Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s3nsitivity

    addikt

    válasz mm89 #34596 üzenetére

    Az LTE hálózat az a 4G, 4. generációs vezeték nélküli adatátviteli szabvány. Long Term Evolution.
    Nem igazán értem ezzel mire gondolsz mert az ,hogy 4G vagy LTE az csak ember függő mert tök ugyan azt jelenti. :DDD

    A 800 as freki az már más, mert alacsony sáv és CSAK LTE illetve GSM kommunikációra képes. Előnye, hogy gyorsan terjed így nagyobb az áthidaló terület. Viszont lassú.. relatíve lassú. :D 75 Mbps a vége (ha jól tudom). Mivel más frekit használ a készülék ha az adott sávon tartózkodik ezért más lehet az akku teljesítménye is, ha bár ez fordítottan arányos így a te elmondottaid alapján valószínű az említett 800 MHz-n lévő LTE-t használta a telefon szemben az aksi fogyasztóbb 3G-vel. :)

    És amúgy ezért mondtam, hogy nem látom itthon nagy előnyét, hogy tudja-e vagy sem a 800-at mert itthon ahová kiépítik a 800-at már 3G van. Ha bár a kolléga által említett német megoldás igen praktikus. :K

    " Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

Új hozzászólás Aktív témák