Hirdetés

2018. június 23., szombat

(#1) energy4ever

energy4ever
(őstag)

Tescoban van ennel joval olcsobban, majdnem ugyan ilyen szett csak joval tobb bitfejjel. Enis olyat hasznalok, megvagyok vele elegedve.
Az a hosszabito allat, ahogy gorbulni is tud. Joparszor kapora tud jonni az olyan! :)

Csipeszt jol kihagytak a csomagbol. :DDD Hanyszor kell mikor beesik valahova egy csavar, es mashogy nem lehet kiszeddni. Vagy pl megepitett vizes gepbe alaplapra ventit radugni, vagy az apro kis csatikat is jobb neha azzal(pl itx gephazban)...

[ Szerkesztve ]

(#2) atus72

atus72
(senior tag)

Nincs benne RGB led, úgyhogy szar...

(#3) fRooStzzZ

fRooStzzZ
(senior tag)

***mely 16 nélkülözhetetlen elemet tartalmaz.
486 dx2 óta raktam már össze jó pár gépet ez a nélkülözhetetlen szerszámok hiányában is.. :W
Még szerencse, hogy nem gamereket vagy a bányászokat akarják ezzel megcélozni, vagy nem olyan néven látott napvilágot..

(#4) Lacok válasza atus72 (#2) üzenetére

Lacok
(őstag)

Az majd a GAMER EDITION lesz. ;]

(#5) illest309

illest309
(tag)

Hát nem tudom, én is raktam már össze pár gépet és nekem mindig elég volt egy csillag csavarhúzó.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711 - Steam/Uplay/Xbox: illest309

(#6) shteer

shteer
(Jómunkásember)

Végre :)

Intel G3930, G4400 és G4560 LGA1151 processzor eladó

(#7) proci985 válasza illest309 (#5) üzenetére

proci985
(MODERÁTOR)

viznel az m3/m4 azert befigyelhet

The first rule of tautology club is the first rule of tautology club. // Social justice in lagom amount.

(#8) D.Orion

D.Orion
(PH! kedvence)

:)) No comment. :DD

Döp Döp Döp Dödödöpdöpdöp Dö Döp Döp Döp Dödödöpdöpdöp

(#9) menpee

menpee
(fanatikus tag)

Amire ez nem elég 2k magasságában, ahhoz már szakember kell.

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#10) akoska07

akoska07
(PH! nagyúr)

Csak a hír miatt kerestem rá. :)

Már kapható.

Phanteks Tool Kit Retail Box

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD

(#11) -FLY->

-FLY->
(senior tag)

Modellező szerszámokat használok erre a célra, de nyilván felesleges kiszórni több száz eurót ilyen szerszámokra pc építés céllal. De ha van amúgy is, akkor viszont nagyon kényelmes és hatékony.

Obituary!!!

(#12) sanchezsa

sanchezsa
(PH! addikt)

HIS vga gyártó egyik terméke mellé adott egy ilyen minden az egyben cuccot. Van rajta vízmérték, lámpa a markolatba elhelyezhető 2 négyfejes bit. :D Szvl már nem új dolog :D .
[link]

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#13) turbokappa

turbokappa
(fanatikus tag)

Hogyan akarják eladni, ha nincs gémer felirat?

[ Szerkesztve ]

Varga Vilmos

(#14) erer1000

erer1000
(senior tag)
LOGOUT blog

lapos éles kés

univerzális, 200ft kb
és kényelmes, fa nyelű... nem pedig hideg fém...

____________________ n=0 to ∞ ∑ ℕ = -(1/12) _________________________ Sony Ericsson W200i->Tmobile Vairy Touch->Alcatel OT 806->Huawei ascend Y200->Nokia Asha 302->HTC ChaCha->Blackberry Q10->Blackberry Priv

(#15) Dester31

Dester31
(lelkes újonc)

25 éve ugyanazt a narancssárga nyelű csillagcsavarhúzót használom. Még működik.

(#16) Felhőtakaró

Felhőtakaró
(tag)

:C 20 Zlotyi az inkább majorannás ; mintsem-hogy "borsós"

buenosz nocsesz díjasz

(#17) demagóg

demagóg
(fanatikus tag)

Nincs mit hozzátennem a hozzászólásokhoz. Aki bevállalja, hogy gépet akar szerelni annak már megvan otthon a háztartásban minden szerszám amire szüksége van. Egyszer használatos gazdaságos vagy bármi profi, tök mindegy. Azonban aki naphosszat gépet szerel az nem áll neki bitekkel bohóckodni, megvan az a néhány célszerszáma amihez vakon odanyúl és már használja is. De ha már PC építő szett, akkor egy ESD protektor lepedőt földeléssel mellékelhettek volna, mert amúgy arra valóban nem sokan gondolnak, hogy használni kellene.

-De ez hogy lehet? ... Tegnap még működött! ...

(#18) sanchezsa válasza demagóg (#17) üzenetére

sanchezsa
(PH! addikt)

Földelő... :D Mikor a kedvenc pc boltomba a kezébe próbálgatja le a lapot az emberke :D. 14 éve csinálják már..

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#19) Thryash

Thryash
(tag)

Nem tudom, nagyon kvalitinek tűnik meg minden, de nekem összesen egy csillag csavarhúzóra szokott szükségem lenni...

"A galaxis békéjének, és biztonságának megszilárdítása érdekében úniónkat új alapokra helyezzük! Neve mától Első Galaktikus Birodalom! A rend, és a biztonság birodalma!"

(#20) pomorski

pomorski
(őstag)

Jól kitalálták! Jöhet a következő is, pl.: géprongy.

(#21) sanchezsa válasza pomorski (#20) üzenetére

sanchezsa
(PH! addikt)

Kézi kompresszor :D.

(#22) pomorski válasza sanchezsa (#21) üzenetére

pomorski
(őstag)

Természetesen ledes!

(#23) tecsu válasza menpee (#9) üzenetére

tecsu
(PH! addikt)

Ezt az igénytelenséget nem tudom megérteni.
Persze, biztos van olyan naiv, aki elhiszi, hogy gombokért kaphat még elfogadható minőséget, de itt konkrétan írja néhány vásárló, hogy egy nagy rakás...

Ha az ember nem csak PC-hez használja, hanem otthon univerzális célra, akkor mindenképpen kell egy jobbféle szett, viszont ha dedikált kell, külön a PC-hez, akkor meg azért kell a jobb minőség.

És valószínű, hogy a Phanteks nem akar a Tesco Value-val árversenybe bocsájtkozni... :W

Persze nem biztos, hogy ez egyáltalán megfelel a magasabb igényeknek, de mindig abból kiindulni, hogy minél olcsóbb legyen valami... :Y

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#24) Pete55555

Pete55555
(PH! kedvence)

Ez a YT vloggereknek van kitalálva, mert a tescos csavarhúzóval gáz lenne (rosszul) összerakni az adományokból összerakott csúcsgépet.
Ennyi.

...Szeretem leracsniztatni...

(#25) Tidus válasza illest309 (#5) üzenetére

Tidus
(PH! addikt)

Év vizet szereltem 2066-os alaplapon kellett két fajta torx. Az EK újabban előszeretettel alkalmazza. De szerintem pozitívum. Könnyen sérülésmentesen csavarozható.

HEDT i9, maximum edition...

(#26) vadkörte

vadkörte
(PH! addikt)

Kikerült már néhány új, felújított és szemétből összelapátolt gép a kezeim közül, de eddig 2 db csavarhúzóval és egy sniccerrel minent sikerült megoldani. Időnként vendégszerepel egy balnkoló és egy forrasztóállomás is.
Az egyik csavarhúzó egy '80-as évek beli csehszlovák mikrofilm olvasó mellől elmentett Narex márkájú lapos, a másik valami noname hosszúszárú Phillips fejű.

De vésztartaléknak van egy Powerfix - by LIDL - műszerész szerszámkészlet is (30 bit, behajtószát, flexibilis toldó, csipesz(!), csípőfogó és nagyító) Valami ezer párszáz Ft-ért vesztegették.

Üdv. V. Körte

(#27) Komplikato

Komplikato
(PH! kedvence)

Szerintem ennyiért korrekt kínai, pl. Xiaomi elektromos csavarhúzót lehet kapni, de tévedés jogát fenntartom.
Ennyi féle csavar meg az életben nem volt gépekben, ha csak nem korai egzotikus márkás gépeket nem direkt ilyenekkel szerelték. De azokban sem volt 16 féle.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#28) Solten válasza atus72 (#2) üzenetére

Solten
(őstag)

Nem szar csak nem Gémer.

Saor Alba

(#29) cbmfan

cbmfan
(senior tag)

én közel 20 éve ugyanazzal a két lapos és csillagcsavarhúzóval szerelem gépeket. csavarok méretében nincs eltérés (kivéve brand gépek, ugye), szvsz fölösleges egy komplett készlet.

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő szervizestől!

(#30) Duracellm...

Duracellm...
(PH! kedvence)

Otthon 15 éve egy PH1-es könyök csavarhúzót használok, meg egy-egy BKNy és torx bitet egy marok csavarhúzóval, ennyi.
Amikor VGA-t kellett pasztáznom, csak akkor volt indokolt elővenni a berner műszerész csavarhúzókat a menetragasztott PH0-s csavarokhoz.

Ne dőljön be senki ennek a reklámnak.

(#31) cain69 válasza energy4ever (#1) üzenetére

cain69
(PH! kedvence)

a flexi és a teleszkópos szár mágneses.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

(#32) Felhőtakaró

Felhőtakaró
(tag)

Nekem amúgy van már itthon egy kis zsebkészletem sajna ; igaz hogy kis műanyag dobozos átlátható kemény billenős tetővel a würth jóvoltából. Pedig ráfanyalodnék eme manikűrkészletre hajazó ; agysebésznek való szerszámos kincsesládikára. :DD

buenosz nocsesz díjasz

(#33) syn7h37ic

syn7h37ic
(PH! kedvence)

20 Euró? És ettől a gép is gyorsabb lesz? :DDD
"kicsit" túl van árazva. 3 euróért is van hasonló. [link] bocs jobb.

(#34) tntmax

tntmax
(fanatikus tag)

A jumper csipeszt hiányolom, de lehet hogy csak túl öreg vagyok már. :)

(#35) atike

atike
(PH! nagyúr)

Na mi meg egy csillagcsavarhúzóval meg egy kis toldóval (az alaplapi távtartókhoz) rakjuk össze a gépek 95 százalékát... :DDD

(#36) zzola válasza atus72 (#2) üzenetére

zzola
(PH! félisten)

:C

(#37) macilaci78 válasza sanchezsa (#12) üzenetére

macilaci78
(Korrektor)

Az egyik partnertől kaptam ilyen szerszámot, ritka szar.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Egy mag, két mag, négy mag, nyolc mag, tizenhat mag, harminckét mag... A proci lassan súrolja a ''dinnye'' szó fogalmát...

(#38) jobesz

jobesz
(tag)

17 év alatt 200 gépet raktam össze, egy csillagcsavarhúzóval, illetve laptop szét össz eszereléshez még 2 féle szintén csillagcsavarhúzóval. A komplett szerszámpark 3 csillagcsavarhúzó mindből backup al

Pc/laptop>Behringer 2031P/audio technika ath m20/AKG K550 mod /Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#39) akoska07

akoska07
(PH! nagyúr)

Jajjmá'
Menjetek már a gagyi csavarhúzótokkal. ;]
Mindenki profi gépépítő és a szemével is be meg ki csavarja a csavarokat.
És természetesen mindezt már krisztus előtt is így csinálta. :D

Én veszek kettőt. :C

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD

(#40) Baggins86 válasza tntmax (#34) üzenetére

Baggins86
(fanatikus tag)

Jumper? 15 éve lefeküdtél aludni és most keltél fel? :D

(#41) DNReNTi

DNReNTi
(őstag)

Par hete GearBest-en vetten hasonlot, lehet megvolt vagy 70 cent. :D Ugy gondolom, akinek erre szuksege lenne, annak mar megvan. Amugy is milyen haztartas mar az, ahol nincs egy ehhez hasonlo keszlet?!

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#42) GodGamer5 válasza Lacok (#4) üzenetére

GodGamer5
(senior tag)

:C :DD Piacon harmadáért jobbat veszek. :)

"Komolyan, neha ugy erzem, az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#43) vadkörte válasza akoska07 (#39) üzenetére

vadkörte
(PH! addikt)

#napifaraszto:

[link]

Üdv. V. Körte

(#44) Balika911

Balika911
(PH! nagyúr)

Én is elboldogultam a mostani szerszámaimmal, de az nem jelenti, hogy azok olyan tuti szerszámok erre. Egy ilyen biztos jobb lenne gépet szerelni, főleg a flexibilis szár tetszik.

(#45) pomorski válasza tntmax (#34) üzenetére

pomorski
(őstag)

Az végülis hasznos lenne.

(#46) zkovacs

zkovacs
(újonc)

Egy igazi hiánypótló termék. :D

[ Szerkesztve ]

(#47) zarew válasza zkovacs (#46) üzenetére

zarew
(senior tag)

Sziasztok, segítsetek! Vettem egy ilyet és amikor a Sharkoon házamat szereltem volna vele letiltott,és az írja forduljak a márkakereskedéshez. Azóta nem csavaroz csak sípol. :R

Xiaomi redmi note 4

(#48) tailor74

tailor74
(PH! addikt)

2-3 bit fejes keszlet van itthon, nem mondom hogy nem jók, de én jobban szeretem használni a megfelelő méretű és fejű csavarhúzóimat. Az is igaz, hogy idő volt összevásarolgatni őket, de még jópár gép szerelést ki fognak bírni. :)

tailor74 - Fortes fortuna adiuvat

(#49) bakagaijin

bakagaijin
(kvázi-tag)

Egy csipesz a jumperekhez? Lehet hogy nekem van pech-em, de legutóbbis a cmos reset-et is csak egy ilyennel lehet elérni mert az ujjaim nem férnek be a többi cucctól... vagy én nem vagyok eléggé nőgyógyász...

(#50) vadkörte válasza bakagaijin (#49) üzenetére

vadkörte
(PH! addikt)

Nem csak Te vagy pech-es. Bármilyen furcsa a jumper-ek még nem haltak ki.
Időnként nem árt, ha van kéznél alkalmas csipesz. Erre - is - rendszeresítettem egy leselejtezett eü-s recézett végű csipeszt. Van vagy 25cm hosszú, így elég mélyre le lehet vele nyúlni

Üdv. V. Körte

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.