H​ir​d​eté​s​

2017. december 12., kedd

(#1) hyperspace

hyperspace
(őstag)

A képen lévő telefon szerintem bőven jó lenne. 6 GB RAM-ot kap majd gondolom, akksi ugyanaz, kicsivel magasabb árcédula az AI marketing chip miatt, és az új ujjlenyomat olvasó miatt.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#2) Anulu79

Anulu79
(PH! addikt)

A két kamera vajon együtt rögzít vagy a zoom miatt van a második kamera?

(#3) Szakiii

Szakiii
(őstag)

Arcfelismerés nekem teljesen elhanyagolható, egyáltalán nincs rá igényem viszont a kijelzőbe integrált ujjlenyomat olvasó nem lenne rossz. Egyelőre egyébként én még egyáltalán nem érzem a késztetés meg az igényt cserére az s7ről, valahogy most megtorpant a fejlődés vagy ha az nem is de a késztetés ami eddig mindig bennem volt hogy cseréljek gyakorlatilag megszűnt :D

[ Szerkesztve ]

S7 black

(#4) hagel válasza Anulu79 (#2) üzenetére

hagel
(PH! nagyúr)

Nem iparkodik a Samu az eltérő fókuszokkal, de majd lehet, behoznak egy LG féle kettőst.

Magyar BlackBerry Közösség - Magyar Channel-Surfer BBM Channel - C001A9A73

(#5) Mr.Silkó

Mr.Silkó
(PH! addikt)

"Mivel a kamerák száma és a használt technológiák is extra költségeket jelentenek majd a gyártónak, áremelkedéssel kell számolni."

De jó, eddig olyan olcsó volt! :N

(#6) Anulu79 válasza hagel (#4) üzenetére

Anulu79
(PH! addikt)

Ezek szerint ha jól értem akkor a második lencsét csak a zoom miatt használja a telefon.

(#7) Mr.Silkó válasza Szakiii (#3) üzenetére

Mr.Silkó
(PH! addikt)

Irigyellek a késztetés hiánya miatt! :D

(#8) Mr.Silkó válasza Anulu79 (#6) üzenetére

Mr.Silkó
(PH! addikt)

Plusz a Samsung féle portré megoldásra, lásd: Note8.

[ Szerkesztve ]

(#9) Anulu79 válasza Mr.Silkó (#8) üzenetére

Anulu79
(PH! addikt)

A normál fotózáskor ha használná a két lencsét ami javítana a minőségen valahogy még jobban akkor az lenne az igazi. :)

(#10) Mr.Silkó válasza Anulu79 (#9) üzenetére

Mr.Silkó
(PH! addikt)

Azért így is kiemelkedő képek készülnek vele. :)

(#11) sheratan válasza Anulu79 (#9) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Normál fotózásnál így is jobb képeket csinál egy S8, mint a legtöbb két kamerás mobil. Inkább a zoom lenne izgalmas, csak nem olyan faramuci módon, mint az OP5-ben, hogy sötétben figyelmeztetés nélkül átvált elektronikus zoomra :U

Amúgy kíváncsi vagyok rá, tetszik a design, már az S8 is nagyon szimpatikus kézbe véve, de hát ennek is az egekből indul az ára majd sajna. Talán ha lesz valami Lite vagy Mini, az még reálisabb lenne 200 alatt.

https://www.instagram.com/kornenator/

(#12) kengyel

kengyel
(PH! nagyúr)

Még korai nagyon reagálni, de idág tetszik, na majd később meglátjuk.

Fotóim : https://www.flickr.com/photos/139652133@N05/albums

(#13) enginev3.0

enginev3.0
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Úúú úúú úúú, ez így már tetszene külsőre

Logitech <3 ll Én nem szeretem az almát és ennek nagyon örülök, mert ha szeretném, akkor megenném, pedig utálom ll Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#14) jacis

jacis
(PH! nagyúr)

Szerintem ez is egy olyan telefon lesz mint az S7 páros volt. Javítva van minden ami az elődnél nem volt a legszuperebb és így egy nagyon kényelmes és jó megoldás fog születni belőle. Az S7e is a mai napig egy nagyon jó telefon amit kimondottan szeretek használni.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 edge

(#15) Quasi_modo

Quasi_modo
(PH! nagyúr)

Az viszont nem lelkesít, hogy tovább kúszhat felfelé az ára.

3330 > 3510 > 3510i > 3650 > 6630 > N73 > N82 > i8910HD > N808 PV > Z3 Compact > Galaxy S8 Black

(#16) enginev3.0 válasza jacis (#14) üzenetére

enginev3.0
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Nálam a külső fog dönteni, hogy megveszem, vagy befizetek 17ezret a samsungnak és akksit cseréltetek az S7 edge-ben, aztán még használom 1 évig

Logitech <3 ll Én nem szeretem az almát és ennek nagyon örülök, mert ha szeretném, akkor megenném, pedig utálom ll Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#17) Dr. Akula

Dr. Akula
(PH! nagyúr)

Valós innovációt nem látok ebben a termékben. Arc és egyéb fel-nem-ismerő eszközök helyett inkább maradnának a bevált ujjlenyomatnál. Majd ezen is lehet röhögni hogy veri át egy 5.-es, mint az ájfónt...

(#18) Dr. Akula válasza enginev3.0 (#13) üzenetére

Dr. Akula
(PH! nagyúr)

Akkor az S8 is tetszik. Kb. ugyanaz.

(#19) Mr.Silkó válasza Dr. Akula (#17) üzenetére

Mr.Silkó
(PH! addikt)

Azért a Face ID-t nem verik át holmi amatőrök.. Ne keverjük a sima 2D-s arcazonosítással.. ;)

[ Szerkesztve ]

(#20) Dr. Akula válasza Mr.Silkó (#19) üzenetére

Dr. Akula
(PH! nagyúr)

Hát nemtom, annyira nem értek hozzá, de nemrég volt egy cikk valami maszkmesteres megoldásról, kiplasztikázta magát a csávó mint a filmekben, a teló meg simán megköszönte az azonosítást. Most ezt Pistike biztos nem fogja megcsinálni a padtárstól lopott telóval, de az FBI már nem fog ezért térdenállva könyörögni az Applenek hogy oldják már fel a titkosítást.

[ Szerkesztve ]

(#21) Kékes525

Kékes525
(PH! félisten)

"Az S9 páros megtarthatja az elődmodellek formáját és 5,8"/6,2"-es képátlóját"

Nekem ez rossz hír. Jobban tetszenek a szélesebb telefonok.

A topik műfaja nem teszi lehetővé az alapos, részletes, mindenre kiterjedő hozzászólásokat, így hozzászólásom tartalmazhat félreérthető részeket is.

(#22) haris válasza Kékes525 (#21) üzenetére

haris
(őstag)

Akkor te fektetve használd ;)

Az élet szép, csak drága! Persze lehet olcsón is, de akkor nem lesz olyan szép!

(#23) Szabcsizz válasza Dr. Akula (#20) üzenetére

Szabcsizz
(senior tag)

Azért ha már az FBI-tól kell félnie az embernek,nem hiszem hogy használ ilyen könnyen követhető kütyüket..:)

Motorola Moto Z

(#24) Szakiii válasza Szabcsizz (#23) üzenetére

Szakiii
(őstag)

Amíg a privát kütyük nem FBI biztosak addig szart se érnek ;]

[ Szerkesztve ]

S7 black

(#25) mjani1172 válasza haris (#22) üzenetére

mjani1172
(őstag)

Akkor változik az átlója?

[ Szerkesztve ]

(#26) jacis válasza Szakiii (#24) üzenetére

jacis
(PH! nagyúr)

:D

Samsung Galaxy S7 edge

(#27) Crafter32

Crafter32
(őstag)

Úgy néz ki a Samsung diktálja a tempót most már. Az Apple követi, de marketingben és fanboyban verhetetlenek, a Sony csak egy üde színfolt lett, a kínaiak meg áraik miatt érvényesülnek amíg tehetik.

[ Szerkesztve ]

(#28) Mr.Silkó válasza Dr. Akula (#20) üzenetére

Mr.Silkó
(PH! addikt)

Az FBI - vagy tudomisén melyik amcsi kormányszervezet - nem is olyan rég könyörgött pont hasonló okból az Apple-nek, de ők megtagadták a kérdéses user fiókjának és telefonjának a feltörését a rendőrség kérése ellenére is.

[ Szerkesztve ]

(#29) NandorHUN

NandorHUN
(PH! addikt)

Megint egy olyan feature-t nyomnak orrba-szájba, amire effektíve senkinek semmi szüksége nincsen.

Pl. messze legkényelmesebb feloldás amit eddig találtam a knock-code volt (LG) mennyi ideje létezik? Kb. már 4 éve és legtöbb gyáró ilyen trükkök helyett inkább az ezerszer bonyolultabbakat választja.

[ Szerkesztve ]

(#30) zooly

zooly
(tag)

A sima szamokbol allo feloldast is be lehet utni 0.1mp alatt...

https://www.funpic.us/

(#31) NandorHUN válasza zooly (#30) üzenetére

NandorHUN
(PH! addikt)

Szvsz legkényelmetlenebb és nem is olyan biztonságos.

(#32) viera

viera
(senior tag)

Ez tetszene ha ilyen lenne,de majd meglátjuk. :K
Nekem biztos cserés lesz erre az S8+. :))
Azért nem lenne rossz a 3D-s arcfelismerés mint az iPhone X-ben. :K

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#33) borand

borand
(kvázi-tag)

Jó lenne egy S9 mini ugyan ilyen széles házban, de 16:9-cel és akkor kapnánk egy frankó 5 col körüli csúcstelót. Külsőre már az S8 is top, még kevesebb kávával még szebb lesz ez.

(#34) Kékes525 válasza Mr.Silkó (#28) üzenetére

Kékes525
(PH! félisten)

Ez nem volt akadálya annak, hogy ne törjék fel, csak lassította.

[ Szerkesztve ]

A topik műfaja nem teszi lehetővé az alapos, részletes, mindenre kiterjedő hozzászólásokat, így hozzászólásom tartalmazhat félreérthető részeket is.

(#35) A.K. válasza NandorHUN (#29) üzenetére

A.K.
(lelkes újonc)

igen bár a knock-code-ot ha lelesik akkor bárki fel tudja oldani a telefonod, egy biometrikus azonosításnál meg továbbra is csak te (és nem hiszem, hogy kényelmesebb lenne mint egy ujjlenyomat azonosítás de ez nyilván egyénfüggő)

(#36) Totom76

Totom76
(újonc)

Akkora arcom van rá sem fér egy telefonra :DDD :DD :DD :DD :DD

(#37) Mr.Silkó válasza Kékes525 (#34) üzenetére

Mr.Silkó
(PH! addikt)

Nyilván, minden feltörhető, de a lényeg, hogy normál körülmények között azért ez nem lesz gyakori.

[ Szerkesztve ]

(#38) Kékes525 válasza Mr.Silkó (#37) üzenetére

Kékes525
(PH! félisten)

És egy egyszerű, mezei felhasználóét nem is fogják.

(#39) Mr.Silkó válasza Kékes525 (#38) üzenetére

Mr.Silkó
(PH! addikt)

Pontosan. Viszont a véleményem ebből a téves megállapításból indult ki, ezt szerettem volna korrigálni.

[ Szerkesztve ]

(#40) Dare2Live válasza enginev3.0 (#16) üzenetére

Dare2Live
(PH! nagyúr)

Én külsőért nem fogok 300.000ftt kiadni, annyiból kijön 3 hét surfozés Pierben fulos ellátással a Gardan.

S7 egy nagyon jó telefon. Amiben gyenge vagy/és hajlandó lennék érte pénzt adni:
-Aksi 4000mah+ min 6-8h SOTot akarok nem 4-6h. Mondjuk már mindegy vettem egy powerbankot, de jó lenne ha nem kellene cipelni, foglalkozni vele.
-Normális V20 szintű DAC/AMP. Nagy hiba volt meghallgatni egy V20at. Azóta szar zeneileg az S7.
-Kamera: Ha lenne jelentős előrelépés, ne adj isten 3 jelenlegi top modul pl ffre vetítve ~25, 50, 100mm fokusztávval végleg elhagyhatnám a kompakt cipelését.
-+1 ha megoldanák vhogy, hogy VR ne legyen pixeltenger. 4-8Ks kijelzőt bele. Normál használatra persze nem kell 4-8K de amint felrakom a szemüveget... és azért szemüveg utazáshoz baromi jó.

Úgy érzem amíg ezek közül legalább kettő nem teljesül marad az S7. 300.000Ft az még mindig 3 hét windsurfozés Pierben fulos ellátással. :DDD

szerk: Ez az X féle arcfelismerés amúgy tényleg baromi jó, de olyan mint az újlenyomat. Nem sarkal új készülék vásárlásra, ha benne van ok, ha nincs nincs.

[ Szerkesztve ]

Szerintem.... The things we make ... make us.  -~- ..And on the 7th day, GOD went windsurfing...

(#41) voyager4.4 válasza Kékes525 (#34) üzenetére

voyager4.4
(senior tag)

Ha jól rémlik ráadásul nem is valami nagy informatikai hókuszpókusszal, egyszerűen klónozták a telót x darabszámban majd brute-force-al törték.

no fate but what we make

(#42) Kékes525 válasza voyager4.4 (#41) üzenetére

Kékes525
(PH! félisten)

A lényegen ez mintsem változtat.

(#43) Bwin87

Bwin87
(lelkes újonc)

Ez még nem kicsit korai? :U

(#44) Kékes525 válasza Bwin87 (#43) üzenetére

Kékes525
(PH! félisten)

Korai? Már nemsokára itt lesz.

(#45) gekkoXT

gekkoXT
(senior tag)

Miért van az, hogy az s8 dokkolós DEX képessége ennyire háttérbe szorul? Alig olvasok róla, pedig ez szerintem akkora áttörés és extra, amitől egy ilyen felső kategóriás okostelefon igazán extra lesz és amitől indokolt lehet az ára. Hiszen gyakorlatilag egy laptopot kapunk egy készülékkel.

[ Szerkesztve ]

(#46) savoo válasza gekkoXT (#45) üzenetére

savoo
(PH! addikt)

áttörés? Nincs ebben semmi extra, és már a Microsoftnál is halva született ötlet volt.

(#47) collecting válasza NandorHUN (#29) üzenetére

collecting
(lelkes újonc)

Próbáld ki a knock-code-ot, mikor át van fázva a kezed. Még pötyögni sem tudok rendesen, nemhogy bizonyos mintát lekoppintgatni.

(#48) enginev3.0 válasza Bwin87 (#43) üzenetére

enginev3.0
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Remélem januárban már a telefon is itt lesz

(#49) Balika911 válasza savoo (#46) üzenetére

Balika911
(PH! nagyúr)

Nem, az ötlet már akkor is remek volt. A megvalósítás nem sikerült.

Logitech Premium 4-Port USB 2.0 HUB eladó

(#50) Dare2Live válasza gekkoXT (#45) üzenetére

Dare2Live
(PH! nagyúr)

imo: Ha HW erősödik, alkalmazásokat optimalizálják monitor méretre, egérre... dexre jó lesz dex.

Sajnos jelenleg imo csak egy nagyon szük rétegnek vált ki bármit is.

[ Szerkesztve ]

Szerintem.... The things we make ... make us.  -~- ..And on the 7th day, GOD went windsurfing...

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.