Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Diabolis

    tag

    Ezennel megpályáznám a mai, a holnapi, az ehavi, sőt, a jövő havi "hülyeIT-s" emlékkupát.....

    Vinyó csere, semmi extra, kicuppan, becuppan, becsavar, szalagkábel, jajjdejó. Kapcsoljuk be.
    Nekem anno azt tanították, hogy szétszedett laptopot nem kapcsolunk be, valamiért meg is ragadt bennem. Visszapattintom a hátlapot, csavarok nélkül. Lapos kinyit, gép bekapcs...olna. De hiába nyomom, semmi. Baromállatvagyok, a töltőt be kellene dugni, merthogy akksi nincs benne. Megtörténik, se kép, se hang, hiába taposom a gombot. Oké, fedlap újra leimádkozik, mindent átnéz, mit hagytam ki. Igen, a rutinosak már röhöghetnek. 30 perc anyázás után eszembe jutott, hogy a töltőnek két vége van..... Miután a 220-ba is bedugtam, és visszatoltam a hátlapot, láss csodát!!! Elindul a masina!! :D
    Winfos felgyúr, itt bent nincs net csak kvótára, ergo majd a tulaj megoldja a driverezést (vagy én otthon, majd kiderül).
    Winfos fent, na, csavarjunk. Becsavarozok mindent, raknám vissza a második csúszásgátló gumiszart... aha... hol van????? Igen, benne a laptopba, mivel azzal ékeltem ki a fedlapot az óvatos pattintgatáskor....
    Csavarok kiszed, fedlap lepattintgat... És nem, nincs benne a talp.... Most ebédszünet, utána megkeresem :D A következő fejezetet szerintem a zártosztályról fogom írni. A laptopon, wifiről :D

    Ne vegyél kutyát! Inkább fogadj örökbe. Tele vannak a menhelyek.

Új hozzászólás Aktív témák