Hir​de​tés​

2018. február 19., hétfő

(#1) syberia

syberia
(PH! addikt)

Nem volt nehéz felülmúlni feszültségtartásban az elődöt, mivel az csoportos feszültségszabályozású Fsp Aurum belsőre épült. Kíváncsi vagyok az OEM maradt e a régi.

"A hazug embert hamarabb utólérik, mint a sánta robotot."

(#2) SaGaIn válasza syberia (#1) üzenetére

SaGaIn
(senior tag)

Egy 750est agy 650-est elfogadnék a következő 10évre elég lenne...

"DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

(#3) MineFox54

MineFox54
(senior tag)
LOGOUT blog

Ebbe ki gyártja a belet?

ltt van ez a napszemüveg. Ezt 2500-ért vettem. Boltban mennyi? 300, mondjuk, ezzel pont {átvertek}.

(#4) Sinesol

Sinesol
(őstag)

Valahogy nem tudok bízni a márkában, mióta kiderült, hogy a bolti verziók lényegesen gyengébben teljesitenek, mint a tesztekre küldött válogatott példányok.

[ Szerkesztve ]

(#5) Ł-IceRocK-Ł

Ł-IceRocK-Ł
(PH! addikt)

Azért a 10 év gari még mindig kemény. Ritkaság manapaság.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#6) Thryash válasza Ł-IceRocK-Ł (#5) üzenetére

Thryash
(tag)

Igen az a 10 év nekem is elég meggyőzőnek tűnik. Viszont ilyen esetekben szerintem könnyen előfordulhat, hogy az ember előbb "növi ki" a tápegységet, minthogy letelne a garancia :DDD

"A galaxis békéjének, és biztonságának megszilárdítása érdekében úniónkat új alapokra helyezzük! Neve mától Első Galaktikus Birodalom! A rend, és a biztonság birodalma!"

(#7) Ł-IceRocK-Ł válasza Thryash (#6) üzenetére

Ł-IceRocK-Ł
(PH! addikt)

Azért egy 650 vagy 750 est kinőni... :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#8) Thryash válasza Ł-IceRocK-Ł (#7) üzenetére

Thryash
(tag)

Mondjuk igaz, ahhoz azért elég drága és energiaigényes rendszer kell, de ha nem lehetne kinőni, akkor nem vennék a nagyobb teljesítményűeket sem szerintem :DD

"A galaxis békéjének, és biztonságának megszilárdítása érdekében úniónkat új alapokra helyezzük! Neve mától Első Galaktikus Birodalom! A rend, és a biztonság birodalma!"

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.