Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FőDudu

    addikt

    válasz kraftxld #24 üzenetére

    Nekem pont ingyen adta a szolgaltato. Raadasul egyet megolt a villam (dobtam egy e-mailt a supportnak, mire bevittem a doglottet ott vart a csere), masodikat mar radugtam a villamvedos konnektoromra - ha mar a szerelo aki kihozta es beszerelte elfelejtette ezt megtenni. VDSL megy rajta.

    Az eddigi legjobb wifi router amit latttam - pedig nem vagyok nyeretlen keteves az informatikaban.
    Az elozo Meraki MR18 parost nyugdijazta (1-1 Ap szintenkent) - mert ennek valahogy van annyira jo a wifije, hogy az also szintrol is megy mindenhol kb 300mbit sebesseggel - holott a felso szintre addig azert kellett meg egy MR18 mert lentrol nem volt tul gyors a kapcsolat a mobil eszkozokon.

    A szolgaltato ad a net melle egy vezetekes telefonszamot is, nosza dugtunk ra egy vezetek nelkuli Panasonic telefont. Nejem ugyis sokszor a kocsiban hagyja a telefonjat, legalabb ra tudok csorogni az otthonin is.

    Jo dolog a FON app - vezetekes szamokat ingyen hivhatunk, az meg megy a mobilokrol is (nem mintha nem lenne a mobilokon is korlatlan hivas vezetekes iranyba).

    Nagyon hasznos funkcio, hogy a kapcsolodott eszkozokrol megmutatja a kapcsolodasi sebesseget es azt is, hogy milyen savon kapcsolodtak (2.4GHz/5GHz). Egy ranezessel lehet tudni, hogy az adott eszkoz a lakas adott reszeben kap-e eleg netet :)

    Szoval maximalisan ajanlott cucc. Mindent tud ami kellhet, es bivalyeros a wifije. Pedig a capauszonyaiban nem lehet tul nagy antennaja.

    Szerk:nekem 7490 van.

    [ Szerkesztve ]

    FőDudu

Új hozzászólás Aktív témák