Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sola105

    csendes tag

    válasz mormota79 #2 üzenetére

    Én nagyon sajnálom ezt. Az elmúlt 17 évet pc mellett töltöttem, ha éppen mással nem tudtam lekötni magam. De lassan kigáncsolják ezt a lehetőséget is. Szomorú látni, hogy a nagyobb gyerekes családok meg nem győzik nyögni ezt a brutális emelkedést. És a boltok gyönyörűen húznak hasznot ebből. (És a gyártók.)

    Anno kénytelenek voltunk megtanulni az alkatrészek helyes kombinációit, hogy ne szúrjanak ki velünk. De ahogy látom mostanra már a fiatalokat ez sem érdekli. És lövésük sincs az alkotóelemek tulajdonságait illetően. De még rendesen játékot sem képesek vásárolni. (Gondolok itt a kijátszatlan és hype vonatról lehullott "alkotásokra") Ami meg a torrent oldalakon megy amikor crack-elni kell valamit. Az félelmetes.

    Nem azért de én most is meglepődve olvastam a cikket. Tényleg gyártósort kell ilyesmire áldozni? Mikor bajban van a piac.

    De én annyi dolgot nem értek....

    [ Szerkesztve ]

    "A vége mindig jó, ha most nem jó, akkor az még nem a vége." "Dacára, hogy földi éveim tovahaladnak, szívemben mindennap gyermek szeretnék maradni."

Új hozzászólás Aktív témák