Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz b. #10 üzenetére

    Egy ilyesmit néztem ki én is, leginkább a THX minősítés csábított.
    Viszont erre mondták egyik topikban, hogy az említett Edifier sokkal szebben szól. Bár annak meg nincs thx minősítése, de legalább tömör fa dobozos. : ) Nem lesz egyszerű.

    "tehát reálisnak tartom azt hogy ezt a 650 w.-t összteljesítményt tudja a cucc.."

    Az a gond, hogy korábban linkeltek egy műszaki leírást, ahol szépen le van írva, hogy a megengedett bemenet az 30w. És a maximális a 100w. Ami ha jól tudom azt jelenti, hogy 30w zenei teljesítmény, de ha 100wattot rákötsz akkor még éppen nem szakad darabokra.
    Ha megnézed az Edifier-t amit linkeltem, az is közel 100 ezer forintos kategória és ott a műszaki adatoknál már "csak" olyat írnak, hogy RMS 8W x 5 + 30W x 1. Tehát nagyjából teljesítményen lehet a kettő. Kérdés melyik szól szebben. :)
    Jelenleg egy gagyi Samu házimozim van (anno 55k volt) és a mélye elég lenne nekem. Erre se mondom, hogy kiráz a fotelből, de a konyhában az ajtókat ritmusra mozgatja. Tehát úgymond az ereje bőven elég. Inkább szebb, tisztább hangzás ami kéne.

Új hozzászólás Aktív témák