Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kisgépkezelő

    senior tag

    válasz Abu85 #22 üzenetére

    A 1060 azért nem inkorrekt szerintem, mert arról bármikor megnézek egy tesztet akár itt Ph-n is, és látszik, hogy kb 15-20%-al lassabb mint a nagyobbik verzió. Hogy mi miatt lasabb (ezek szerint az egy letiltott SMP miatt is), az már nekem mindegy, lényeg hogy tisztában vagyok vele, hogy ha a tesztetekben szereplő Asus 3gb ennyivel lasabb mint a 6gb-s founders, akkor valószínűleg egy Zotac, egy Giga, meg bármelyik másik gyártó 1060 3gb-ja is ennyivel lesz lassabb +- pár %. Viszont egy ilyen átverést még akár én is benyelnék, mert itt ugyanaz a név alatt fut a kettő, én meg nemigen nézem meg, hogy akkor ez most 14CU-s vagy 16CU-s mert nem is számítok ekkora g....ségre. Az AMD kéne, hogy a nyakára lépjen a gyártóknak, mert ebből tényleg az lesz, hogy megveszi az ember az RX 560-at, mert tudja a 60fps-t PUBG-ben, aztán kiderül, hogy ez nem az az RX 560 akkor nem a Sapphirét fogja lehúzni, hanem az AMD-t. Az 560D valamennyire elfogadható, mert legalább látja az ember, hogy itt van valami különbség aminek érdemes utánanézni, de a legjobb mondjuk RX 555-ként lenne.

Új hozzászólás Aktív témák