Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz #06658560 #30 üzenetére

    A Microsoft és a Nokia öt évre kötött megállapodásának értelmében a finn gyártó 2014 második feléig kizárólag Windows Phone készülékekkel lehet jelen az okostelefonok piacán, ám ezt követően a szerződéses feltételek újratárgyalásra kerülnek. A The New York Times értesülései szerint az okostelefonok piacán mindössze 3 százalékos részesedéssel bíró Nokia már a Microsoft Surface telefonos projektjének kipattanásakor megkezdte az Android-alapú Lumia modellek fejlesztését, ahol nem maga az operációs rendszer átültetése, hanem az egyedi felület és szolgáltatások létrehozása jelentett komoly kihívást.

    edward2: A sok megapixeles Nokia telefonokról elhiszem, hogy kielégítik az átlagember igényeit, de egy sima 5-10Mp-s mobilkamera nem. Lehet vele bohóckodni, lehet vele viszonylag szép képeket csinálni, de megette a fene az egészet, ha zoomolni akarsz. márpedig akarsz, bárhova mész. A Nokia 1020 és a 808 sem képes optikai zoomra, de a nagy felbontású optika miatt veszteségmentesen tudsz ráközelíteni a témára, amit persze alacsonyabb felbontáson mentesz el - illetve nem is kell feltétlenül, az akkora felbontás, hogy monitoron sem szúrod ki, hogy csak digitális nagyítás van. Én abszolút átlagos igényű vagyok egyelőre ilyen téren, mivel nem értek a látványos fotózáshoz, mégsem érem be a digitális zoommal. A fényképezőm többi extrája már csak hab a tortán, amivel el tudok bohóckodni, tanulgatni.

    [ Szerkesztve ]

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák