Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mumtaz

    senior tag

    válasz MeszesKPT #18 üzenetére

    "Gamer szék minőségi műbőr borítással és állítható derékpárnával (van akinek máshol van a dereka?), 150 kg-ig terhelhető gázrugóval, de a könyöklő attól elhajlik ha ránézek."

    Nekem 550-es van. Ugyanaz, mint az 560-as, csak más a színe. Mivel nem vagyok fiatal, már nem úgy működnek az ízületek, mint fiatal koromban. Pont a derékfájásom miatt kerestem megfelelő széket. A szék tökéletes. A kartámasz elég erős és nem törik le, pedig én aztán szeretek a székben feszengeni. A terheléssel viszont vannak gondok. 120Kg vagyok és bár a szék minden része jól bírja a strapát, viszont a kerekek nem. Már két kereke is nemes egyszerűséggel letört a tengelyről. Sajnos utólagosan hirtelenjében nem tudtam rendelni, így kénytelen voltam máshol keresgélni. Most Aldi-ban vásárolt gagyi kerekekre cseréltem az összeset. Azok egyelőre bírják.

    -=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

Új hozzászólás Aktív témák