Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • EmberXY

    addikt

    Az én e-mailem is "leaked", de hogy konkrétan honnan, azt nem írja egyik sem, viszont már majdnem 1 éves a dátum... :D
    Ami nekem nem kerek, az az, hogy itt most konkrétan a (akkori) jelszavamat is tudhatják, vagy csak valami hozzám köthető egyéb accountot törtek fel, ahonnan a címet kibányászták (és az adott account jelszavát, amit esetleg bepróbáltak a gmail-ben is? :F )?
    Az tény, hogy az e-mail jelszavamat sehol máshol nem használom, és soha eddig még nem volt idegen tevékenységre utaló jel, pedig már 11 éves a fiókom, ugyebár a gmail is szokott ilyen esetekben értesítéseket küldeni, és én is rendszeresen ellenőrzöm.
    Namármost, akkor tulajdonképpen mi szivárgott ki? Ha csak a cím, az nem meglepő, mivel ezzel az egy címmel élek, kismillió spamlistán rajta lehetek már (a mostani ellenőrzéssel is legalább kettőre feliratkoztam, a nyakam tenném rá :D), vagy tudhatják a jelszavamat is (de honnan?)?
    Adobe-bal sem volt dolgom, MySpace-szel sem, a 000webhost-ot használtam régebben egy ideig, ha azt nyomták fel, a gmail accountomhoz onnan sem kaphattak releváns jelszót... Kell tartanom valamitől? :D

    Up the Irons!

Új hozzászólás Aktív témák