Hirdetés

2018. július 23., hétfő

(#1) caprine

caprine
(senior tag)

Jópofa, irodai munkára, iskolába tökéletes, sőt sok is. Az árát jó lett volna tudni min - max.

A belsejét szívesen megnéztem volna, de gondolom valami laptopos megoldás rejtőzhet a lemezek alatt aminél a napi 8-9 órás használatnál már lehetne gondok a hűtéssel, pláne kissé porosabb környezetben.

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a földön sehol. (SCKG)

(#2) vilmos79

vilmos79
(újonc)

ha sok pénzem lenne tuti valami ilyet vagy hasonlót vennék. tetszetős.

(#3) BatchMan

BatchMan
(senior tag)

Nagyon okosan a számítógépet nem a monitor hátuljára, hanem a talapzatába tették,
Na, nekem pont ez nem jön be. Egy kábelrendező a tartóra sokkal jobb, mint a talp oldalából szerteágazó gyökerek.
Forgathatóság, hangszóró?
Pro: 23" IPS FHD matt
Igéretes...

(#4) Kopi31415 válasza BatchMan (#3) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

A monitor mögött elérni egy USB portot viszont neccesebb, mint a talpon. Forgathatóság? Úgy forgatod az egészet, ahogy akarod. Viszont a fali rögzítés így bukó.

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

(#5) creation válasza Kopi31415 (#4) üzenetére

creation
(senior tag)

Nem bukó, ha megnézed a képeket, csak a "megszokottnál" jobban kiáll majd a falból, feltéve, hogy a talp alján van csavarozási pont! :R

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#6) Duree

Duree
(PH! kedvence)

Nekem tetszenek ezek az egybegépek,nagyon helytakarékos megoldás.

Notebook javítás alaplapszinten is.Smd alkatrészek cseréje Ersa BGA állomással BGA ick ,foglalat és csatlakozók cseréje.

(#7) QwErTy42

QwErTy42
(PH! addikt)

Nekem a Dell monitoromnak a talpa is kb ennyi helyet foglal. Az meg már részletkérdés, hogy az a talp 2 centi magas vagy 6.
Irodákban elég ritkán szokták falra szerelni a monitorokat. Legalábbis én még nem nagyon találkoztam ilyen helyzettel.
Javítsatok ki, ha ez tömeges igény lenne! :F

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#8) Kopi31415 válasza QwErTy42 (#7) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

Láttam asztal szélére tehető dual monitor konzolt már, ami irodába is jó lenne sok esetben. Nekem is jól jönne, de sajnos a paraván erre nem alkalmas.

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

(#9) QwErTy42 válasza Kopi31415 (#8) üzenetére

QwErTy42
(PH! addikt)

A paraván miatt gondoltam erre vagy éppen a paraván és egyéb térelválasztó elemek teljes hiánya miatt.
Az is ritka, hogy egynél több monitort használnak egy munkahelyen, az meg még ritkább, ha közös állványuk van.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#10) kakuk.tamas válasza Kopi31415 (#8) üzenetére

kakuk.tamas
(őstag)
LOGOUT blog

Szereted a steampunk féle stílust?
2 db lyuk a plafonba, onnan lelógatni 2 db 2m-es láncot (feltéve ha a belmagasság ~3 m), kettő darab 'L' alakú ék, azt felfogatni a monitorra, majd a láncra húzni.
Furán hangzik a megoldás, de láttam már ilyet a munkahelyemen, és ha jó a kivitelezés, baromi esztétikus.

Ha tőlem vásárolnál, olvasd el: https://tinyurl.hu/PKrH/ ~ Zalaegerszeg ~ Huawei P20 Lite Blue ~ Xbox One S 1TB ~ MS Xbox One Patrol Tech ~ LG 43UJ63 ~

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.