Hirdetés

2017. január 20., péntek

(#1) AXisBOLD

AXisBOLD
(PH! addikt)

dejó, tegnap tettem fel az előzőt, direkt kivártam vele...

no comment NV

Aurea mediocritas

(#2) shteer válasza AXisBOLD (#1) üzenetére

shteer
(Jómunkásember)

Igazán alkalmazkodhatnának hozzád :K

Eladó ASUS AC66U iCloud router 30k | Logitech C510 720p webcam 8k | DK Digital LS300-1 polchangfal pár 10k

(#3) AXisBOLD válasza shteer (#2) üzenetére

AXisBOLD
(PH! addikt)

így van! :DDD

Aurea mediocritas

(#4) Raysen623

Raysen623
(őstag)

Boldog Karácsonyt by NV! :DDD :DD

Amit írok az csupán magánvélemény...

(#5) távcsőves válasza AXisBOLD (#1) üzenetére

távcsőves
(fanatikus tag)

És az elöző driver nem jó neked? Ki lehet hagyni, persze ha driver fetisiszta vagy akkor nem. :)

(#6) ribizly

ribizly
(őstag)

Én csak örülök, ha kijön egy egy frissítés, mert akkor azt érzem, hogy foglakoznak a vásárlókkal, vagyis velem.
Persze, ha gáz van egy driver-el az para, d amúgy nem értem ezt hogy lehet negatívan megélni.

A WORD elszáll, az írás megmarad...

(#7) cain69

cain69
(PH! kedvence)

csak gyorsjavítás? ;]

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

(#8) Abu85 válasza cain69 (#7) üzenetére

Abu85
(HÁZIGAZDA)

;]

[ Szerkesztve ]

A semmi az nem nincs, hanem van. Ha a semmi van, akkor nincs semmi, de ha nincs semmi, akkor valami van, de az nem semmi.

(#9) Fionn

Fionn
(újonc)

PhysX-hez rég nem nyúltak.

(#10) Abu85 válasza Fionn (#9) üzenetére

Abu85
(HÁZIGAZDA)

Minek nyúljanak hozzá. Ez a verzió működik, az új verziót pedig nem használja senki. Az egész eleve csak a GPU-s gyorsításhoz kell, de arról a fejlesztők leszoktak. A CPU-s PhysX runtime pedig a játékokkal jön már.

[ Szerkesztve ]

A semmi az nem nincs, hanem van. Ha a semmi van, akkor nincs semmi, de ha nincs semmi, akkor valami van, de az nem semmi.

(#11) Jacek

Jacek
(fanatikus tag)

Annyira tokeletes ez a javitas hogy ugyan ugy elszall neha DX hibbaval a BF1.. errol ennyit meg a mindig tokeletes nv driverek legandajarol.....

(#12) shteer válasza Jacek (#11) üzenetére

shteer
(Jómunkásember)

az a BF1 hibája :D

Eladó ASUS AC66U iCloud router 30k | Logitech C510 720p webcam 8k | DK Digital LS300-1 polchangfal pár 10k

(#13) Jacek válasza shteer (#12) üzenetére

Jacek
(fanatikus tag)

termeszetesen :DD

(#14) Raysen623 válasza shteer (#12) üzenetére

Raysen623
(őstag)

+1 Ennyi. :DD

(#15) Jacek

Jacek
(fanatikus tag)

Modositanam mert minden meccsben fagy remek lett valoban....

(#16) morgyi

morgyi
(PH! kedvence)

Abu látom figyeltél a megfelelő cimadásra :D

A Linux rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait

(#17) Redneck válasza Jacek (#11) üzenetére

Redneck
(PH! addikt)
LOGOUT blog

4-nél a játék mappájából telepített DX volt a megoldás. Utána csak akkor dobott ki ha instabil OC volt.

Az előző driverrel legalább 5 másodperc volt mire asztalról visszalépett CSGO-ba ha Alt Taboztam.

Play Hard GO pr0! - A bugfix a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#18) scope2007

scope2007
(PH! kedvence)

Kb ilyen minőségű cuccokat szórnak ki :)

...de most eldőlünk mind, mint az ékezetek / szép kezeket szép lélekkel én kezelek...

(#19) Redneck válasza scope2007 (#18) üzenetére

Redneck
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Legalább zöld posztót rakhattál volna! 😆

Azért ennyire nem drámai a helyzet.

Play Hard GO pr0! - A bugfix a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#20) scope2007 válasza Redneck (#19) üzenetére

scope2007
(PH! kedvence)

;]

Hehe, egyből vágtad

Jó Igaz nem, nekem pl hiba nélkül fut a bf1
Maga a játék meg milyen az más kérdés

[ Szerkesztve ]

...de most eldőlünk mind, mint az ékezetek / szép kezeket szép lélekkel én kezelek...

(#21) Fitzgerald

Fitzgerald
(PH! addikt)

3 hónapja vettem 1070-et, sosem fagyott sem a BF1, sem a BF4, pedig meg van húzva rendesen.
Bezzeg előtte a 390-el a BF4 renszeresen szarrá fagyott, meg "transitioning" felirattal kivágott a Battlelogba, ha kicsit meg volt húzva a kártya...

(#22) noPublicFG válasza Fitzgerald (#21) üzenetére

noPublicFG
(fanatikus tag)

Meghúztad a kártyád?

:DD :))

[ Szerkesztve ]

plus ça change, plus c'est la même chose

(#23) Fitzgerald válasza noPublicFG (#22) üzenetére

Fitzgerald
(PH! addikt)

Aha, meg is csapkodtam közben. Sikított is mint az állat (coil whine).

(#24) Pipó válasza noPublicFG (#22) üzenetére

Pipó
(őstag)

Előbb meghúzta a Margót, csak utána a kártyát.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch

(#25) GoodSpeed

GoodSpeed
(Jómunkásember)
LOGOUT blog (1)

Mivel a Battlefield 1 is érintett ezért telepítettem :)

ASUS Z170-A,Intel Core i5 6600K @4,6 GHz,Be quiet! Pure Rock, Corsair 4x8GB DDR4 3200MHz Vengeance LPX Black CMK16GX4M2B3200C16, MSI GTX1060 ARMOR 6G OCV1, Corsair RM550x

(#26) morgyi válasza Pipó (#24) üzenetére

morgyi
(PH! kedvence)

Kátyát :DDD

A Linux rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait

(#27) nullpoint

nullpoint
(tag)

A driverben lévő kémprogramot kiszedték, vagy még mindig kézzel kell kitakarítani belőle telepítés után?

(#28) GoodSpeed válasza nullpoint (#27) üzenetére

GoodSpeed
(Jómunkásember)
LOGOUT blog (1)

Paranoia játszik mi?! :)

ASUS Z170-A,Intel Core i5 6600K @4,6 GHz,Be quiet! Pure Rock, Corsair 4x8GB DDR4 3200MHz Vengeance LPX Black CMK16GX4M2B3200C16, MSI GTX1060 ARMOR 6G OCV1, Corsair RM550x

(#29) uran89 válasza Jacek (#11) üzenetére

uran89
(újonc)

Az utóbbi fél év óta szerintem már az nv oldalról sem mondható el, hogy minden tökéletes, és nem úgy tűnik, mintha ez változna a közeljövőben.
#régenmindenjobbvolt :D

(#30) Keldor papa válasza nullpoint (#27) üzenetére

Keldor papa
(PH! félisten)

Most már a Windows-odba is beépül, szóval minden driver frissítésnél újra kell tegyed.

(#31) MongolZ válasza uran89 (#29) üzenetére

MongolZ
(PH! addikt)

Utóbbi fél évben???
Barlangból jöttél?

(#32) Jacek válasza MongolZ (#31) üzenetére

Jacek
(fanatikus tag)

:DD

(#33) zzola

zzola
(PH! nagyúr)

Erre már nem találni szavakat! Hirtelen majd lesznek jó meghajtók is, amikor fizetni kell érte! SZánalmas!

(#34) lemusz

lemusz
(őstag)

Ez a hotfix driver csak azért vicces, mert az előző volt az, amely elméletileg rendbe kellett volna tegyen mindent és végre bugmentesen kellett volna vele élveznünk életünk minden apró pixelét.... legalább Karácsonykor.

[ Szerkesztve ]

(#35) llwynog válasza Redneck (#19) üzenetére

llwynog
(Ármester)

Tessék ;]

[ Szerkesztve ]

necsak voltam, sziasztok! || A fürge barna róka átugorja a lusta kutyát || Opel Vectra B 1.6 16V || #csakazopel #csakaznvidia #csakazintel

(#36) lemusz válasza llwynog (#35) üzenetére

lemusz
(őstag)

photoshop skill lvl 99

(#37) llwynog válasza lemusz (#36) üzenetére

llwynog
(Ármester)

Nem igaz, ezt Gimp-el csináltam :P

necsak voltam, sziasztok! || A fürge barna róka átugorja a lusta kutyát || Opel Vectra B 1.6 16V || #csakazopel #csakaznvidia #csakazintel

(#38) AXisBOLD válasza távcsőves (#5) üzenetére

AXisBOLD
(PH! addikt)

nem követem ennyire, csak láttam, hogy ismét valami hot fix... jó az ami fent van, ilyen jellegű fétisem nincs :))

Aurea mediocritas

(#39) nullpoint válasza GoodSpeed (#28) üzenetére

nullpoint
(tag)

Paranoia:

Tessék: innen tudtam meg: cikk alján [link]

Így lehet kikapcsolni: [link]

(#40) schwartz

schwartz
(PH! addikt)

EZ mar a csodadriver? Muszaj most telepitenem, vagy varjak meg egy napot mig jon a hotfix javitasa? :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#41) Dr. Akula

Dr. Akula
(PH! kedvence)

"az SLI konfigurációkra jellemző textúrahibák is eltűntek."
Na erre kíváncsi vagyok, majd letesztelem, de ennyi idő után igazából már azon lennék meglepődve ha tényleg igaz lenne.

PS4 - Samsung S7 Edge - Fujitsu Lifebook E736 - i7-5930K, 32GB DDR4, MSI GTX1080 Gaming X SLI, ASUS X99 Sabertooth, Samsung 950Pro M.2 NVMe 512 GB, AOC 3277PQU (4K / 32"), Logitech G900

(#42) ddk73 válasza Fitzgerald (#21) üzenetére

ddk73
(újonc)

Egyszer én is "meghúztam az 1070-et" nem tudtam sokáig játszani a bf-el rögtön kivágott.Erről ennyit.

Csőváz Doki!!

(#43) Fitzgerald válasza ddk73 (#42) üzenetére

Fitzgerald
(PH! addikt)

Lehet azért mert nem csapkodtad meg közben, meg nem öntöttél rá elég gépolajat, hogy jobban csússzon.

(#44) Tamás9x válasza Dr. Akula (#41) üzenetére

Tamás9x
(fanatikus tag)

Számolj be róla, nekem jelenleg stabil a rendszer sli nélkül, ha bekapcsolom jön a kékhalál is. :W

Laptop-Tablet... Bios, FW, Hűtésmodding... Felkerült fizetőeszközeim közé a MÉZ is ;) Ha nem válaszolok, kérlek írj még 1 üzenetet! >>> http://officepro.pcwebshop.hu/ <<<

(#45) Dr. Akula válasza Tamás9x (#44) üzenetére

Dr. Akula
(PH! kedvence)

A stabilitással nincs gondom, csak ilyen parajelenségekkel, hogy pl. a GTA5-ben elég sok helyen, de reprodukálható módon, tehát valamihez köthetően gfx hibák jönnek elő. Pl. a tengeralattjáróban előkapom a telefont, és bekapcsolom a nukleáris hulladék kereső alkalmazást, akkor a képernyő alsó sávja elkezd hullámozni. Ha kikapcsolom megszűnik. Ha visszakapcsolom, akkor megint hullámzik. Meg időnként bevillannak random szinű csíkok a képbe, de csak egy fél másodpercre, aztán eltűnnek. A szívbajt hozza rám, mert olyan mintha betört volna a folyadékkristály a monitorban. Nemtom van-e köze ahhoz hogy SLI HB helyett csak SLI híddal van összekötve, a felbontás viszont 4K, ahova nem ártana a HB (ha lehetne pont azt a fajtát kapni ami nekem kell, nem csak más slot távolságút).

PS4 - Samsung S7 Edge - Fujitsu Lifebook E736 - i7-5930K, 32GB DDR4, MSI GTX1080 Gaming X SLI, ASUS X99 Sabertooth, Samsung 950Pro M.2 NVMe 512 GB, AOC 3277PQU (4K / 32"), Logitech G900

(#46) Tamás9x válasza Dr. Akula (#45) üzenetére

Tamás9x
(fanatikus tag)

Feltettem Stalker Lost Alpha megtáltosodott, nincs vibráló texzúra, játék közben megy a 2. kijelzőm is és ott nincsenek képhibák. (4 pár sli-vel teszteltem 460M,560M,670MX,680M így tuti nem hardver hiba volt.) :C

[ Szerkesztve ]

Laptop-Tablet... Bios, FW, Hűtésmodding... Felkerült fizetőeszközeim közé a MÉZ is ;) Ha nem válaszolok, kérlek írj még 1 üzenetet! >>> http://officepro.pcwebshop.hu/ <<<

(#47) látrány válasza Abu85 (#8) üzenetére

látrány
(újonc)

Még mindíg szabadlábon? Meglepő és mulatságos. ;]

:-)

(#48) superecneB

superecneB
(őstag)

Régen érdemes volt letörölni a drivert és az újat "szűzen" feltenni.
Manapság igaz már nem szükséges ez? Simán driverből mehet az update?

(#49) Raysen623 válasza superecneB (#48) üzenetére

Raysen623
(őstag)

Alapesetben mehet az express install ha nem vagy válogatós és nem zavar pl a dzsíforsz iikszperiensz települése. Ellenkező esetben ott a custom install, ha pedig gáz van akkor a clear install vagy mi a rák.

(#50) Dr. Akula válasza Tamás9x (#46) üzenetére

Dr. Akula
(PH! kedvence)

Semmivel se lett jobb, ugyanolyan szar ezzel a driverrel is. :(

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.