Hirdetés

2018. december 9., vasárnap

(#1) Kopi31415

Kopi31415
(PH! félisten)

Ezek kizárólag önálló számítógépek, vagy lehetnek vékonykliensek is?

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

(#2) Robert07 válasza Kopi31415 (#1) üzenetére

Robert07
(fanatikus tag)
LOGOUT blog (1)

Biztos lehet vekonykliens is a megfelelo oprendszerrel. Onallo gepnek amugy nem tul eros, szerintem siman belefert volna egy 35W-os negymagos CPU is.

突き出る釘は打たれる。

(#3) vimes

vimes
(senior tag)

Az oké, hogy megoldották, hogy passzív legyen a hűtés, de nem megy így tele hamar porral az egész rendszer?

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#4) sanchezsa

sanchezsa
(PH! kedvence)

Azt sose értettem, egy slim 8cm ventit vagy ilyesmit ami csak picike légáramlatot nyújt nem lehetne? Nem lenne hangja sem. Porszűrővel és a ventivel se hiszem h drágább lenne a gyártásuk...

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#5) radírfej válasza sanchezsa (#4) üzenetére

radírfej
(senior tag)

csak akkor nem lehetne elmondani, hogy passzív hűtésű a rendszer. márpedig valószínűleg a passzivitás egy komoly selling point.

másolat másolatának a másolata, de eredetileg is ilyen volt.

(#6) MongolZ válasza Robert07 (#2) üzenetére

MongolZ
(PH! addikt)

Beema-ból inkább 25 W-os. De valóban belerakhatták volna...

(#7) VaniliásRönk

VaniliásRönk
(PH! nagyúr)

Ez így megint csak arra jó, hogy az AMD lassú bóvlinak legyen beskatulyázva. Desktop felhasználásra ilyen alacsony órajelű, "kevésmagos" vackot magának az AMD-nek nem szabadna eladnia. Nagyon rövid távon így lehet, hogy vesztenének valamennyi megrendelést, de legalább nem járatnák le a brandet hosszú távra...

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#8) solfilo válasza MongolZ (#6) üzenetére

solfilo
(PH! kedvence)

Én azt nem értem, miért nem notebook procit raktak bele? Ebből a G szériából elég gyér a kínálat.
Ugye van már Carrizo-L is, 15W TDP-ből leveri a teljes G szériát az A8-7410 (4 mag, 2,2/2,5 GHz). Valami oka biztos van, hogy mégis erre építenek, csak nem tudom mi. :F

[ Szerkesztve ]

solfilo

(#9) Dr. Akula válasza solfilo (#8) üzenetére

Dr. Akula
(PH! nagyúr)

Igen, notiprocival jobb lenne. Ahogy Intel vonalon is. Asztali gépbe 15W-os Skylake, SSD-vel, passzív bordával. De még nem láttam. :)

Az AMD-nél már kezd követhetetlen lenni melyik név mit takar, melyik noti, melyik asztali proci, netán embedded. Olyan HP-s...

(#10) Kopi31415 válasza VaniliásRönk (#7) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

Viszont ha ésszel vásárolnának a cégek, rengeteg helyre ez is elég lenne bőven.

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.