Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ceia

    őstag

    A videót nem néztem meg, mert nagyon unalmas és nem is mindent értek, csak alapszinten tudok angolul. A cikk eléggé szűkszavúan ír a dologról, minden a videóra lett bízva. Csak egy elejtett mondat sugallja, ha van az illetőről hangfelvétel, azzal lehet valamit kezdeni.
    Szerintem lehetnek olyanok, akiknek jól jöhet egy ilyen lehetőség. Pl. ha valaki sosem beszélhetett a saját nagyszülőjével, mert meghalt, mire ő megszületett, vagy még nagyon kicsi volt. De mondjuk maradt róla egy rövid hangfelvétel, és ezáltal visza lehetne hozni, hogyan beszélt, sőt, "beszélgetni" is lehetne vele - persze bizonyos határok között, és tudva, hogy ez azért nem teljesen ugyanaz. Én nem látom azt a szörnyű rémtettet, ami a hozzászólások zöméből lejön:

    #9 Donki Hóte
    "Börtönbe csuknám azt, akinek ez az eszébe jutott"

    [#19 [HUN]NIMROD]

    #28 KillHates
    "Megérett a világ a pusztulásra..."

    [#31 [HUN]NIMROD]

    #39 Semplar
    "Ezzel az erővel mindent lehet, mert valakinek biztos az a jó."

    #45 Semplar
    "Ja...igény lenne rá, de hát ezt mondják "valakik" a háborúra is."

    - Igen, kést és baltát is gyártanak, pedig azokkal biztos, hogy valaki majd ölni fog.
    Egy ártalmatlan szolgáltatást a háborúhoz hasonlítasz. :F

    Nem ördögtől való az ötlet! Csak a felhasználás módján kell egy kicsit változtatni, és máris egy menő szolgáltatássá válik. Én inkább azt mondanám, ne legyen az illető rokon, akár élő is lehet, akár közismert, híresség.. és egyből jobban hangzik. Nekem pl. tetszene, ha a telefonom Nemes Takách Kata hangján szólalna meg. Vagy ha angolul, pl. lehetne az a hang, aki a Nostromoban Anya hangja volt! És lenne még pár ötletem. - Valaki írta Schwarzeneggert, nem rossz! Retró kedvelőknek ajánlanám Duke Nukemet! Megkérdezed, hol van a legközelebbi kávéház, és Duke hangján rádrivallna, hogy merre kéne fordulni, és hogy a hely "A PIECE OF CAKE" :)

            it's more fun to compute

Új hozzászólás Aktív témák