Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pn4hvq

    senior tag

    válasz hcl #4595 üzenetére

    "Énúgy szoktam ezzel lenni, hogy ha nem baromsággal hívnak, hanem valamit ényleg sürgős, akkor tök alap, hogy segítek."
    Ha így lenne esetemben is, akkor nem is problémáznék, de: (#1377) pn4hvq, (#1614) pn4hvq, múltkor 18:30 körül hívtak, aztán elküldték emailben, hogy mit szerettek volna mondani: másnap szükségük lenne az iskolai kamerára (és én otthon este fél 7kor mit kezdjek ezzel az információval?). :W , stb.
    De mondhatnám azt is, hogy 8-16ig nem sürgős semmi, de 17:30-18:00 között az illetékes 1-2 havonta felhív, hogy "jujj, ezt azonnal fel kell tenni a honlapra". Nem azon az 5-10 percen múlik, hanem azon, hogy napközben nincs rá ideje az illetékesnek (deee, lenne, csak b.szik rá), ne az én szabadidőmmel szórakozzanak.

  • BiP

    nagyúr

    válasz hcl #4595 üzenetére

    Asztal: Akkor csak nálunk ilyen furcsa a helyzet, hogy van elég asztal :). Van egy asztal a nappaliban a desktop gépnek, a konyhai étkezőasztal (ezt nem csak kajálásra használjuk), a gyerekeknek kis rajzasztal (még óvodások) meg az egyik szobában 2 íróasztal - egy nekem home office-ra, meg egy asszonynak. Előtte gyakorlatilag a konyhában készült az óráira a nagy asztalon, de amióta digitális oktatás van, beköltözött a saját asztalára.
    Megkapta a 23-as home-office monitoromat, én meg vettem egy másikat magamnak.
    Laptop kijelzőn nem szeretek dolgozni (bár most is épp azon vagyok), de csak mert lusta voltam átdugni a desktop monitorát. Ágy, kanapé kiesik, mert bár 14-es a laptop, nem nehéz, de macerás tartani, meg a nyakam miatt nem szeretem ölben, meg egerészni is szar nem asztalon. Ja, és csak egér, touchpadtól halált kapok.
    Aztán mászkálok a nappali meg az "irodaszoba" között, épp mikor ki vigyáz a gyerekekre napközben.

    2 kijelzőt nem szeretem annyira, (laptop+monitor esélytelen), de csak mert a különböző méretű és felbontású párosításokkal nem tudok mit kezdeni. Irodában viszont bugáztam +1 olyat, mint ami volt, így viszont már fasza - lenne, ha nem itthonról kéne :).
    De itthon meg felesleges a 2 monitor, annyira azért nem fogok megszakadni :) - mondom ezt úgy, hogy még mindig túlórázom.

    [ Szerkesztve ]

  • E.Kaufmann

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz hcl #4595 üzenetére

    Én három különböző márkájú és árú ugyanilyen házzal rendelkező cuccal találkoztam, mind működött. Mindegyik irodai géppel lett használva.

    Előző munkahelyemen a HR a bérszámfejtő volt, pontosabban nem volt HR csak úgy hívták.

    Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

Új hozzászólás Aktív témák