Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 8th

    addikt

    Nálam az utolsó csepp az volt amikor a felettünk lévő lakást kiadták két kurvának. Napszaktól függetlenül hallottad ahogy dolgoznak. Háromszor kellett rájuk hívni a rendőrséget utolsó alkalommal tettenérés volt elvitték őket is meg a fickót is, pár napra rá eltakarodtak a lépcsőházból végre. Mondjuk a mami aki kihalt abból a lakásból az sem volt jobb. Álmatlanságtól szenvedhetett mert klumpában mászkált fel alá a fa parkettán fél éjszaka és általában hajnal kettő és három körül aludt el. De reggel hatkor már úgy ordíttatta a rádiót, hogy mi kb. arra keltünk. Havi 1x biztos beszart a lift. Alattunk egy lusta szar alkesz lakott két nagytestű kutyával. Akkor vitte le kutyáit amikor azok már az ajtóban vonyítottak, rendszeresen össze is húgyozták a lépcsőházat emiatt a barom miatt. Apropó lépcsőház. A takarításból is állandó problémák voltak. Én faszi létemre azon a héten amikor én voltam a soros heti 3x felsöpörtem és felmostam az emeletet (házirend szerint 1x kellett volna) a puccos szomszédcsaj meg simán leszarta pedig nem dolgozott otthon meresztette a picsáját. A lépcsőház ajtót mindenki úgy csapkodta mint a budiajtót. Olyan szar volt a vízvezeték hálózat, hogy ha valaki lehúzta a budit (bármelyik emeleten) berezonált zúgott az egész vezeték a földszinttől a tizedikig. A mindenkit leszaró éjfélkor még zenét ordíttató és a naphosszat a házastársukkal ordítozó faszparasztokról már nem is szólva. Mondjuk ebből kb minden lépcsőházra jut egy így kb már szóra sem érdemes. Az is szép volt amikor behúzták a padot a ház tövére mert ott délelőtt fasza árnyék volt és ott trécseltek meg cigiztek az unatkozó öregek a környező lépcsőházakból az ablak alatt. Aztán én voltam a szemtelen fiatalember mert szólni merészeltem őnagyságáénak. Amikor végre eltakarodtak haza én szépen felhoztam a pincéből egy láncot meg egy lakatot visszahúztam a padot a helyére és odaláncoltam a fához. A kulcsot ahogy kell beletörtem a lakatba és rohadjatok meg. Azon is volt lázongás de leszarom. De a legjobb az volt amikor vettem egy fűkaszát, hogy anyámnál a kertesben le tudjam csapni a gazt. Rendesen meg voltak sértve, hogy nem nyírom körbe a lépcsőházat vele mert hát már mekkora a fű. A liftre várva a kutyás baromarc is betalált ezzel, de olyan köcsög stílusban... Kb. hasonló stílusban kiszaladt a számon, hogy azért nem mert oda jársz szaratni a kutyáidat mert egy lusta geci vagy a két utcányira lévő kutyafuttatóig elvinni őket. Én azért nem fogom rendben tartani a területet hogy szép gondozott helyre szarjanak a kutyáid míg te ülsz a lépcsőn és dohányzol. Lett is olyan sértődés belőle onnantól még köszönni sem köszönt a barom. Hála az égnek. Van még rengeteg történet ezek jutottak hirtelen az eszembe.
    Kösz, nekem elég volt lakótelepi lakásból egy életre. Ha ingyen adnák sem mennék vissza panelba. Nincs az az isten. :N

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák