Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz hobizoli #29170 üzenetére

    "en akkoriban egy CDex nevu freeware sw--t hasznaltam erre a celra, annak 4-5perc volt egy full CD, "
    Na ne. Audio CD rip az a K6-2 -n 350MHz-en se volt 4-5 perc, sokkal több :)

    Mondjuk azt meghiszem, hogy egy P4 sem 5 perc alatt végzett, mer' azok az 1,8GHz-es izék semmire nem voltak jók kb. :D

    [ Szerkesztve ]

    Mutogatni való hater díszpinty

  • KROK640

    veterán

    válasz hobizoli #29170 üzenetére

    Emlékszem Oldman-re olyannyira, hogy nekem volt szerencsém találkozni vele élőben is. :)
    Imádtam az írásait, afféle szent grál és mentális maszturbáció volt akkoriban nekünk. Egyben tanultunk, másfelől láttuk a szintet amit el kell érni... és 6-12 hónap lemaradással, de igyekeztünk is hozni.
    Az egyik kedvenc rovatunk volt az övé, és pokolian irigyeltem, hogy milyen technikákhoz jut. (A kétezres évek közepétől aztán engem is lehetett irigyelni, ugyanis számtech boltos lettem, és majd egy évtizedet le is húztam ott, pl olyan remek korszakban mint a C2D-s procik elterjedése, és bizony sok remek hardvert sikerült kipróbálnom, még ha nem is sajátként).

    Én Auddiograbbert használtam, a 466-os Celeronom eldöcögött vele, kész lett amikor kész lett, a lényeg az volt, hogy egy 74 perces CD sokkal hamarabb megvolt, mintha megkéne hallgatni. És még mindig sokkal jobb volt mint a nagyon korai technikák mikor audio CD be, mikrofonnal felvesz, trackenként lement... 74 perces CD simán 2 óra molyolás volt.

    Nero-t nagyon szerettem, kaptam a CD íróhoz mint mellékelt teljes software. Persze az akkori verziót. Mikor megvettem a DVD írót, fel sem ismerte a driveot olyan régi verzió volt... Manapság CD Burner XP-vel írok DVD-t és Win10 alatt... kissé elavult a neve :D

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák