Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • batyuska100

    senior tag

    válasz KROK640 #7591 üzenetére

    Nálam (Pécs Vasas) a postán 4 ablak van, az utóbbi 10 évben, amikor valahogy oda kerültem mindig csak 1 ablaknál voltak, a többiek hátul nevetgéltek.
    Aztán ha egy öreg 70 év körüli csorda beözömlik az ajtón akkor mindenkit előre kell engedni, de volt olyan is, amikor egy nagydarab csávó engem akkor 12 évesen kilökött a sorból hogy mit keresek én postán, menjek inkább focizni (hozzáteszem a focizáshoz több kedvem lett volna).
    De nem olyan rég történt olyan, amitől elment a kedvem a postárajárástól:
    Mivel a falu másik végén lakok azért ha jó idő van akkor biciklivel, ha rossz idő, akkor autóval járok. Bent állok a sorban és hallok egy ilyen bicikli eldőlés hangot (akkor még nem tudtam hogy mi volt az ezért sz@rtam rá) egy 15 perccel később kisétálok az ajtón és nézem hogy az a ****kalap postás úgy rakta le a biciklijét az autómtól fél méterre, hogy az rádőlt és széttörte a bal első lámpámat.
    Ezekután bementem reklamálni, hogy mi történt, erre azt a választ kaptam, hogy miért állok a bicikliparkoló mellett? Erre a válaszom az volt, hogy: mert csak ott volt hely.
    Utána hátrament a csaj valamit matatni és utána kimentünk megnézni a kárt.
    Mint kiderült a biciklit valaki ellopta és csak "visszahajította"...
    Mondom jól van akkor hazamegyek, de előtte szétdobáltam a parkolóban az üvegszilánkokat mérgemben.
    De szerencsére van itthon egy komplett donorautóm, amiből már egy jópár alkatrészt fel kellet használnom

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák