Hirdetés

2017. október 19., csütörtök

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-02-19 18:26:59

PROHARDVER!

Google Nexus 6P Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

(#301) Draken válasza danee91 (#300) üzenetére

Draken
(őstag)

Én nem találom, belinkelnéd? köszi!

(#302) danee91

danee91
(senior tag)

[link]

Xiaomi Redmi 4X 3GB+32GB Global version MIUI 7.9.22 Global Developer ROM // okostelefon szoftverfrissítés pm!

(#303) X DoZ3R válasza aizen92 (#299) üzenetére

X DoZ3R
(tag)

Nekem 25 giga van :)

(#304) bigmasterg válasza danee91 (#302) üzenetére

bigmasterg
(PH! addikt)

Már el is fogyott...

Amúgy szállítanak Magyarországra?

[ Szerkesztve ]

˙

(#305) danee91 válasza bigmasterg (#304) üzenetére

danee91
(senior tag)

Ja már az összes..

Persze h szállítanak, vagyis kereskedőtől függ...

de itt az amazon.fr volt a seller, az pedig egész EU-ba szállít

Egyébként a OnePlus 2 talán még olcsóbb is, főleg mostmár h meghívó sem kell hozzá, és EU-ból szállíthatón (ha egyáltalán lehet alternatívája a Nexus 6P-nek).

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi 4X 3GB+32GB Global version MIUI 7.9.22 Global Developer ROM // okostelefon szoftverfrissítés pm!

(#306) gulb válasza danee91 (#302) üzenetére

gulb
(senior tag)

Nem tudom melyik link volt vagy hol de ez a 649€ az kicsit tobb mint 150k huf...

(#307) matt22 válasza gulb (#306) üzenetére

matt22
(kvázi-tag)

Tegnap 499,- Eur volt arra a pár órára amíg el nem kapkodták. Persze francia helyett magyar ÁFA kulccsal és szállítási költséggel kicsit többre jött ki, de még így is verhetetlen ajánlat volt. Nekem 166 e Ft-ot vontak le a kártyáról.

(#308) danee91

danee91
(senior tag)

Nekem van svájci kapcsolatom, vele tudtam volna hazahozatni, oda rendelve 450 euró volt a végösszeg ugyaninnen amazon.fr-ről

[ Szerkesztve ]

(#309) gulb válasza matt22 (#307) üzenetére

gulb
(senior tag)

;( erdekes....mara mar vissza tert a rendes ara.. Fura..

(#310) danee91 válasza gulb (#309) üzenetére

danee91
(senior tag)

Ezek napi akciók, csak aznap voltak érvényesek, és csak amíg a készlet tart, ami jelen esetben délután 13 óra volt...

(#311) KicsiKarcsi

KicsiKarcsi
(újonc)

Sziasztok meg szeretném kérdezni, hogy ki milyen tokot használ a 6p-hez.
Köszi

(#312) truupi válasza KicsiKarcsi (#311) üzenetére

truupi
(lelkes újonc)

Én jelenleg semmit nem használok sajnos, de so far so good, nem történt még vele semmi extra és a zsebből kivételnél/berakásnál is igencsak odafigyelek rá. Így mondjuk mindig élmény kezembe venni a telefont, de valami védelem kellene rá, mert előbb utóbb meg fogom fizetni az árát a lazaságnak :DDD
Dbrand fóliát rendeltem már rá, de érkezési idő 3-6 hét, úgyhogy az az ág egyelőre szopó. Spigen tokkal szemezek egyébként, de magyar forrásból még nem lehet ilyen ínyencségeket beszerezni, sőt gyakorlatilag én csak ezeket a kínai tényleg fos műanyag tokokat láttam eddig, olyanra pedig csak végszükség esetén tervezek költeni. A fóliám már megjött hozzá mindazonáltal, azt holnap fel is applikálom, habár ide is hozzátenném, hogy két hét alatt az üvegnek sincs az égvilágon semmi baja :K

Nexus 6P 64GB - 7.1.2

(#313) X DoZ3R válasza KicsiKarcsi (#311) üzenetére

X DoZ3R
(tag)

En rendeltem hozza kinai tpu tokot, atlatszot, munka miatt sajnos muszaly volt de azon kivul csupaszon hasznalom, tul szep hogy tokba rakjam
Az uveg mar mas teszta, 1 nap alatt sikerult egy karcot ravarazsolnom pedig csak farmer zsebbe volt szoval GG4 ide vagy oda mar erkezik ra a nillkin uvegfolia :)

(#314) aizen92 válasza KicsiKarcsi (#311) üzenetére

aizen92
(PH! addikt)

Én már megrendeltem és rég meg is jött a kínai átlátszó tok.
Más jelenleg nincs, későbbre várok minőségi tokokokat spiegen és társai.
Fólia ugyanez, rendeltem 5öt amit eddig használtam, tökéletes lesz.
Már csak a telefonnak kéne megjönnie :DDD

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#315) KicsiKarcsi válasza truupi (#312) üzenetére

KicsiKarcsi
(újonc)

Hello, igen a tokból a spigen lesz a befutó szerintem is, csak az a kérdés, hogy melyik a három közül. Van az átlátszó a vékony és a vastagabb. Jó lenne kézbefogni mielőtt döntök. Fólia nélkül pedig elő sem venném a dobozából :).

[ Szerkesztve ]

(#316) gulb válasza KicsiKarcsi (#315) üzenetére

gulb
(senior tag)

Nekem az atlatszo spigen van rajta nagyon szep benne a telefon es igen jol ved is...teljesenkorbe veszi es a kijelzot minden ponton korbe oleli szoval nem lehet sarkon eltalalni...

(#317) jacis

jacis
(PH! nagyúr)

Sziasztok,
Nexus 6-om minősége több szempontból is megbukni látszik így várhatóan veszek helyette egy 6P-t. A kérdésem az lenne, hogy most hol lehet a legjobb áron hozzájutni?
Válaszokat köszönöm.

Samsung Galaxy S7 edge

(#318) aizen92 válasza jacis (#317) üzenetére

aizen92
(PH! addikt)

ha még idén szeretnél, akkor expansystól.

(#319) jacis válasza aizen92 (#318) üzenetére

jacis
(PH! nagyúr)

Sztem január lesz belőle. Idén a karácsony már elvitte a rávalót :)

Samsung Galaxy S7 edge

(#320) utomi

utomi
(senior tag)

Nem tudom, hogy valakinek hasznos infó-e de a mai napon megjött a Spigen Glass tR Temperd Glass-om és fantasztikus! Tökéletesen illeszkedik, kívágva a porximity sensor! Csak ajánlani tudom!

(#321) truupi válasza utomi (#320) üzenetére

truupi
(lelkes újonc)

Kösz az infót! :) Én felraktam egy ilyen EazyGuard fóliát 2500ért, de nagyon nem jön be... mindenképp szeretnék én is egy üveget...
Honnan rendelted?

Nexus 6P 64GB - 7.1.2

(#322) hjanos1

hjanos1
(senior tag)

Üdv!

Megjött végre a Nexus 6P (64GB, alu, Expansystól).
:DDD
Viszont elég furcsa, hogy mióta ebben van a SIM-em, nem enged fel a Telenor 4G hálózatára.
Találkozott valaki ilyennel?

OnePlus 3T & Lenovo Y50

(#323) gulb válasza hjanos1 (#322) üzenetére

gulb
(senior tag)

G+ on olvastam panaszt ra..viszont a 6.0.1 javitas elmeletileg erre jo lesz...nekem nincs Hu sim em igy nem tudom tesztelni neked;(

(#324) hjanos1 válasza gulb (#323) üzenetére

hjanos1
(senior tag)

Ez már 6.0.1 :U

OnePlus 3T & Lenovo Y50

(#325) truupi válasza hjanos1 (#324) üzenetére

truupi
(lelkes újonc)

Grat hozzá! ;)

Sajnos ehhez nem tudok semmit hozzáfűzni, én Vodafone 4G-n vagyok, azzal semmi probléma eddig.

Nexus 6P 64GB - 7.1.2

(#326) danee91

danee91
(senior tag)

Ha csak nem amerikai verzió a Nexusod, hanem Global, akkor nem tudnám mire vélni.
A dobozán nézd meg a frekvenciákat, ha lehetséges, és ha egyáltalán tájékoztatnak róla.

[ Szerkesztve ]

(#327) hjanos1 válasza danee91 (#326) üzenetére

hjanos1
(senior tag)

Elvileg nem amerikai.

Valaki erről tudna egy screenshotot küldeni:
tárcsázóban: *#*#4636#*#* -> Phone info -> 3 gombos menü -> Select radio band
Az itt megjelenő menü érdekelne.

OnePlus 3T & Lenovo Y50

(#328) aizen92

aizen92
(PH! addikt)

[link]
Nekem expansys UK-s, eu töltős.

[ Szerkesztve ]

(#329) hjanos1 válasza aizen92 (#328) üzenetére

hjanos1
(senior tag)

Nekem is ez van, köszi.
Szintén Expansystól, EU töltő.

OnePlus 3T & Lenovo Y50

(#330) danee91

danee91
(senior tag)

Ennyit tudni:

LTE band 1(2100), 2(1900), 3(1800), 4(1700/2100), 5(850), 7(2600), 8(900), 9(1800), 17(700), 19(800), 20(800), 28(700), 38(2600), 39(1900), 40(2300), 41(2500) - Global model

LTE band 2(1900), 3(1800), 4(1700/2100), 5(850), 7(2600), 12(700), 13(700), 17(700), 25(1900), 26(850), 29(700), 30(2300), 41(2500) - American model

(#331) hjanos1 válasza danee91 (#330) üzenetére

hjanos1
(senior tag)

Elvileg EU-s, szóval ez nem kéne hogy baj legyen. amúgy a telenor ha jól tudom a 3-as és a 20-as sávokat használja, amiből a 3-asat még az USA model is tudja.

OnePlus 3T & Lenovo Y50

(#332) danee91 válasza hjanos1 (#331) üzenetére

danee91
(senior tag)

Persze h tudja, bár nem tudom hol próbáltad a 4G mobilnetet helyileg.

(#333) hjanos1 válasza danee91 (#332) üzenetére

hjanos1
(senior tag)

Budapest, XI. kerület

OnePlus 3T & Lenovo Y50

(#334) danee91 válasza hjanos1 (#333) üzenetére

danee91
(senior tag)

Sztem mennie kéne a 4G mobilnetnek, persze nem mindenhol van 1800MHz-en megoldva a továbbítás, ez sztem változó. 2600MHz is előfordul, de hallottam már olyat, hogy néhol 800MHz-en nyomatják a városit is :DD

[ Szerkesztve ]

(#335) X DoZ3R válasza hjanos1 (#331) üzenetére

X DoZ3R
(tag)

Akkor a telenor lesz a ludas, nalam telekom van es szuperul megy az lte

(#336) SkyS1gn

SkyS1gn
(PH! félisten)

Hali emberek, milyen a telefon? Vannak hibái esetleg?

[Galaxy S8+ Arctic] [ASUS G751JY] [DJI Mavic Pro] [RC Heli pilot, PC gamer] [CalAesthetics, Calisthenics, Street Workout & Healthy Eating 4 Life!]

(#337) SkyS1gn

SkyS1gn
(PH! félisten)

Expansyshoz mikor érkezik vajon készlet?

[Galaxy S8+ Arctic] [ASUS G751JY] [DJI Mavic Pro] [RC Heli pilot, PC gamer] [CalAesthetics, Calisthenics, Street Workout & Healthy Eating 4 Life!]

(#338) aizen92 válasza SkyS1gn (#337) üzenetére

aizen92
(PH! addikt)

jövőre. Nagyon bizonytalan a beszállító, illetve, lehet van ami megjön még péntek hétfőre, de azon már van vagy annyi előrendelés hogy sokan nem fognak beleférni, gondolom a 64 gigás feketére gondoltál. Az tuti csak jövőre.

(#339) SkyS1gn válasza aizen92 (#338) üzenetére

SkyS1gn
(PH! félisten)

Nem, 32-es fehér is megfelel. Inkább fehér, meg manapság már elég 32-es is, nem hordozok annyi multimédiát telefonon.

(#340) aizen92 válasza SkyS1gn (#339) üzenetére

aizen92
(PH! addikt)

előre készülj, hogy idén semmi nem lesz belőle. sajnos elég szar a huawei európai piaci ellátása :S

[ Szerkesztve ]

(#341) gulb válasza aizen92 (#340) üzenetére

gulb
(senior tag)

En annyit tudok, hogy google store tele volt...est tegnap neztem kulon reklamozzak hogy ujra tele a raktar es barmit szallitanak next business day!;) szoval annyira nem szar csak fogy nem kis utembe.

Mert nagyon penge!!!! Lassan 2 honapja megvan es imadom.

(#342) ZX7

ZX7
(kvázi-tag)

Durva ez az Expansys.
Tegnap délben rendeltem, és már itt is van a kezemben. :C

alkalmaz,elhárít,improvizál

(#343) X DoZ3R

X DoZ3R
(tag)

Megerkezett az en uvegfoliam is a Nillkin-tol, amazing h+ pro nevre hallgat es hat mit kell mondjak, nagyon profi lett. A kittel amit adtak hozza, elsore pormentesen fel sikerult rakni. Ebayen megtalaljatok, csak ajanlani tudom :D

(#344) SkyS1gn válasza ZX7 (#342) üzenetére

SkyS1gn
(PH! félisten)

Néztem a minap akkor sem volt. Tegnap igen?

De hülye vagyok, most nézem, van fekete 32gb raktáron meg aluból is 32gb raktáron, azthittem egyik sincs mert nincs ott egyből a kosár gomb. De van vagyok.

Középső lenne az? Egész csinos :B

Expansys az ilyen gsm fusni garit ad? Vagy rendes? Meg EU töltős stb?

[ Szerkesztve ]

(#345) SkyS1gn válasza SkyS1gn (#344) üzenetére

SkyS1gn
(PH! félisten)

sufni*

(#346) aizen92 válasza SkyS1gn (#344) üzenetére

aizen92
(PH! addikt)

Rendes gari, huaweit felhívtuk, elfogadja, 2év jár és eus töltő.

(#347) hjanos1

hjanos1
(senior tag)

Üdv!

Telenor 4G hálózatán használja valaki?
Engem egyszerűen nem enged fel 4G-re, nagyon úgy néz ki, hogy a telefonban lesz a hiba.
Ma bementem, másik telefonban megy a SIM, másik (telenoros) SIM-el viszont ez nem megy.
Ha valakinek megy Telenor 4G-n akkor jelezze, nem akarom feleslegesen visszaküldeni.

OnePlus 3T & Lenovo Y50

(#348) maser

maser
(kvázi-tag)

A design baromira tetszik, csak nehogy betörjön a kamera előtt a panel.

Foredene @ Ragnaros | maser#2802

(#349) gulb válasza hjanos1 (#347) üzenetére

gulb
(senior tag)

Furcsa...de mas szolgaltatoan nem hallottam panaszt..
Nah probalkoztam es szerencsedre ki tudtam probalni! Szoval 4G vel nem tudok rakapcsolodni a Telenorra, de Tmobilra igen...szoval nem a te telefonod rossz!

[ Szerkesztve ]

(#350) hjanos1 válasza gulb (#349) üzenetére

hjanos1
(senior tag)

Vagy a tied is rossz?
Honnan van egyébként?

[ Szerkesztve ]

OnePlus 3T & Lenovo Y50

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.