Hirdetés

2018. november 18., vasárnap

(#1) kisvakond111

kisvakond111
(tag)
LOGOUT blog

Egy 35 ezer forintos vízhűtésről beszélünk és nem fért bele a gyártónak egy jobb minőségű PWM ventillátor? De komolyan 900RPM a legkissebb forgási sebesség amit tud? Akkor hány volton indul el egyáltalán? 7 vagy 8?

[ Szerkesztve ]

"amúgy mint olyan"

(#2) jerry311

jerry311
(PH! nagyúr)

fluidumot
Magyarul tud-e a cikket fordító?

https://www.facebook.com/RailwayRelay/

(#3) Synthwave válasza jerry311 (#2) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Tud. Elég jól.

Hát az olvasó ismer-e archaikus kifejezéseket?

[link]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx & Glide 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#4) DraXoN

DraXoN
(őstag)
LOGOUT blog

.. kicsit mint ha drága lenne.. de RGB megtolja az árat gondolom ...

Synthwave: azt a szerény mindenedet :DDD, művelni próbálod mások elméjét látom, de a szavak jelentése idővel változhat ... nem tudom itt "manapság" az eredeti jelentés vagy a filozófiai lehet-e az erősebb... bár én nem vagyok nyelvész. A wikipédia cikk meg eléggé "csonka"...

The human head cannot turn 360 degrees... || Siemens A35 -> Siemens C55 -> Alcatel OT556 -> Flying F996 -> Nokia 5230 -> Sony Xperia P -> Sony Xperia Z1 Compact -> Lenovo K3 Note -> LG v20 || FX8320; Rx470; 16GB; 240GB; 2x1TB

(#5) Synthwave válasza DraXoN (#4) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

;]

Csonka, de a(z egyik fő) jelentése még ugyanaz - latin eredetű szó, ami régies (ill. bizonyos szak-) nyelven a folyadékkal egyenlő - pláne az aktuális kontextusban.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx & Glide 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#6) TeeBee73 válasza Synthwave (#5) üzenetére

TeeBee73
(őstag)

A "motyó" hogyan hangzik latinul? ;]
(Köszi a cikket!)

"Szépnek, szép vagy." - mondta a Kisherceg. "Ringdingding-digingigerining" - mondta a róka.

(#7) bryant56

bryant56
(tag)

Csak én nem értem, hogy ez hogy lehet jó egy TR-4-hez? Fizikailag kétszer akkora, mint egy normál processzor.

(#8) Synthwave válasza TeeBee73 (#6) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Az is népies amúgy.

;]

(#9) Cucuska2 válasza bryant56 (#7) üzenetére

Cucuska2
(őstag)

Úgy, hogy a TR-nek középen vannak a magjai; így elég, ha csak a középső 2/3 van lefedve.

[ Szerkesztve ]

Nyílik-a nyílik a csillagkapu, Teal'c-Teal'c-Teal'c. Hajlik-a hajlik a féregjárat féregjárat, Teal'c Teal'c Teal'c. A babámba bemászott a Goa'uld, azóta már leigázta a falut, bár lehoztam nekik a csillagkaput, de Teal'c Teal'c Teal'c.

(#10) Cr00py

Cr00py
(fanatikus tag)

Elfelejthetnék már a játékvizet. Ezeknél még a léghűtés is jobb. Ha valaki mindenképp vizet akar, az épít ( így tettem én is ) .. de ezt bűn vízhűtésnek nevezni.

(#11) myckey válasza Cr00py (#10) üzenetére

myckey
(PH! addikt)

Egészségedre! ;]

Még jó, hogy nem minden pont így van. :C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#12) bryant56 válasza Cucuska2 (#9) üzenetére

bryant56
(tag)

Értem. Mondjuk, ha lenne egy Threadripper-em, akkor mindenképpen olyan hűtőt választanék, ami az egészet lefedi.

(#13) -Skylake- válasza Cr00py (#10) üzenetére

-Skylake-
(őstag)

pc master race

"Nem nézem le a funkcionális analfabétákat. Ezt kikérem magamnak." Abu85

(#14) Cr00py válasza myckey (#11) üzenetére

Cr00py
(fanatikus tag)

Ó dehogy nem.

Hidd el.. jó pár AIO "vizet" próbáltam már.. Egyrészt totál lutri, hogy mikor adja be az unalmast, másrészt annyival nem jobb, mint egy normális lég.. sőt. ( itt nem a stock hűtőre gondolok elsősorban.)

Épített vízzel delid előtt 5930k @ 5ghz-n 1.3V idle 31 - load 46-48 fok között állt meg.fix 600 rpm-en mennek a ventik.. igaz 2 körön van a cpu/vga-k. Delid után ez idle 26 - load 40-42/43 lett.

Viszonyításképp egy Noctua NH-D15-el delid előtt idle 45-48 - load 60-65 fok volt.

Jó pár aio hűtőt teszteltem, de sem delid előtt, sem delid után nem ment az idle 55 alá úgy, hogy maxon pörgött minden.

Ár/érték arányban semmiképp nem éri meg aio-t venni. egyrészt baromi hangos, ha értékelhető eredményt akarsz látni.. másrészt nem is túl megbízható. Persze kinek mi ugye.

Van itt is vizes topik ( aio / custom egyaránt ( .. érdeklődj csak utána egész nyugodtan. :)

De, akinek erre van igénye, az úgyis megveszi.

[ Szerkesztve ]

(#15) myckey válasza Cr00py (#14) üzenetére

myckey
(PH! addikt)

Ó dehogy nem. :N

Nem minden ilyen fekete meg fehér.
De hát ezen nem veszünk össze.
Kinek a pap....

A fórumot meg ismerem, aránylag. ;)

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#16) GoldhandRent válasza Cr00py (#14) üzenetére

GoldhandRent
(senior tag)

Ha idle nem ment 55 fok ala, akkor nalad volt valami problema. Nekem egy frostflow 240 van most, jatek utan is visszhul szoba homersekleture.

i7 6700K @ 4.2GHz ; Gigabyte GTX 1070 Xtreme Gaming

(#17) myckey válasza GoldhandRent (#16) üzenetére

myckey
(PH! addikt)

Nem úgy van az!

Rosszak a szenzoraid.

;] :DD

(#18) Cr00py válasza GoldhandRent (#16) üzenetére

Cr00py
(fanatikus tag)

Nem kell nagy bravúr be/felszerelni egy AIO hűtést , szal még elrontani sem lehet. Semmi más nem változott a gépben, csak a hűtők voltak cserélgetve, illetve paszta.
Egy szó, mint száz.. ár/érték arányban egyáltalán nem éri meg AIO-ra váltani. Maximum design-ban..de amiatt pedig felesleges.

[ Szerkesztve ]

(#19) Cucuska2 válasza Cr00py (#18) üzenetére

Cucuska2
(őstag)

... kivéve ha nem fér el a léghűtés az mITX házban. Oda nem lehet rakni emberméretű hűtőkét/bordákat.

Nyílik-a nyílik a csillagkapu, Teal'c-Teal'c-Teal'c. Hajlik-a hajlik a féregjárat féregjárat, Teal'c Teal'c Teal'c. A babámba bemászott a Goa'uld, azóta már leigázta a falut, bár lehoztam nekik a csillagkaput, de Teal'c Teal'c Teal'c.

(#20) Cr00py válasza Cucuska2 (#19) üzenetére

Cr00py
(fanatikus tag)

Vannak kifejezetten "htpc-be" való léghűtők is, amik nem annyival gyengébbek, mint amennyire kissebbek.. illetve nem hiszem, hogy valaki egy combosabb cpu+vga párost mitx-be építene.. :D

(#21) Dragon3000 válasza Cr00py (#20) üzenetére

Dragon3000
(tag)

Volt matx rendszerem, ahova nem fért el a normális léghűtés, de a játék víz igen és tökéletesen tette a dolgát.

(#22) Cucuska2 válasza Cr00py (#20) üzenetére

Cucuska2
(őstag)

Nem "HTPC"-re gondoltam, ha arra gondoltam volna, azt írom.

(#23) Cr00py válasza Cucuska2 (#22) üzenetére

Cr00py
(fanatikus tag)

Igen tudom, de az emberek 90%-ban mini itx-ből építenek htpc-t. esetleg matx..mikor mi. Az viszont, hogy ki hogy hívja, az már más kérdés.:)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.