Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koby11h

    őstag

    válasz KROK640 #23597 üzenetére

    Ha csak ez lett volna a dolgom, akkor én is tudok egy-két óránként egy gépet előkészíteni. Ezek már végre gyors gépek voltak, de tényleg - Ryzen 5500U vagy 10300, 8GB, 480 SSD.
    DE, közben kellett csinálnom azt is, amiért fizetnek és az a munka napi 6.5-8.5 óra, 170 userrel, több telephelyen.
    Illetve ehhez volt 1 darab asztalom, 1 monitorral, 1 darab lan kábellel...
    Plusz ebben már az is benne volt, hogy user profile minden vackának mentése és átmásolása. Minden egyéni beállítás megcsinálása, minden leszinkronizálni és hidd el 40 GB Outlook szinkron piszok sokáig tud tartani! És a gépet is odavittem, összeraktam, akinek még nem volt laptop és VPN azzal mindent teszteltem. Igazodva hozzájuk, kinek mikor jó, mikor van bent.
    A saját főnököm szerint nagyon jó voltam :)

    Én is raktam össze szervizben 6 asztalon P4-eket, zsinórban, közben pedig mögöttük ment másik 6-ra a Windows és az Office felfelé. 4*20 gépre volt 1 hetünk a teljes beüzemeléssel 4 különböző helyszínen. Simán megcsináltuk, nem véletlenül mi kaptuk a munkát :)

    Szóval ha rajtam múlik, akkor megy az gyorsan, de nem rajtam múlt.

    "C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

Új hozzászólás Aktív témák