Hirdetés

2018. szeptember 20., csütörtök

(#1) XuChi

XuChi
(PH! addikt)

Na szépen vagyunk, csalással promózni egy gépet :W

(#2) Cyberboy42

Cyberboy42
(fanatikus tag)

aztakutyafáját :D hogy mik vannak. Asszem megveszem a játékot is ha már van egy ilyen procim :D

...A teknős ezután pszichoanalitikusként kezeli az identitászavaros krokodilt...

(#3) sutyerák007 válasza XuChi (#1) üzenetére

sutyerák007
(fanatikus tag)

Utólag menteni a dolgokat... :D Ezt tuti komolyan gondolta a kitaláló a Dell részéről. Nem igazán tudom, hogy nevessek ezen vagy inkább sírjak.

(#4) Danex

Danex
(őstag)

Az igazi Pay to Win ;]

Xiaomi Redmi Note 4 || Suzuki SX4 S-Cross GL+ 1L 6AT

(#5) Pete55555

Pete55555
(PH! kedvence)

De jó, hogy ilyen gépet tervezek venni, és még PUBG-vel is játszom :)

Ja, nem, egy rakás okádéknak tartom az összes battleroyalt. Meg a notival gémerkedést is :U

De azért szép volt Dell :C

#Szubjektív vélemény

...Szeretem leracsniztatni...

(#6) Male

Male
(PH! nagyúr)

...és működött is a marketing trükk, hiszen itt is cikk jelent meg a Dellről és a 8. generációs procikról... :U

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ ALLEZ AMÉLIE!!! //////////////////////////////////////////// Forex programozás: https://forex.kismunka.hu - Webfejlesztés: https://ozweb.hu

(#7) vaakuum

vaakuum
(őstag)

December 14 óta tiszta vagyok pubg ügyileg :DDD ... azt hiszem nyugodtan fenntarthatom ezt az állapotot továbbra is. Már kísértés sincs :C

Star citizen Referral CODE: STAR-X374-GRFQ . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen . . . Szerintem is, csak nem pont úgy, waze!

(#8) ONEFREE válasza Pete55555 (#5) üzenetére

ONEFREE
(fanatikus tag)

+1

Undorító egy játék stílus.De a legrosszabb ,hogy a fegyvereket úgy kell össze kukázni..

:C :C :C :C :C

[ Szerkesztve ]

(#9) Ghard válasza ONEFREE (#8) üzenetére

Ghard
(őstag)

Pont ez a lényege az egésznek :C :C :C :C :C
Mindenki egyenlő esélyekkel indul, amit talál azzal próbál túlélni. Persze csak elvileg, mert gyakorlatilag legkésőbb a top10ben úgyis kapsz egy fejest aimbottal.

A cikkhez meg nem is tudok hozzászólni komolyan.

(#10) Tiszteletes válasza Ghard (#9) üzenetére

Tiszteletes
(fanatikus tag)

De legalább a deathcam-nek köszönhetően teljesen biztos lehetsz benne, hogy nem te voltál kevés a kör megnyeréséhez, hanem a kedves játékostársaid fejlesztettek 7. érzéket...

A régi szép időkben, mikor C.S. 1.6-ban három gombnyomással ment a perm-BAN az ilyenért, mert a saját szervereden játszottál... Jah.. Jutott talán minden 10-15 BAN-ra egy ártatlan áldozat, aki tényleg jobb volt nálad. De azt azért könnyebben elbírta a lelkiismeretem, mint ezt a tehetetlenséget ami mostanában a szoftverfejlesztőknek (céges munkaadóik menedzsemntjének) hála, akik ha ne lennének gazdaságilag is érdekeltek a csalások "nem megfékezésében", akkor nem itt tartanánk.

[ Szerkesztve ]

Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

(#11) eldiablo

eldiablo
(PH! addikt)

A sok csaló gyökér miatt nem játszom már vele. :W

http://hwbot.org/user/northsys/

(#12) Franticfox válasza Tiszteletes (#10) üzenetére

Franticfox
(tag)

Arról nem is beszélve, hogy a valóban jól játszónak meg elismerés is lehetett a ban :)

''Monas apó legyintett. Két kézzel is.''

(#13) Carlos Padre

Carlos Padre
(senior tag)

Ebből is kiderül, hogy ezeket ott nem tekintik cheat-nek, hanem csak pluginnak.

(#14) Raysen623

Raysen623
(PH! addikt)

Ilyenkor csak áldom az eszem amiért nem játszom már ilyen pubg jellegű szarokkal. A Dell pedig jó időre elásta magát nálam és nem érdekel ha elhatárolódnak a marketinges hölgyemény ominózus monológjától.
Volt egy i7-es laptopom delléktől, de nagy csalódás volt.

(#15) Redneck

Redneck
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Igazi XXI. századi marketing, valakinek nagy ötlete lehetett a meetingen. Ezt megjegyzik az emberek, a Dell elhatárolódik, ügyes... :C A lényeg, hogy sokan beszélnek róla.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#16) b. válasza Tiszteletes (#10) üzenetére

b.
(PH! kedvence)

Pedig amikor indult annó, pár ezren toltuk, milyen egy állat izgalmas játék volt.nem volt még plugin meg aim . Most már rá sem nézek, felesleges.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso)

(#17) macilaci78 válasza Male (#6) üzenetére

macilaci78
(Korrektor)

+1

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Egy mag, két mag, négy mag, nyolc mag, tizenhat mag, harminckét mag... A proci lassan súrolja a ''dinnye'' szó fogalmát...

(#18) lemusz

lemusz
(PH! addikt)

Eddig se vettem Dellt, ezután se fogok. Részemről a téma lezárva.

(#19) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

hehe, amugy is egy bugos szar, forintot nem er. :D

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️ Alienware Aurora R7 💙 specs: http://pici.tk/e/

(#20) Ygg

Ygg
(senior tag)

Érdekes gerillamarketing...
Mondjuk a játékban kellene kitiltani az ilyen plugineket.
Bár attól ugyanúgy igaz, hogy aki meg tudja venni a drágább, jobb hardvereket, stb,
az előnyben van.
De legalább ne ennyire nyíltan...

(#21) haxiboy

haxiboy
(PH! addikt)

Kész, most már tutira maradok a Rog-nál pedig kattogtam hogy egy Alienware gépet szerek be munkára...

BTC : 1HaxiBoy43dEBpk9amznGuFs8h2YjYH4F7

(#22) Taranti

Taranti
(senior tag)

Ha majd kicsit ráérek, utánajárok, Las Vegasba vagy Monte Carloba nem szállít-e véletlenül a DELL, hátha ott is ki lehet használni valami plugint... ;]

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#23) janeszgol válasza Raysen623 (#14) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Ez a Dell már nem az a Dell. Jó pár éve lejtmenetben vannak. Nézd meg miket kínál 200-250 ezer ft körül. Nevetségesek.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#24) Raysen623 válasza janeszgol (#23) üzenetére

Raysen623
(PH! addikt)

Na igen, ez nekem is feltűnt. :DDD

(#25) niof válasza ONEFREE (#8) üzenetére

niof
(őstag)

Megmondanád, hogy mitől rosszabb, mint mikor mondjuk egy tetszőleges BF4 szerveren a 20-as szitű játékosokat összedobja a 140-esekkel? :U Az meg az előbbieknek nem szól másról, csak a folyamatos respawn-ról... :((

Lotoo PAW 5000 MKII; DIY CMoy (OPA1612-vel); Sennheiser HD 25-1 II UBER mod.; Sennheiser HD 650; iPhone SE;

(#26) Csapoati

Csapoati
(PH! nagyúr)

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#27) Aprósólyom

Aprósólyom
(őstag)

Azért ez már bőven túlmegy azon a szinten mikor a merketing/PR elhalgatja a termék hátrányait, mert nyílván valamit a jó tulajdonságai végett vrszünk meg és semmi sem "hibátlan".
De hogy kifejezetten morálisan defektes cselekedettel kampányolnak, azon már az elhatárolódás és a visszavonás sem segít, hiszen nem hülyegyerekek üllnek a stratégiai asztaloknál. Fel tudják mérni a következményt. Így számomra csak az a logikus válasz, ha egyetértenek ezzel a romlott hozzáállással.

(#28) Cooper911 válasza Csapoati (#26) üzenetére

Cooper911
(senior tag)

Szerintem a korall nem halad sehova.

Amúgy meg várjatok egy kicsit. Ez a bejelentés kínában volt, ahol külön PUBG versenyt rendeznek a csalóknak!

Gameplay videóim: http://tinyurl.com/CooperChannel

(#29) Csapoati válasza Cooper911 (#28) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#30) Hansomester válasza Tiszteletes (#10) üzenetére

Hansomester
(kvázi-tag)

Bizony és IRC csatin volt külön banlistás admin szoba is. Szerverek adminjai voltak ott és a legjobbaknak volt hozzáférése más szerverekhez is, így ha valaki csalást észlelt mentünk és intézkedtünk, ha kellett.
Meg persze tudtuk pl a FOP-osok milyen álnéven nyomták, stb.
Én személy szerint kevés bant osztottam ki anno csalásért, meg lehetett különböztetni ki a pro és ki az aki csal.
Jajjhh régi szép idők, mikor még nem volt híg a scene és mindenki ismert mindenkit akár személyesen is egy egy sörözés alkalmával. :)

"-Sesshomaru nagyúr,biztos, hogy nem veszélyes dolog életben hagyni ezt a nőt? Még bajt hozhat ránk! -Yaken legközelebb nyisd ki a szemedet, akkor láthatod, ez a nő már halott!"

(#31) kromatika

kromatika
(PH! kedvence)

Nevetséges és taszító egyben.

Aune X1s 10th Dac+AMP és FIIO K1 DAC+AMP eladó.

(#32) MeszesKPT

MeszesKPT
(fanatikus tag)

Még így is kevesek Shroud ellen. :D

(#33) seniman

seniman
(PH! addikt)

Még jó hogy nem játszok semmi ilyen szutyokkal.Fortnite-ot kipróbáltam,földet érni sem volt időm,már fejbelőttek,akibe meg kitáraztam két méterről egy lövéssel elintézett. :(((

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#34) antikomcsi

antikomcsi
(PH! kedvence)

Ilyen tényleg megtörténhet? Ez azért már túl megy minden határon.

Ismerek néhány személyt, akik azért hagytak fel a multival, mert teljesen tönkretette a játékot a csalók jelenléte. Én is ezért hagytam fel a többjátékos élménnyel.

Ami bosszantó, hogy úgy néz ki, hogy nem is érdekel senkit, ha a tisztán játszani akarók abbahagyják a multit. Mert ha a kampányt azért szeretnék végigjátszani, úgyis megveszik a játékot ugyan annyiért, mint más, és jön helyettük másik ezer tizenéves hülye gyerek a pár dolláros csítjükkel. De, hogy ezzel már reklámoznak is, na az már a gusztustalanság csúcsa!

(#35) Peak

Peak
(PH! addikt)

öntökönlövés klasszikus esete :D

Intel Core i7-6700K / 2x8GB DDR4@3000C14 G.Skill Trident Z / Gigabyte Z170X Gaming-3 / Gigabyte GV-N1080G1-Gaming-8GB / 2x250GB Samsung 840 / 2x Acer HN274H 27" 120Hz 3DVision

(#36) IgnisFatuus válasza Hansomester (#30) üzenetére

IgnisFatuus
(fanatikus tag)

Csináltunk banlistát amit lehetett a szervereken használni és lehetett demókat küldeni elbírálásra. Kiosztottam pár bant BL adminként. :)

i7 8700K@5000, Asus ROG Strix Z370-H, 32GB HyperX Predator 3600MHz, 500GB Samsung 970 Pro M2, Zotac 1080Ti AMP! Extreme, Asus Xonar DX, LG 29UM58, HyperX Cloud, Ozone Strike Pro, Sharkoon Skiller

(#37) Hansomester válasza IgnisFatuus (#36) üzenetére

Hansomester
(kvázi-tag)

Uhh tényleg ilyen is volt :) Hát ez ma már elképzelhetetlen, főleg, hogy csalással reklámoznak egy terméket...

"-Sesshomaru nagyúr,biztos, hogy nem veszélyes dolog életben hagyni ezt a nőt? Még bajt hozhat ránk! -Yaken legközelebb nyisd ki a szemedet, akkor láthatod, ez a nő már halott!"

(#38) YASKATIR

YASKATIR
(senior tag)

Jar a pacsi a marketing csapatnak, jol nyomtak. Ugye senki sem gondolja azt, hogy ez par kinai dell-es arc maganakcioja volt, amit nem hagyott jova az egesz vezetoseg? Szerintem honapokat gondolkodtak ezen, es lathatoan mukodott a dolog, mivel meg itt is hir egy kinai esemeny.

[ Szerkesztve ]

(#39) mepet

mepet
(PH! addikt)

Köszönöm a kommenteket! Én csés vagyok, és gondolkodtam a PUBG megvételén, mert ott nincsenek csalók. Erre kiderült, hogy kb. minden körben lesznek. Akkor nem is erőltetem...

(#40) Fred23

Fred23
(PH! kedvence)

Uhh.

(#41) b. válasza Fred23 (#40) üzenetére

b.
(PH! kedvence)

:DDD :DDD

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso)

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.