Hirdetés

----------------
2018. november 18., vasárnap

(#1) hackeeeee

hackeeeee
(Jómunkásember)

Kicsit furán néz ki, de nem lehet olyan rossz :D

Véleményem szubjektív...

(#2) [HUN]Tyson válasza hackeeeee (#1) üzenetére

[HUN]Tyson
(senior tag)

"alumínium hűtőbordát kaptak, melyek szélén megemelt bordázat található, ami a gyártó szerint a lehető legjobb hőelvezetést garantálja."

Ha középen is megemelt lenne, akkor mégjobb lenne a hőelvezetés, nemdebár?
Ez csak csicsa, ha jól gondolom.

(#3) tome.jr

tome.jr
(PH! addikt)

Egy hónapja lett bejelentve ez a kit csak akkor még 2133 Mhz CL9 specifikációval, de úgy tudom nem tudta gyakorlatban hozni ezt a teljesítményt, vissza is hívták úgyhogy most kijött a butított verzió. Az OCZ Blade 2000 Mhz CL7-et is visszahívták hasonló okokból.

[ Szerkesztve ]

(#4) gyiku

gyiku
(PH! nagyúr)

szep, de nem mushkin :DDD

hüllő

(#5) shteer válasza [HUN]Tyson (#2) üzenetére

shteer
(Jómunkásember)

neeeeeem.... ismét jól dolgoztak a marketingesek :DDD

speciális hőtovábbító anyagból van az a borda, hogy a teteje melegebb üzem közben mint az alja? komolyan mndom h hülyének nézik az embert :(((

mert ugye így a peltier működik, mint ahogy a képen feltüntetik a hőmérsékleteket :U

csak a fizikából kiindulva is a chipeknél a legmelegebb, légáramlat hatására viszont a teteje hűvösebb - egyszerű hőterjedés

G25 / G27 pedál adapter Fanatec kormányhoz eladó

(#6) hackeeeee válasza gyiku (#4) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Jajmár, nelegyél telhetetlen :D

Véleményem szubjektív...

(#7) Jack O'Neill válasza shteer (#5) üzenetére

Jack O'Neill
(kvázi-tag)

Véges-elemesként ez volt az első amit néztem :DD Ott is van szaktudás hallod-e, ha ezt eladták a marketingeseknek :)) Mindjárt veszek egy kittet csak, hogy megfejtsem a titkukat ;]

JAJJMÁÁÁÁ

(#8) gyiku

gyiku
(PH! nagyúr)

hüllő

(#9) Devid_81

Devid_81
(PH! kedvence)

Nah kb ez az amire már lecserélném a a DDR2-őt

Aprohirdetes ingyen -- http://www.powerapro.hu --

(#10) Abu85 válasza Jack O'Neill (#7) üzenetére

Abu85
(HÁZIGAZDA)

Én is rohadtul kíváncsi vagyok a borda felépítésére. Pusztán jóhiszeműségből feltételezem, hogy az a kép nem photoshop. :))

[ Szerkesztve ]

A semmi az nem nincs, hanem van. Ha a semmi van, akkor nincs semmi, de ha nincs semmi, akkor valami van, de az nem semmi.

(#11) P00By

P00By
(PH! nagyúr)

Briliáns hűtési megoldás!!! :K :))

(#15) dudika10

dudika10
(PH! kedvence)

Gyorsan eltűnt innen az a 3 hozzászólás. Helyes. :)

mod: hogy a témához is hozzászóljak: az a hőkép nekem nagyon gyanúsan marketing szagú. :))

[ Szerkesztve ]

(#16) gyiku válasza dudika10 (#15) üzenetére

gyiku
(PH! nagyúr)

nem lattam :O :DDD

P00by: mi volt? :U

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#17) P00By válasza gyiku (#16) üzenetére

P00By
(PH! nagyúr)

Nem vesztettél semmit :N

(#18) Recon válasza Abu85 (#10) üzenetére

Recon
(PH! addikt)

Mindenképp Photoshop (vagy valami más képszerkesztővel készült), mert nem fénykép. ;]

Ez a G.Skill amúgy is tud "érdekes" hűtésekkel szolgálni, ne felejtsük pl. ezt. Nem mondom, hogy hatástalan, de azért szerintem már kissé túlzás. ;]

(#19) dudika10 válasza gyiku (#16) üzenetére

dudika10
(PH! kedvence)

Valami 14 év körüli gyerek itt vezette le a benne felgyülemlett feszültséget. Mindenkit összeszidott akit csak lehetett. Remélem eltiltották őt mondjuk úgy örökre. :U

(#20) Thrawn válasza dudika10 (#19) üzenetére

Thrawn
(PH! félisten)

:K

Different songs for different moods. Diablo 3: Thrawn#2856 łłł Demon Hunter's Club: http://tinyurl.hu/xWu6/ łłł Look! More hidden footprints!

(#21) Devid_81 válasza dudika10 (#19) üzenetére

Devid_81
(PH! kedvence)

A fene, mindenről lemaradok :D

Aprohirdetes ingyen -- http://www.powerapro.hu --

(#22) forgonati

forgonati
(őstag)

Hm. Hogy a rákba lehet melegebb a borda felül, mint alul, közvetlen a memóriáknál... Látom G.Skill-éknél másképp működik a fizika, mint egyébütt a földön :D
Mondjuk annak ellenére hogy csak marketing, még mindig több értelme van, mint a hőcsöves-ventilátoros-világitásos verziójuknak...

Az élet dolgait két részre osztom. Szörnyűre és kibírhatatlanra...

(#23) hoffman_ válasza forgonati (#22) üzenetére

hoffman_
(PH! nagyúr)

Én fizika faktos vagyok, és ugyan a hőtan már régen volt, de szvsz. oké az ábra :DDD

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#24) dudika10 válasza hoffman_ (#23) üzenetére

dudika10
(PH! kedvence)

Az ábra oké, csak elfelejtették közölni, hogy a ram nem működött benne és a hűtőborda tetejét hősugárzóval melegítették. ;] :P

(#25) Ayg0 válasza gyiku (#8) üzenetére

Ayg0
(senior tag)

amikor megláttam a hírt, nekem is a rágó ugrott be elsőre. kajak azt hittem valami ajándék promó anyagot (rágógumit) vagy tudom is én mit fog kapni aki valamilyen g.skill kitet vesz. :DDD

"A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

(#26) tome.jr

tome.jr
(PH! addikt)

Amúgy nagyon brutálisan ezek a bordák. Moddingnak is simán jó. :C

(#27) [HUN]Tyson válasza tome.jr (#26) üzenetére

[HUN]Tyson
(senior tag)

A modding nem az amikor Te magad moddolsz vmit a muttyon? Amikor gyári megoldást veszel, az szerintem elég messze van a moddingtól, csak azért mert gyárilag formabontó.

(#28) D1Rect

D1Rect
(PH! félisten)
LOGOUT blog

A "hőtérképes" képet kik rajzolták? Mert hogy a hűtőbordának nem a teteje lesz melegebb az tuti... :P Amúgy szép rajz.... :)

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#29) shteer válasza D1Rect (#28) üzenetére

shteer
(Jómunkásember)

véletlenül a Marketinges és nem a Mérnök ;]

(#30) D1Rect válasza shteer (#29) üzenetére

D1Rect
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Ja, értem ;] remélem nem ők tervezték.... :)

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#31) shteer válasza D1Rect (#30) üzenetére

shteer
(Jómunkásember)

az se kizárt :DDD

(#32) D1Rect válasza shteer (#31) üzenetére

D1Rect
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Akkor ezért melegebb a hűtőborda.... ;]

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.