Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • L3zl13

    nagyúr

    válasz LosBlancosRM #29 üzenetére

    Nem mérőszalaggal, de ha volt egy órám korábban ami pl 11 mm vastag volt és azt jónak találtam, akkor a speckó alapján joggal várnám el, hogy ezzel se lesz különösebb gond, aztán kiderül, hogy másfélszer olyan vastag mint az előző.
    "Aki ilyen terméket online vesz"
    Milyen terméket? Aminek a gyártója nem mond igazat a termék peramétereiről? :F

    Nem tudom miért "haterkedés" az, hogy valaki elvárja, a gyártó igazat írjon a termékéről a hirdetésben. :F
    Nem csak a Samsung, hanem mindegyik. Valószínűleg az egyetlen ok amiért még nem repült rá a témára valamelyik fogyasztóvédelmi szervezet, mert eddig nem volt ennyire kirívó, mint amit a Samu csinált most.
    Akkor már inkább nevezhető fanboykodásnak az, ha valaki akkor is védelmezi a gyártót mikor az félrevezeti a vásárlót.

    Aki hülye, haljon meg!

  • weberzolee

    aktív tag

    válasz LosBlancosRM #29 üzenetére

    Aki ilyen terméket online vesz, az meg is érdemli(mint aki cipőt pl).

    Szerintem kb egyedül vagy a világon aki ilyen terméket nem vesz online. Cipőt is és órát is vettem online. És a körülöttem élők kb 90% -a. Miért ne tenném? Olcsóbb? Igen. Ingyen visszaveszik? Igen? Ahol nincs ilyen opció onnan nem rendelek olyat ami nem 100% hogy megfelel a valóságban is. De ez pl. pont nem az a kategória ami ne felelne meg.

    Ráadásul ahogy írod, vissza tudod küldeni

    Joggal lennék felháborodva ha fizetnem kéne a posta költséget (van ilyen is), mert a gyártó hazudik.

    Hazudott a Samsung, de nevetséges az ekkora rugózás(haterkedés) rajta.

    Nevetséges ennyire védeni a Samsungot (fanboykodás). Hazudott, nem kicsit és pont. Nem 10% -ot, hanem 50 -et! Azért az már nagyon nem mindegy. És nem olyanban ami mondjuk laborban kijön a valóságban meg nem, mert ez sehogy nem jön ki...

Új hozzászólás Aktív témák