Hird​et​és​

2018. január 17., szerda

(#1) potyautas

potyautas
(lelkes újonc)
LOGOUT blog

Maga a történet se rossz, de ahogy írsz, arra irigykedek. Jobban írsz mint én. Olyan apró részleteket említesz meg, amit nekem eszembe se jutna megemlíteni. Benne kellett élned ebben a környezetben, mert ilyen aprólékosan nem lehet kitalálni. (a sarogját ki nem találtam volna, ha nem ismerem a szekeret) Gratulálok az irodalmi remekedhez!

(#2) TheLázs válasza potyautas (#1) üzenetére

TheLázs
(újonc)
LOGOUT blog (1)

Potyautas, azért te sem szégyenkezhetsz. Van a kettőtök írásmódja között egy tíz-tizenöt év korkülönbség érzetre, hogy melyikőtök milyen részletességgel és szóhasználattal festi le ezt a környezetet. Mindkettőt jó olvasni, a Tiédet egy kicsit könnyebb is.

(#3) Vakegérke

Vakegérke
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

A mesét, történetet (át)élni kell, csak akkor lehet érezni az ízét. Hát én éreztem, nagyon jó írás. :K

potyautas: Ne irigykedj, nincs miért. Másként írsz, de élvezhetően, van íze. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) Geller_1972

Mindenkinek igazán köszönöm. Igazából ez volt az első "írásom". Szerintem nem tudok írni, de majd meglátjuk. :) Ez "bennem volt", ahogy eszembe jutott, úgy írtam.
Tényleg köszönöm, jól esett.
:R

Rebuilding..

(#5) Vakegérke válasza Geller_1972 (#4) üzenetére

Vakegérke
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Remélem, sok van még benned. Ne tartsd magadban, oszd meg velünk. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) potyautas válasza Geller_1972 (#4) üzenetére

potyautas
(lelkes újonc)
LOGOUT blog

"Szerintem nem tudok írni," Mi ezt jobban tudjuk :)

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.