Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz vicze #30 üzenetére

    Legalsó szegmensben??? Mikor néztél utóljára kinai teló specifikációt? Mármint nem a dzsunka kategóriáét. Pl. egy Snapdragon 800/801 -et én nem neveznék alsó szegmensnek. Abban egyetértünk, hogy a Samsung kénytelen más közönséget megcélozni, mert ezzel a politikával a lakossági versenyt hosszú távon el fogja bukni. A kínaiak az összes szegmensben nyomulnak. Talán a Note az egyetlen, ami még tartja magát, mert az Spen (és persze a hozzá tartozó kijelző) még egyedülálló. De nem értem ezt az egészet. Az SGS2 egy nagyon jól hekkelhető teló. Talán nem hozott sikert a Samsungnak? Talán veszteséges volt a garanciális problémák miatt? A Samsung lassan naponta kidob egy új típust. Miért ne lehetne a KNOX opcionális? Sőt, továbbmegyek. A root miért nem lehet opcionális? Akár korlátozásokkal is. Vannak gyártók, forgalmazók, akiknél pl. nem a root, hanem a bootloader sérülése a gariküszöb. Sztem ésszerűbb. Azért lássuk be, hogy szoftveres beavatkozástól nem nagyon megy tönkre mondjuk egy usb csatlakozó. Egyszerűen ócska kifogás ilyennel visszautasítani a javítását. Kibújás a felelősség alól.

Új hozzászólás Aktív témák