Hirdetés

2019. augusztus 23., péntek

(#1) girhes

girhes
(csendes tag)

Google bácsit ezért perelni fogják almáék...

Beszámítás, csere [OFF] <br /> Ha nem lennének hanyag emberek értékelésnél, +30 pozitívam lenne...

(#2) Destructo

Destructo
(aktív tag)

Elég jó ,tetszik,habár a belsejébe belekukkantottam volna :P! Kíváncsi vagyok i5 el,egy jó megterhelő használat után milyen melegrekordok dőlnek!

Köszi a cikket! :R

(#3) nyergess

nyergess
(tag)

Van létjogosultsága a cuccnak, véleményem szerint, még én is elfogadnám általános felhasználásra. Ha meg munka kell, akkor elővenném a notimat. Csak dolgozhatnának az árán, mert sokallom (fele árért vennék egyet ;] ).

Elsőre nekem is a pereskedés jutott eszembe róla. Teljesen áthatják már ezek a techipart. :(((

(#4) Orton96 válasza girhes (#1) üzenetére

Orton96
(aktív tag)

Sajnos... :O
Kár hogy itthon a legtöbb embernek tényleg nem éri meg :(((

(#5) vinibali válasza girhes (#1) üzenetére

vinibali
(őstag)

a Samsung sem kicsi, de azért a Google már tényleg nagy falat lenne :))

BIOS írás, helyreállítás, törlés, mentés! http://vinibali.x3.hu/bios.html

(#6) [edy] válasza girhes (#1) üzenetére

[edy]
(tag)

Az Apple csak azokat a cégeket pereli és csak azokat a termékeket próbálja kitiltani a piacról , amik konkurenciát jelenthetnek a saját eszközei számára ( félre ne értsen senki , nem minőségben , tudásban , innovációban stb , ÁRBAN ). Ezért tiltatta ki a Galaxy Tabot , ezért akarta kitiltani a Nexus-t és lehetne sorolni estig. Én nem mondom , hogy a ChromeBox rossz lenne , de azért gondolom azt az Apple is belátja , hogy a Mac Mini eladások nem emiatt a készülék miatt fognak majd visszaesni. Feleslegesen meg minek pereskedjen ugyebár...

Edy

(#7) Orton96 válasza [edy] (#6) üzenetére

Orton96
(aktív tag)

"Feleslegesen meg minek pereskedjen ugyebár..."

Mert élvezik! :P :P :P

(#8) edward2

edward2
(addikt)

Egy ilyen kell nekem :) Opera Gmail Skype winamp(vagy valami más zenelejátszó) fusson mint a villám bootoljon gyorsan és ne legyen hangja! Nincs több kívánságom.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.