Hir​deté​s​

2017. december 13., szerda

(#1) Xaels

Xaels
(PH! félisten)

Szerintem szánalmas amit ezzel a játékkal művelnek.

PSN ID: Lord_Machine_X /// Destiny, CODWW2, SWBF1

(#2) Callisto válasza Xaels (#1) üzenetére

Callisto
(senior tag)

És amit a Paragonnal is művelnek. Az egész EPIC szánalmas. Legrosszabb fejlesztők a világon. Art, graphic designban otthon vannak, de hatalmas agyhalott banda ha játékmechanikáról és más dolgokról van szó.

(#3) thomeef

thomeef
(őstag)

De miért nem PUBG mód? Ha már hülyét csinálnak magukból legalább stílusosan tennék :DDD

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#4) wesder

wesder
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Vàrós :)

Bring us the girl and wipe away the debt.

(#5) Xaels válasza Callisto (#2) üzenetére

Xaels
(PH! félisten)

Ezzel a Fortnite-tal szerintem játékmechanikailag nincs sok gond. Ott a finanszírozással vannak gondok és amit leművelnek emiatt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// Destiny, CODWW2, SWBF1

(#6) Callisto válasza Xaels (#5) üzenetére

Callisto
(senior tag)

A más dolgok alatt ezt is értettem és ez a része is beletartozik a játémechanikába. Hiszen szinte lehetetlen grindelős, hogy fizessen aki akar. Lehúzós banda és mindezt a szarral akarják ráadásul elérni.

[ Szerkesztve ]

(#7) AxBattler válasza wesder (#4) üzenetére

AxBattler
(PH! nagyúr)

+1
Nem is tudtam, hogy már meg lehet venni.
STEAM-en is elérhető lesz valamikor, vagy csak saját szakállukra fogják terjeszteni?

"Cable management is for the weak!"

(#8) Fitzgerald válasza Callisto (#2) üzenetére

Fitzgerald
(PH! addikt)

Amióta CliffyB lelépett, azóta nem találják magukat.

(#9) wesder válasza AxBattler (#7) üzenetére

wesder
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Szerintem Steam-en is elérhető lesz. Most hogy tudom hogy F2P lesz, nem veszem meg. 60€-t sokallok érte.

(#10) AxBattler válasza wesder (#9) üzenetére

AxBattler
(PH! nagyúr)

Ja, annyit nem adok érte én sem, várok valami zsíros szélt... vagy a free változatot.

(#11) oriic válasza AxBattler (#10) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

F2P csak jövőre jön.

Live-Die-Respawn

(#12) AxBattler válasza oriic (#11) üzenetére

AxBattler
(PH! nagyúr)

Tudom. ;)

(#13) sagem válasza thomeef (#3) üzenetére

sagem
(PH! addikt)

Olyannyira igaz amit írsz, hogy az a legfrissebb hír, hogy a PUBG készítői lépéseket fontolgatnak az Epic ellen, mert szerintük túl sokat nyúltak merítettek az Ő játékukból, illetve azt is fájlalják, hogy megemlítik a PUBG-t a saját játékuk promóiban :)

Ez az egész egyébként azért lehet érdekes, mert a PUBG az Epic által fejlesztett Unreal motoron alapszik, érdekes lesz, ha összerúgják a port :)

De: néztem streameket erről a Fortnite módról és szerintem ez nem lesz sikeres, nagyon bugyuta az egész, és ez a látványvilág is megosztja az embereket. Valószínűleg szép lassan lecseng körülötte a hírverés és senki nem fog ezzel foglalkozni:)

[ Szerkesztve ]

"Nem ezeket a droidokat keressük"

(#14) kwzatz válasza thomeef (#3) üzenetére

kwzatz
(senior tag)

Szerintem hülyét most a PUBG készítői csináltak magukból, akik már fenyegetőznek: Bluehole reakció a Fortnite ingyenes Battle Royal módjára.
Vicces valahol, hogy ezek tényleg minden elemében egyedinek gondolják a játékukat, miközben nyilván ezer más játékra építettek ők is. Persze ijesztő lehet a gondolat, hogy más csapat esetleg csinál egy pöpec, jól optimalizált, átgondoltabb klónt, még ha az nem is feltétlenül a Fortnite lesz. 10+ millió eladott példánnyal és ennyi pénzzel a hátuk mögött mondjuk nem értem ezt. A PR-hoz úgy néz ki teljesen agyhalottak.

[ Szerkesztve ]

(#15) wesder válasza sagem (#13) üzenetére

wesder
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Az erődépítős zombie shooter, még jó lehet, én csak ezért vàrom.
A TF2 grafika meg megy is hozzà szvsz.

(#16) AxBattler válasza wesder (#15) üzenetére

AxBattler
(PH! nagyúr)

+ ha egy kis PvP is befigyel, abból nem lehet baj. :DDD

(#17) savior

savior
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

A klienst mikor lehet tölteni?

''Amikor az elsô élet megszületett, én ott voltam, vártam. Amikor az utolsó élet is véget ér, az én munkám befejezôdik. Visszatolom a székeket az asztalokhoz, leoltom a villanyokat és amikor elmegyek, bezárom magam mögött az Univerzumot.''

(#18) oriic válasza savior (#17) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Nincs preload, majd kedden megjelenéskor.

Live-Die-Respawn

(#19) savior

savior
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Én letöltöttem innen az Epic Launchert: [link]
Aztán telepítettem, és a Fortnitenél ott volt az install gomb.

''Amikor az elsô élet megszületett, én ott voltam, vártam. Amikor az utolsó élet is véget ér, az én munkám befejezôdik. Visszatolom a székeket az asztalokhoz, leoltom a villanyokat és amikor elmegyek, bezárom magam mögött az Univerzumot.''

(#20) Ragnar_ válasza wesder (#15) üzenetére

Ragnar_
(őstag)

Persze. De ilyen grafikája kb. a TF2-nek volt 2007-ben. Egy UE4-re ilyen gyurmagrafika. Nem értem. A Paragonnál, meg az új UT-nél látszik, hogy kb. milyen színvonal az UE4. Fortnite látványhoz még a korai UE3 is elég lenne.

[ Szerkesztve ]

Core i5 3330 - GigaByte 1070 G1 - 16Gb Kingmax 1600MHz DDR3 - Audigy2

(#21) tuki2200

tuki2200
(fanatikus tag)

Ps4-en már lehet is nyomni :)

PS4-PSN ID.: Ati_2200

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.