Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D®. GeNy@

    aktív tag

    Sziasztok!

    Ez a Genius 6000-res sorozat hát hogy is mondjam...szerintem nem sikerült vmi jól!
    Állításom igazolása: Otthon 3600-som van, az albiba még tavaly szeptemberben vettem meg a 6000-ret, de el is adtam!

    X-Fi Xtremegamer-rel hajtottam meg, szóval a minőség "eleje" eléri az elfogadhatót egy alaplapihoz képest. :DDD És most jön a DE!

    A 3600-nak jóval teltebbek a hangjai (kivéve a mélyet, mert az lehetne benne erősebb) és színesebbek a közép és magas tartományok. Otthon még mindig kiráz a hideg, ha egy Madonna, vagy Scorpions Aquostica koncertet nézek...viszont ezt a 6000-snél nem éreztem.
    Én személy szerint örülök, h. sikerült eladnom még tavaly és nem maradt rám, mert egyáltalán nem voltam megelégedve vele.

    Minden beállítás elvész kikapcsoláskor, csak szólnak a hangfalak, de nem muzsikálnak.
    A 3600-s sem egy fullos darab, ezt hozzáteszem, de igazán akkor jöttem rá a dolgokra, mikor mind2 ott volt előttem és meghallgattam egy jó koncertet vagy filmet.

    Én arra biztatom a többieket, akik le szeretnék cserélni a 3600-5005-st, h. NE tegyék!
    Az lenne a legjobb, h. a 3600-s kapna egy 80-90W-os mélyet és kész!
    Az 5000-resekben az nem tetszik,h. mi a bánatnak kellett a surroundokba csipogót rakni?
    Annyira elrontja az összképet hangzásban, mint annak a rendje!
    Egy Logitech z5500 vagy Creative Gigaworks s750-et szivesen meghallgatnék, de ugye ezek erősebbek és nem sorolhatók ebbe a szegmensbe, amit a genius képvisel a 6000-ressel.
    Egy dicsérendő dolog van a genius mellett, nem ocsmány műanyag sz@rt használ, hanem legalább préselt "fát". :))

    Nem leírni akartam a cuccodat, félre ne értsd :R , ez szubjektív vélemény egy olyan embertől, akinek van/volt 3600-s és 6000-res.

    [ Szerkesztve ]

    Mitsubishi Evo IX FQ-360 vs Subaru Impreza 06' WRX STi

Új hozzászólás Aktív témák