Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz #16820480 #117 üzenetére

    Én a Pencilen kívül más gyári kiegészítőt nem nagyon vennék hozzá, mert brutál drágák és sajnos nem érzem azt, hogy azok okvetlenül meg is érnék azt a pénzt.

    Én aránylag igénytelen vagyok billentyűzet terén, nem törik le az ujjam ha nem egy tökéletesre faragott mechanikuson kell gépelni hanem valami 5-10 ezres random Media Marktos irodai használatra szánt billentyűzettel kell boldogulni és nagyon sok notebook márkával is jól elvagyok, de amiket az iPad-hez adtak ki azok szerintem rettenetesen szarok. Sokan rámondják, hogy alkalmi gépelésre, néha megírni rajta egy emailt az is jó, ez igaz is, de ahhoz meg drága (gyáriból 71k az olcsóbbik és 118k a drágább, utángyártott Logi pedig 53k), ha meg komolyabban nekiállok körmölni, hogy kifizetődjön a befektetés, ahhoz meg túl szar rajtuk gépelni.

    Ha vinnem kell valahova a tabletet/notebookot, úgyis hátizsákba vagy oldaltáskába teszem, ott meg mindig akad hely egy könnyen hordozható, rendes úton járó BT billentyűzetnek ami töredék pénzből is megvehető. Csak ugye tavasszal az volt a gondom, hogy az iPadOS a magyarra állított kiosztással összekeverte bizonyos karakterek helyét. Nem tudom ez azóta változott-e.

Új hozzászólás Aktív témák