Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bteebi

    veterán

    válasz Zso2 #87 üzenetére

    "nem értelek benneteket, ez az első csúcskari amivel találkozni szoktatok?"
    Ezt a mondatot kérném magyarul is ;). (Bár végülis érthető, hogy mire gondolsz, e attól függetlenül nyelvtanilag helytelen.)

    "Mindig is kb ennyi volt az ára "csúcskari"nak."
    Ez a mondat se teljesen helyes, de már azért alakul :DDD. Amúgy szerintem nem. Ez a 150k(+) egy videokártya ára dolog viszonylag újkeletű, és nagyon hülye szokás. Az természetes, hogy a "high end"-et, az új technikát meg kell fizetni, és sohase a csúcstermékeknek lesz a legjobb az ár/érték mutatója, de (amire utalni is próbáltam, bár látszólag nem jött le)

    "A másik fele meg az hogy kíváncsi lehetsz az ATI-ra de azt meg is kell várni"
    Elvileg már az is lesz nemsokára, szóval nem kell olyan nagyon sokat várni ;).

    "meg annak még az árát se tudod pontosan( ennek se amúgy) és jár a szád..."
    Pontosan szerintem te se tudod, és neked is jár a szád :P. Amúgy meg Google (is) a barátod ;). A Radeonok áráról (ami persze egyelőre még nem fix, de elég sok helyen mondják ugyanazt, szóval valószínűleg van alapja):
    HD4870: 350$
    HD4850: 270$
    HD4870X2: 450-550$ (?)
    GTX280: 600$

    Szóval a GTX280 valószínűleg nem kicsit lesz drágább a HD4870-nél. Ha igaznak bizonyulnak a pletykák, akkor kb. 600/350=1,71 - vagyis elvben alig 71%-kal drágább, az viszont szinte kizárt, hogy annyival gyorsabb is legyen /persze majd várjuk meg a teszteket, az a biztos :K /, és hogyha relatíve többel drágább, mint amennyivel gyorsabb, akkor racionálisan nem éri meg, ugye? :U
    És akkor ne is beszéljünk az SLI/CF rendszerekről, amikkel most nagyon erős kofigokat lehet építeni. Egy 9600GT SLI kijön 55k-ból, egy 8800GT SLI kb. 65-70k-ból, és egy 3870 CF/X2 is kb. 60-70k-ból. Akkor meg miről beszélünk?
    Valószínűleg nem teljesen ment át az, amit írtam (legalábbis nekem erősen úgy tűnik).

    "komolyan mondom mint az idióták : Nekem úgyis azlesz az jobb bibibú"
    Gondolom ez nem rám vonatkozott, mert én ilyet k....ra nem írtam... de javíts ki, ha tévedek ;).

    [ Szerkesztve ]

    Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Új hozzászólás Aktív témák