Hirdetés

2019. július 22., hétfő

(#1) VIBO

VIBO
(őstag)

Hmmhmm nem is tudom.

Nincs egyből olyan érzésem, hogy mi ez a gagyi cucc. Akár még lehet belőle valami :K

Bár nekem nem kellene. :DDD

S10+, Buds, Watch, MK7 GTI

(#2) pusszycat

pusszycat
(PH! kedvence)

Ez inkább okoskarkötő-okosórakombó. Jó is ez, ha nincs zsebed a telefonnak.

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) Samsung Galaxy S9 Plus,Huawei P Smart

(#3) Lincoln6echo

Lincoln6echo
(kvázi-tag)

Valamikor jó régen még a Nokia is mert nagyot álmodni hasonló konstrukcióban.Na persze akkor még nem tartott ott a technológia meg az innováció,mint most.Személy szerint oda-vissza voltam az elképzeléstől. :)

El tudnám viselni! :)

[ Szerkesztve ]

(#4) Somatom válasza Lincoln6echo (#3) üzenetére

Somatom
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Már korábban is álmodtak ilyesmit.

De így telefonálni sztem ma is ugyanolyan ratyi dolog.

Harley is the best (Dyna Sport 2003). Az első 25 ezer hsz. -em a #79335424 "Nick" alatt olvasható.

(#5) pusszycat válasza Somatom (#4) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

Így igen,de szerencsére van már Bluetooth headset. Sokat segít a hangminőségen. Van Sim-es okos órám alkalmanként használtam telefonként. :)

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) Samsung Galaxy S9 Plus,Huawei P Smart

(#6) Polarstar

Polarstar
(PH! nagyúr)

Még megboldogult nagymamám mondta egyszer: mindent telefon hajlítható legalább egyszer. :DDD

BlackBerry Key2, Telegram newschannel-> t.me/crossnordic ursa.major-et-tutanota.com BBMe: EF02F120

(#7) Somatom válasza pusszycat (#5) üzenetére

Somatom
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Sztem egy karkötő mérete vagy zavaró, vagy nem tudja ellátni azokat a funkciókat, amikre mostanság általában egy okostelót szoktak használni. Szóval, nem tud kiváltani egy okostelót. Ha viszont van nálam egy okosteló, akkor van más megoldás is a karkötős telefonálásra. Nekem nagyon bejött a Talkband.

Harley is the best (Dyna Sport 2003). Az első 25 ezer hsz. -em a #79335424 "Nick" alatt olvasható.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.