Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AiRLAC

    addikt

    6490-et vettem (kábelnetem van itt Berlinben, a 6xxx sorozat a kábeles, a 7xxx az DSL), alig használtan, akcióban 69€ volt ;) (újonann 150€ körül van, na azt még én is sokallom)

    Egy álom, pedig tizenx évekig Tomato fan voltam (Linksys WRT54GL és számos Linksys/Asus után a legutolsó egy AC68 volt).

    A kábelmodemet elraktam a dobozába, ez tartalmazza. Gyárilag tudja a DVB-C tunerével maximum 4 eszköznek streamelni IP-n a TV csatornákat, VLC-ből vagy Kodiból fogható.

    A DECT telefonom egyből ment vele (az is Fritz, C5).

    Magyar VOIP számomat beállítottam meg a kimenő VOIP szolgáltatót is, pár kattintással megy a hívás a megadott szabályok szerinti vonalon. Hangposta alap, ha üzenet jön emailben elküldi csatolmányként.

    A DECT radiátorszelepek is mennek vele (6x).

    7.0 FritzOS óta van MESH, a két powerline WLAN 546e eszközöm két gombnyomás után becsatlakozott a WLAN-ba, átvették a routertől automatikusan a WLAN beállításokat. Az 546e-kben levő konnektort kapcsolgathatom távolról és méri a beledugott eszközök fogyasztását is (látom ha lejárt a mosógép pl.,)
    Van vendég Wifi is, ha kell bármilyen új eszközről küld értesítést/emailt ha rácsatlakozik a hálózatra (akár Wifin, akár kábelen).

    "After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

Új hozzászólás Aktív témák