Hirdetés

2019. augusztus 22., csütörtök

(#1) Angel1981

Angel1981
(veterán)

Nagyon jónak tűnik ez a Patriot Inferno, de még mindig borsos az ára - úgy értem e tekintetben továbbra sincs áttörés SSD fronton.
(Leszámítva persze az alsó kategóriát.)

[ Szerkesztve ]

(#2) .mf

.mf
(veterán)

"A Class 6-os osztályba tartozó termék rendelkezik CPRM (Content Protection for Recordable Media) és ECC (Error Correction Core) funkciókkal is."

^ elírás (Code).

a Sandforce vezérlő már fél éve elérhető, és még most is hír egy n+1-edik átmatricázott SSD (ráadásul jó drágán)? Nagyon lassan indul be ez az SSD-piac sajnos, pedig reménykedtem, hogy idén már jön az áttörés az árakban :(

(#3) Angel1981 válasza .mf (#2) üzenetére

Angel1981
(veterán)

Talán az Intel 25 nm-es SSD-i év végén...
Eddig is akkor volt árcsökkenés, amikor kisebb csíkszélességre váltottak (50 nm ---> 34 nm).

(#4) ^Clown válasza Angel1981 (#1) üzenetére

^Clown
(veterán)

Igen, sajnos csak az alsó kategóriában van elérhető áron jó SSD, egyelőre még a középkategória közepes tárkapacitással is megfizethetetlen.

(#5) Quan-Chi válasza Angel1981 (#1) üzenetére

Quan-Chi
(őstag)

ezekkel az SSD-el történhetne már valami , még mindig iszonyatosan drága egy HDD-be még kicsinek számító darab ... ennyiért az átlag felhasználót szinte teljesen kizárják ebből a kategóriából :O

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#6) Devid_81

Devid_81
(veterán)

Egyszerűbb digit kamerákba már lassan felesleges is belerakni bármit ilyen SD-k mellett.

RoboKaland, Természettudományos Robotika szakkör és tábor -- https://robokaland.eu/ --

(#7) Eddie141

Eddie141
(senior tag)

Huhu, először azt láttam, hogy 480Gb sd. Mondom nem semmi :O Aztán látom, hogy 32gb :) Mondjuk az sem kevés.
Igen jól sikeredett ez az ssd is :)

(#8) Quan-Chi válasza Eddie141 (#7) üzenetére

Quan-Chi
(őstag)

az 1 dolog hogy jól sikerült , nemcsak brutál gyors, aránylag nagy de még jól is néz ki ... de az 680 dollár :(

(#9) Eddie141 válasza Quan-Chi (#8) üzenetére

Eddie141
(senior tag)

Igen, az áron bukik meg jelenleg általánosságban a legtöbb termék. Nem tudom meik rétegnek címzik a termékeket ezekkel az árakkal, de nem nekem, az biztos :D

(#10) Duree

Duree
(veterán)

Az SSD meghajtók ára egyenlöre nem teszi elérhetövé bárki számára.
Ez a 680 dollárból egy komplett Pc is kijön.
Vajon mikor éri el a megvehetö szintet az SSD?

Notebook javítás alaplap szinten, csatlakozók , chipset , smd csere. Kijelző és káva javítás, csere

(#11) ViZion válasza Duree (#10) üzenetére

ViZion
(félisten)

Bizony. A fentiekkel teljesen megegyezik a véleményem.
Évek óta várjuk a jóáras SSD-ket... de ezt még a hanyatló kapitalista országokban sem veszik tucatszámra, és ugye nem a mi országunk az árképző...

Amikor az Aldi PC-be majd SSD-k lesznek, akkor lesz jóáras.
Amit hiányolok, h eltűnt a hype. Mindenki ipad, iszék, meg iTal... de ha lenne iSSD - a megfelelő marketingel, akkor nőnének az eladások, ami remélhetőleg az árra is jótékonyan hatna.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#12) Killer01 válasza Duree (#10) üzenetére

Killer01
(őstag)

Van egy olyan sanda sejtésem, hogy amikor kint lesz piacon az ssd-t váltó technológia, akkor lehet csak jó áron megvenni egy komoly kompromisszumok nélküli ketyerét otthonra :U

(#13) Quan-Chi válasza Eddie141 (#9) üzenetére

Quan-Chi
(őstag)

engem se fenyeget egy ilyen 150K-s adattároló mikor 15.000ért vezsek 1 terra Samsung vinyót :C

(#14) Probber válasza Killer01 (#12) üzenetére

Probber
(őstag)

Abban is van valami amit mondasz, de bízok benne, hogy azért nem így lesz.
Az Inferno-nak pedig már a neve elárulja, hogy jó cucc.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.