Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spykee00

    csendes tag

    Sziasztok. Kérnék egy kis segitséget.

    Adott egy msi bazoka A320 alaplap, benne egy ryzen 1300 as proci.
    Vidkari: Gtx 1060 3 gb. Memoria 3200 mhz corsair 2x4 gb
    Tàp:
    Xilence 600W Performance C XP600R6 XN044 tápegység
    Cikkszám: 760187

    Minden garanviàs.

    1 hónapot ment minden tökéletesen majd a tàp elkezdett gyengén füstölni és megàllt a gép. Ezutan kivettem a tàpot. Làtszolag semmi baja minden dugajvég ép. Majd 10 p utan viszatettem a gépbe úgy, hogy semmi mas nem dugtam rà csak ami muszàly volt az elinditàshoz.( Alaplapba dugtam csak be)
    Elindult vele siman. Majd mindent viszadugtam s bejött a gép. Masnap szerviz. Nem jott be megint semmi, kapott egy új tàpot 700 w os keep out táp ment bele. Majd gép bekapcs. A videókàrtya azóta 40% on megy s a hűtő folyamatos 1900 rpm en pörög mar a power gomb megynomasa óta. Majd belepek a biosba, hirtelen feltunt az , hogy nem irja a proci hőfokat bal felul. ( 0 celsios fok a temp). Majd bejön a windows s aidaval kimonitoroznam de nincs benne. A vidkari gpu adatait latom amit fen irtam 40% porog s 1900 rpm. Majd kicseréltem a videokàrtyàt is. Az is ugyan ezt produkàlta power gomb megnyomàsa utàn. Majd visza a 1060 s bios frisités. Nem sok minden vàltozott csak annyi hogy a vidkaris hőfoka is eltünt meg az rpm is.. mar az aida sem mutatja s az msi afterburner sem. Az is (0 at ir).
    Szerintetek mi lehet a baj?

    [ Szerkesztve ]

    spykee

Új hozzászólás Aktív témák