Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ASTON117

    tag

    Én nekem elég komoly nehézségeket okoz felfogni a felháborodást arra hogy VR exkluzív címet csinál a valve amikor htc-vel együtt aztán egyedül vr headsetet csinált, meg ha jól emlékszem még az eredeti riftbe is közreműködött. Talán még nyilatkozták is hogy abban látják a jövőt. Aki nem játszott még VR-al annak megértem azon felfogását hogy csináljanak vr kompatibilis verziót is, de ez egy olyan felfogásból ered ami elég elavult.
    VR exkluzív játékok szinte mindig olyat mutatnak amit a sima játékok nem tudnak. Egyszerűen nem lefordítható sokszor 2d-be.

    Az én tapasztalatom az a Valveal kapcsolatban hogy hanyag munkát nem igazán adnak ki a kezeik közül, és tényleg szeretnek újítani, a VR szettjükön is ez látszik.

    "A VR Drága!" Akkor biztos jobb grafikát se akartok az idő múlásával mert drágák a videókártyák ugye? Meg gyorsabb töltési időket mert drága az SSD? Gyorsabb frissítési ráta se kívánatos mert azok a monitorok drágák? FullHDbe meg 4Kba se kívánatos a streamelés mert drága a net meg az előfizetés?

    Inkább csinálják meg azt amit elképzeltek és amiben hittek és ami mellett kiállnak, mint hogy vakon szolgálják a piacot, ami sokszor azt se tudja mit akar.

Új hozzászólás Aktív témák