Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arn

    félisten

    válasz zazenke #24 üzenetére

    izlesrol vitatkozni sok ertelme nincs... en szeretem a regi orakat (foleg az art deco orakat), de a casio gshockot is, ami ugyanugy retrozas mar, a 80-90es evek stilusa.

    nem szegyenlem hordani sem - pl a 83as elso gshock felujitott verzioja abszolut funkcionalis db, radio controllos, mindig a pontos idot mutatja, napelemes, gyk eveken keresztul hozza sem kell nyulni, csak hordani. emelett ugy nez ki, mint a 80as evekbeli casiok, nekem eros nosztalgikus erzes, gyerekkorom sokat hordtam. ezzel valoszinuleg sokan vannak hasonloan, mert egyre dragabb modellek jonnak, meglovagolva a divathullamot.

    az okosorak engem addig nem erdekeltek, ami hasonlo funkcionalis szintet nem ernek el - most eppen megvalosulni latszik a napelemmel, nem kell x naponta toltogetni, es tuzonvizen at hordhato. ez utobbi nalam a legfontosabb, elsosorban hasznalati targy legyen, ami praktikus, masodsorban nezzen ki jol. a casio ezt kepviseli, es ezt gyakran jobban tudjak, mint akarmi mas a piacon. ket oram van hasonlo hetkoznapi celra, egy casio gshock, es egy certina ds.

    [ Szerkesztve ]

    facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

Új hozzászólás Aktív témák