Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz Major Lion #29 üzenetére

    " ... ha telefonnal fizetsz se kell a terminalon pin-t beutni ... "
    Ezt tudom (tapasztalatból), csak oda akartam kilyukadni, hogy nehezen tudom azt elképzelni, hogy telefontól teljesen függetlenül ("forever and ever") tudsz mindenféle azonosítás (a kártya PIN beütésére gondolok) nélkül fizetni.
    A neten mégsem találtam arra vonatkozóan semmilyen utalást, hogy - teszem azt - csak 10× lehetne így fizetni.

    #30 joghurt
    " ... lelkes a srác, csak nem mérnök." - OK, de ez nem is várható el, minden okos / sportóra tulajtól ;)
    "Az mindenesetre bárkinek tanulságos lehet, hogy egy km-es tracket egyben nézve is látható méretűek az eltérések a mérések között."
    Ez a lényeg! Lehet itt csűrni-csavarni (még szofisztikáltabb mérést és/vagy kiértékelést csinálni), de a lényeg, hogy a GPS sajna víz alatt nem fog működni. Emberünk egyébként nagyon úgy tűnik, hogy gyorsban úszott ... mellben - ahol gyakorlatilag folyamatosan víz alatt van a kéz - szvsz. még rosszabb eredmények születnének.
    " ... valós másodperces sűrűségű eszközt vittem magammal ... " - OK-OK, de nem mindenki szeretne egy bóját maga után húzni :D Más kérdés, hogy - ha pontos mérést szeretne az ember - nagyon más megoldás nincs (úszósapi alá betenni az órát? :U )

Új hozzászólás Aktív témák