Hirdetés

2019. augusztus 22., csütörtök

(#1) Eddie141

Eddie141
(senior tag)

Hajrá Samsung! Hátha a lecsökkent termelési költségek, a folyamatosan újuló technológiák, és a fejlesztések egy kicsit még lenyomják az árakat :) Szép dolog a környezetvédelembe is invesztálni, és reméljük, hogy ezt nem úgy szánják, mint általában a nagyvállalatok (parasztvakítás, jójaz nekik alapon :) )
Mindenesetre becsülendő, és csak azt tudom mondani, hogy hajrá! :K

(#2) Angel1981

Angel1981
(veterán)

Dél Korea egyre több mindenben éri utol / előzi meg Japánt!
Ott aztán tényleg dübörög a gazdaság!

(#3) #40731136

(törölt tag)

Hát ha elég okosan fekteti be ezt az orbitális méretű pénzt a Samsung, akkor bekerülhet a top5 legnagyobb cég közé a világon. (Ha jól tudom, most a 10.)

(#4) RexpecT válasza Eddie141 (#1) üzenetére

RexpecT
(addikt)

Én is remélem,hogy ez lenyomja egy kicsit az "elavult" LCD technológia árait :K .

[ Szerkesztve ]

----------------------------------------------Heisenberg----------------------------------------------

(#5) Eddie141 válasza Angel1981 (#2) üzenetére

Eddie141
(senior tag)

Nem hiába. Jól jött ki a szétválásból anno. Erősen érződik az amerikai tőkemozgás :)

(#6) ^Clown

^Clown
(veterán)

Nagyon rákapcsolt a Samsung. Pár éve még nem tudtam volna elképzelni, hogy ennyire felfejlődik. És ezek szerint a java még csak most jön.

(#7) hfrankee

hfrankee
(senior tag)

Ez a záloga a fejlődésnek.Az innováció,K+F.

"Minek a büszkeség, mikor a teljesítmény önmaga jutalma"-Twin Peaks

(#8) nubcsabee

nubcsabee
(csendes tag)

Szép nagy számok :U

[ Szerkesztve ]

(#9) D1Rect

D1Rect
(félisten)

Azt tudni miből finanszírozzák a fejlesztéseket?

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#10) Antibazsi válasza ^Clown (#6) üzenetére

Antibazsi
(aktív tag)

Én se képzeltem volna...aztán egyszer csak azt vettem észre,hogy körülöttem lassan minden Samsung (vagy kívül vagy belül)

Üdv, Balázs

(#11) Duree

Duree
(veterán)

Emlékszem arra amikor vagy 20 éve meghallottuk a Samsung nevet a frászt tört ki mindenkit,a minösége botrányosan szar volt,próbálták a japánokat utánozni nos nemigazán sikerült.Ma a helyzet gyökeresen megváltozott a Samsung neve garancia a minöségre és a megbízhatóságra,és biztos a legkorszerübb technikát használják.A japánokat érzésem szerint már lekörözték.

Notebook javítás alaplap szinten, csatlakozók , chipset , smd csere. Kijelző és káva javítás, csere

(#12) Angel1981 válasza Eddie141 (#5) üzenetére

Angel1981
(veterán)

Így van, valamit a Japánból hozott tudás.
Bár lassan már egyikre sem lesz szüksége, teljesen önállósodhat.

(#13) Probber válasza Duree (#11) üzenetére

Probber
(őstag)

Ezzel teljesen egyetértek.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#14) elefant válasza D1Rect (#9) üzenetére

elefant
(HÁZIGAZDA)

egyes pletykák szerint mögöttük és az LG mögött is ott áll a koreai állam. a négy nagy közül (a daewoo volt még meg a hyundai) mára ők maradtak, a harcok állítólag eldőltek ezen a fronton.

én nem tudom, hogy ebből mi az igazság, de azért nem lennék meglepve, ha lenne valamennyi alapja a híreszteléseknek. végülis az államnak elég jó befektetés ez (ha így van) brutális az expanzió. koreát harminc év alatt felrajzolták a technológiai világ térképére, és most a csúcsra törnek. valahol hihetetlen azért az egész.

(#15) Kopi31415 válasza Duree (#11) üzenetére

Kopi31415
(félisten)

Én a samu helyett inkább a goldstarról tudok elég vicces érzésekröl beszámolni.

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec ----- Converting Data | Status: 425% completed | Estimated time remaining: 1193hr46sec

(#16) daa-raa válasza Kopi31415 (#15) üzenetére

daa-raa
(titán)

Azaz az LG-ről...

Vannak olyan fallal körülvett városok, melyeket nem szabad megostromolnod. - Szun-ce XL

(#17) Kopi31415 válasza daa-raa (#16) üzenetére

Kopi31415
(félisten)

Manapság lg, de akkor goldstar volt, s a mostaniról nincs infóm, nem használok lg készüléket, látni is csak bótban látok.

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec ----- Converting Data | Status: 425% completed | Estimated time remaining: 1193hr46sec

(#18) Komplikato válasza Kopi31415 (#17) üzenetére

Komplikato
(veterán)

Most is GoldStar, Lucky Goldstar ;)
Mióta az állam kimentette a seggüket anno.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#19) hoffman_

hoffman_
(veterán)

Barátomnál van ugyanilyen TV, és valami észbontóan szép, gyönyörű.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#20) Hun'reeth

Hun'reeth
(őstag)

Csak az jutott eszembe a hír kapcsán, hogy hány millió tonna hulladék is ez? ;) ;] Amivel ki tudja mi történik mikor kidobják...

''Öregember nem gyorsvonat!''

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.