Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dale

    aktív tag

    válasz marcias #7 üzenetére

    Sajna nem tudom... A Netgear cuccai eléggé magas áron mennek, de szerintem a nagyon egyedi elektronika miatt, ami keresztbe-kasul tud RAID tömböket generálni az X-RAID rendszerével, szóval úgy rakosgatod bele a merevlemezeket ahogy akarod, ő meg építget magától valami optimálisat a merevlemezek számától függően meg ilyesmi. Persze ez leginkább azokban a dobozaikban érhető tetten amibe 4 lemezt is lehet tenni. Ebből a szempontból a RaidSonic biztos kevesebbet tud, de RAID 0-ra vagy 1-re az is biztos teljesen megfelel. A torrent kliens meg a többi az meg ki tudja milyen, én még nem hallottam olyan eszközről ami teljesen megfelelt volna mindenre sajnos.

    Ami még jó lehet hálózati file megosztásra az az ha veszünk egy olyan wifis routert aminek van USB csatlakozója, amire külső merevlemez köthető és már meg is van oldva a kérdés. Szóval akinek teszemazt valami 10000 forintnál olcsóbb routere van most és nem bánja a cserét, az még jobban is járhat ezzel mint egy 1-2 lemezes NAS-sal. De ez csak egy tipp, konkrét típusokat nem tudok ajánlani.

    https://enginedesigns.net

Új hozzászólás Aktív témák