Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz Remus389 #179 üzenetére

    Mit gondolsz, miért nincs nevük? Mert szart gyártanak. Minden minőségi gyártó névtelenül kezdte, ha így állna hozzá mindenki, hogy "gyártottak volna ők jobbat is csak mivel nincs nevük, senki se venné meg", sose lenne egy neves, minőségi gyártó se.
    Ha eleve a normál desktop rendszerekben hiszel, végképp nem értem, mit küzdesz egy Gaba termékért.
    Még egyszer mondom: ezek már annyi szart gyártottak, hogy épeszű ember nem egy 180 ezres (vagy akár a kisebb 21 colos 140 ezres) géppel kezd el bízni bennük. Jó, talán nem áll fenn a veszélye annak, hogy ez a táp halálra süt mindent, de még így sem vagyok benne biztos, hogy nem lenne gond vele. És az még mindig kiesés, a garanciális ügyintézés normál körülmények között sem egy nap, róluk ilyen téren semmit se tudunk.
    Amúgy tévedsz: mivel az előállítási költségek feltehetően alacsonyak (hogyne lennének, olcsó, kis teljesítményű gép gagyi házban full HD panellel, ami szintén nem drága), még a saját gyártású alkatrészek miatti garanciális problémákkal együtt is kifizetődő lehet szart gyártani.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák