Hirdetés

2019. április 21., vasárnap

(#1) hajbel

hajbel
(őstag)

Külföldön ennyiért Hyperx Cloudot kapsz. Ocsmányul néz ki, viszont nem is szól jól. Örülök neki, hogy van magyar résztvevő a piacon. Remélem, hogy legközelebb jobbat alkotnak.

The Verge professional PC building guide: "You'll need a Swiss Army knife that hopefully has a phillips head screwdriver."

(#2) zzola

zzola
(PH! félisten)

A kinézete nekem nem tetszik. Kár, hogy nem mozognak a hangszórók...

Samsung DEX PAD 2018 eladó!

(#3) MeszesKPT

MeszesKPT
(fanatikus tag)

Ritka bazári a kinézete, a világító mikrofon a hab a tortán. A vastag kábel az egyetlen pozitívum amiről olvastam.

(#4) mjani1172 válasza hajbel (#1) üzenetére

mjani1172
(őstag)

"Külföldön ennyiért"
Ez nem külföld.

Itt nincs szakember,nincs munkaerő,csak sok adó,meg okoskodó.(nem rád gondolok).

[ Szerkesztve ]

(#5) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

Lehet nem rossz ezen az áron, de elég szarul néz ki.

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️ Alienware Aurora 💙 ➡ rcx.pw

(#6) daa-raa

daa-raa
(Jómunkásember)

Akkor ez most tulajdonképpen mivel is jobb, mint egy 40 éves BEAG kommentátor fejhallgató?

Vannak olyan fallal körülvett városok, melyeket nem szabad megostromolnod. - Szun-ce XL

(#7) Bici

Bici
(PH! félisten)

Azert arra kivancsi lennek, hogy a tujdonosokon, forgalmazason es a markajelzesen kivul mi az amitol ezek a cuccok magyarnak szamitanak. :U
Ha stabilizalodik a marka jelenlete, akkor egy cikket megerne.

[ Szerkesztve ]

(#8) Zicokuka válasza Bici (#7) üzenetére

Zicokuka
(senior tag)
LOGOUT blog

Kis kínaiak helyett magyarok rakják össze a kínai cuccot :D

(#9) nexplo

nexplo
(fanatikus tag)

"Kicike occó" silány kinézet. Sajnos manapság a kinézeten múlik kb 90% és 10% a belbecs.
Bemegy Pistike a tecsóba és tuti nem ezt fogja lekapni a polcról. Kár hogy nem lett jobb design. A hangminőséget nem tudom megítélni kép alapján :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#10) zzola válasza Zicokuka (#8) üzenetére

zzola
(PH! félisten)

Kizárt! Idehaza a legolcsóbb munkaerő is drágább, mint Kínában...

Samsung DEX PAD 2018 eladó!

(#11) snecy20

snecy20
(PH! kedvence)

Ennek nem 4000ft-ért kellett volna jönnie?

Az átlag vásárló azt sem tudja, hogy a processzornak van úgynevezett hőmérséklete.

(#12) hajbel válasza zzola (#10) üzenetére

hajbel
(őstag)

Szerintem kevered a munkabér/hatékonyság mutatóval. Ilyen tekintetben vagyunk a legjobbak autógyárak szintjén EU-ban.

[ Szerkesztve ]

The Verge professional PC building guide: "You'll need a Swiss Army knife that hopefully has a phillips head screwdriver."

(#13) snecy20 válasza hajbel (#12) üzenetére

snecy20
(PH! kedvence)

Az inkább a hazai munkaerőnk kihasználását, kifacsartságát, kisemmizettségét jellemzi sajnos.
Nyugati szintű munka, a nyugati szintű bér harmadáért-negyedéért.

[ Szerkesztve ]

Az átlag vásárló azt sem tudja, hogy a processzornak van úgynevezett hőmérséklete.

(#14) -Skylake- válasza snecy20 (#11) üzenetére

-Skylake-
(őstag)

Btw 4ezerert eleg draga lenne meg mindig.

Az a vicces, hogy aki ezt tervezte annak nagyeselyel valamelyik egyetem adott egy diplomat, hogy o bizony ipari formatervezo. Kivanom a designernek/teamnek aki ezt osszerantotta, hogy elete vegeig ez legyen a fejen. Szerintem eleg sok 2palcas minosithetetlen fules van piacon, de ez mindenkepp dobogos.

Btw2 a nevert kulon jar az elsismeres, eleg gamer lett. Bar lehett volna GWings Megadominus X-treeem , az meg gamerebb.

[ Szerkesztve ]

"Nem nézem le a funkcionális analfabétákat. Ezt kikérem magamnak." Abu85

(#15) -Skylake-

-Skylake-
(őstag)

Kicsusztam szerkbol. Szoval azert a munkaban megfaradva az 5perces cigiszunetben erdemes elokapni egy telefont es megpingelni a hivatalos magyar lapjukat. Ugyan azt a minoseget hozza , mint a termekeik.

"Nem nézem le a funkcionális analfabétákat. Ezt kikérem magamnak." Abu85

(#16) subzero01

subzero01
(újonc)

A programja teljesen megegyezik a Spirit of the Gamer elite H70 es modell programjával. A mikrofon is ugyan ez. És ami a fejet körbeveszi "párna" az is hasonló kialakitású. Illetve ugyan az igaz rá is mint amit a cikkben írtak. Csak ez 7500ft

[ Szerkesztve ]

(#17) Alchemist válasza nexplo (#9) üzenetére

Alchemist
(PH! addikt)

Sajnos manapság a kinézeten múlik kb 90% és 10% a belbecs.

Ha már valaki ilyesmit vesz, nem az adatlapok és tesztek összevetéseivel kezdni?
Végülis nem párezer forintos "holnapután kikukázom" tucatáruról van szó...

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#18) Ragnar_

Ragnar_
(PH! addikt)

Nem tudom miért nem tudják ezek a fülesek megugrani a virtuális 7.1-et, én emlékszem, hogy audigy2 hangkarival és sima fejhallgatóval az ilyen 3D demók mindig úgy szóltak, hogy nem hittem el, hogy 2 hagszóróval az lehetséges. Nekem a kinézettel nincs semmi bajom, és egy ilyen cuccnál nekem a kényelem és a hangzás az elsődleges, és ha 7-10k környékén lenne ezt venném egy random másik helyett, mert hazai termék.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#19) Vanir

Vanir
(PH! kedvence)

Tucat kinai ODM amit gondolom szaz masik vallalat a magaenak vall. 15 ropiert nevetseges, az USB csatlakozas viccnek is rossz, akire meg 2019-ben ra lehet sozni a virtualis 7.1-et, az meg is erdemli, hogy dragan vegyen ilyen silanysagot. Ez nem gamer kulso, hanem bucsuban lott kulso. HX Cloudom van, az is gamernek titulalt cucc, megis igenyesen nez ki (meg nem mellesleg nem szol rosszul).
Az egereikre ra se merek nezni... :DDD

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésre az adott topikban válaszolok, privátban kérlek ne keressetek ilyen ügyekben!

(#20) snecy20 válasza Vanir (#19) üzenetére

snecy20
(PH! kedvence)

(#21) John Marston válasza hajbel (#1) üzenetére

John Marston
(újonc)

+1.
Vagy egy olcsóbb Razert, vagy bármi mást. Ez így nem nagyon lesz kelendő... :(

(#22) guftabi96 válasza Vanir (#19) üzenetére

guftabi96
(PH! addikt)

+1
Ennél olcsóbb volt egy kicsivel az Omnitornic SHP-600-am, de így látatlanban is 100%-ig biztos vagyok benne, hogy mérdöldekkel jobban szól, mint ez a gémer csoda.
A különbözetből hozzádob az ember egy mikrofont és akkor legalább értelmesen költött el 15k-t.

#KeepFightingMichael | #JB17

(#23) Csapoati válasza snecy20 (#11) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

Én is rosszul tippeltem meg az árát egy 1-essel az elején. :D Semmi extra nincs benne, márpedig ennyiért már lehetne. A kamu és hatástalan 7.1 nem számít annak, a kinézet meg tipikus egypálcás sajnos.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#24) flashpointer

flashpointer
(senior tag)

Azt aki azt a hornyos csavart oda megalmodta remelem tobbet nem kap munkat ilyen teruleten...

(#25) fornettisuti

fornettisuti
(PH! addikt)

chicken Wings

KFC ajánlásával

Samsung S7 - LG Gpad 8.3 - Xiaomi MiBand2

(#26) Pityesz4734 válasza mjani1172 (#4) üzenetére

Pityesz4734
(tag)

"Itt nincs szakember,nincs munkaerő,csak sok adó,meg okoskodó" - mégis minden második emberke a hipermarkatekben ötszámjegyű összegért vásárol, a sírás az megy, régi lemez, az örök elégedetlen kategória, ezen csak mosolyogni tudok. :)

Egyébként én szeretem a LED-es cuccokat, de ez bohóckodás,
max. a tükörben nézegetheti magát a felhasználó. :DDD

(#27) haxiboy válasza snecy20 (#11) üzenetére

haxiboy
(PH! kedvence)

3-ért...Ajándék egér és billentyűzettel...

[ Szerkesztve ]

Csatlakozz az EVE Online közösséghez : http://bit.ly/JoinEVEOnline

(#28) Noukoum válasza nexplo (#9) üzenetére

Noukoum
(fanatikus tag)

Inkább az hogy xy youtubeosnak, twitchesnek ezvan.. Inkább ez a jellemző

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#29) mepet

mepet
(PH! addikt)

Erről a cuccról a Concorde "magyar" mobiltelefonok ugrottak be. Azokról is csak úgy sütött a minőség! :)

(#30) VGNGR

VGNGR
(fanatikus tag)

Azt hiszem megtaláltam. Ő lenne az új magyar fejlesztés? :U :B

(#31) INGJOKE válasza Pityesz4734 (#26) üzenetére

INGJOKE
(őstag)

Azt én sem nagyon értem, (bár nem vagyok nagy gamer) hogy az mitől lesz jó hogy otthon a sötét szobában egyedül ülve villog a led a fülemen játék közben. Szerintem is kiemelendő dolog, hogy egy magyarnak mondott terméknek magyar nyelven is tud a szoftvere. (WTF???) Ez kb olyan nekem, mintha a kínai terméknél kímélnek, hogy kínaiul tud. :D

Összegezzünk: A hangzása átlagos, a kinézete "érdekes" az ára drága, de legalább magyar. :DDD

ui.: jah de arról ne feledkezzünk meg, hogy gamer. (x2)

VGNGR

ezek a rohadt kínaiak már le is másolták... :DD :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Troll! Feed them!!! Mi mix 2s 6/128(EU dev)+Amazfit pace+Mi Notebook pro I7 16 gb 256 gb ssd+Logitech g903

(#32) VGNGR válasza INGJOKE (#31) üzenetére

VGNGR
(fanatikus tag)

Azaz, az ipari kémkedésük nem kíméli a feltörekvő magyar fejlesztéseket sem!
:DD :DD :DD

(#33) haxiboy válasza INGJOKE (#31) üzenetére

haxiboy
(PH! kedvence)

A hangzása kérdőjeles, a kinézet leírásával egyetértek, de legalább nem tud olyan alapvető funkciókat mint a cserélhető kábel, levehető mikrofon, de legalább drága és világít. Na meg magyar. Szép és jó hogy próbálkoznak, de szerintem rossz márkát választottak példaképnek, vagy ezt szállították olcsón az OEM-ek :D

Egy biztos, a kínai gyártóknál legalább van SSL a weboldalukon és működik a kapcsolat fül, alul az ikonok pedig a Facebook és Twitter főoldalára irányítanak. Úgy néz ki nem szeretnének felesleges e-maileket kapni :U
De support így hogy van ? :D

[ Szerkesztve ]

Csatlakozz az EVE Online közösséghez : http://bit.ly/JoinEVEOnline

(#34) Ptech válasza VGNGR (#30) üzenetére

Ptech
(PH! addikt)

Kínai OEMtől megvesz, márkanév kitalál, ár szorozva hárommal. Ettől lesz magyar termék :-)

(#35) ribizly válasza snecy20 (#11) üzenetére

ribizly
(PH! kedvence)

Nem. Ennek nem kellett volna jönnie. ;]

@PH!
Az ilyen ipari hulladékokat nem lehetne hanyagolni errefelé?
Annyi jó fejhallgató, headset, DAC, AMP, stb. van a piacon, ami megérdemelne egy rendes tesztet.

[ Szerkesztve ]

|•| A WORD elszáll, az írás megmarad... |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#36) snecy20

snecy20
(PH! kedvence)

Hűha, lehetőleg ne nagyon olvassanak be ide a hozzászólások közé az említett cégtől, mert kicsit elmegy a kedvük. ;] ;]

(#37) VGNGR válasza Ptech (#34) üzenetére

VGNGR
(fanatikus tag)

És hány területen így megy ez már.... ld. horgászati cikkek... :W
Ezért érdemes ebay-t vagy hasonló oldalt használni... ;]
A jó isten óvjon meg minket attól, hogy a tradicionális autógyárak is elkezdjenek így "gyártani"! :O

[ Szerkesztve ]

(#38) snecy20 válasza VGNGR (#37) üzenetére

snecy20
(PH! kedvence)

RGB-s műszerfal és féklámpa. ;]

(#39) laceszgamer

laceszgamer
(PH! addikt)

A gond ott kezdődik, hogy ennyiért itthon is kapni pl G430-at, ami lehet a nevében nem " gamer " meg LED sincs rajta két tucat, de a kettő közül azért na...

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#40) ribizly válasza laceszgamer (#39) üzenetére

ribizly
(PH! kedvence)

Volt "szerencsém" ahhoz is, de azt is keresztbe lenyeli az első Hyperx Cloud, de sok Superlux is. És akkor még nem kezdtük el felsorolni azokat a ~15k alatti/körüli fejeseket (pl. creative aurvana live!), amihez hozzávéve egy 500 forintos asztali mikrofonnal már többre mentünk, mint ezekkel, mert fényévekkel jobb a hangjuk (minden területen).

|•| A WORD elszáll, az írás megmarad... |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#41) Balika911 válasza laceszgamer (#39) üzenetére

Balika911
(PH! nagyúr)

A G430 nevében a G betű épp a gamer szóra utal. :)

JBL Studio 220 hangdoboz eladó (két pár)

(#42) Pityesz4734 válasza VGNGR (#32) üzenetére

Pityesz4734
(tag)

Vagy csak egyszerűen kacsa a hír, mint a 4 ventilátoros 60cm-es RTX2090. :DDD

(#43) fornettisuti válasza INGJOKE (#31) üzenetére

fornettisuti
(PH! addikt)

Samsung S7 - LG Gpad 8.3 - Xiaomi MiBand2

(#44) Semplar

Semplar
(fanatikus tag)

Addig olvastam, hogy LED. ;]

„Csak ami nincs, annak van bokra, csak ami lesz, az a virág, ami van, széthull darabokra.”

(#45) VGNGR válasza Semplar (#44) üzenetére

VGNGR
(fanatikus tag)

Pedig brit tudósok bebizonyították, hogy az RGB 40%-kal növeli a skillt! ;]

(#46) hajbel válasza VGNGR (#45) üzenetére

hajbel
(őstag)

Meg az FPS-t :D

(#47) Graphics

Graphics
(Jómunkásember)

Tehát összegezve.

Kínai cucc, a gyártótól kb 6 ezer forintos költségért, és ezt 2-3x áron adják idehaza...

Hát még a hülyének is megéri.... "Magyar" cég... "tök jó" weblappal....

Ilyenkor mindig eszembe jut az op3ndott tablet, amit rásóztak a Tescora, aztán kb azóta sincs belőle...

Eldobós cég után itt az eldobós márka is...

[ Szerkesztve ]

(#48) VGNGR válasza Graphics (#47) üzenetére

VGNGR
(fanatikus tag)

6 ezerért fogyasztóként egy darabot kapsz free shippinggel. Szerintem ha mint cég rendelsz egy konténerrel, meg van az 3k/db áron is! :DD

(#49) mepet válasza Graphics (#47) üzenetére

mepet
(PH! addikt)

A PC Worldot lefizették vajon? :)

(#50) mepet

mepet
(PH! addikt)

Megtaláltam az "eredetit"!

Fantech HG11 7.1 Virtual surround sound USB foldable LED logo light headset PC gaming headset with removable mic

$15-$15.5

Alibaba link

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.