Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VVoid

    aktív tag

    Van egy WD Passport Elite Titanium 320 GB, kb. egy hónapja nyúzom. Tapasztalatok:
    - a sebessége max. 30 MB/s olvasás, max. 28 MB/s írás
    - csendes, rezonancia semmi, kézben tartva működés közben alig érezhető, hogy működik
    - hűvös, átlagban 30-35 fok, de ha nagyon nyúzom, akkor se megy 45 fok fölé
    - a hozzáadott madzaggal eddig minden USB portról ment, de hosszabbal nem mindig hajlandó elindulni
    - az USB portot elfedő csúszka egy darab fos, nincs stabil pozíciója, és könnyen, két ujjal leszedhető, le is szedtem, mert idegesített
    - a "Titanium" borítás jól néz ki a képeken, a valóságban azonban - ugyan nem ujjlenyomat és karcolás érzékeny - hamar elszíneződik, foltos szürke lesz, de eléggé robusztusnak néz ki, sokkal kevésbé sérülékeny, mint az ezelőtti, fényes széria
    - meglepődve láttam a WD honlapján a garancia ellenőrzésnél, hogy csak kb 2,5 év van még hátra, ezért beküldtem a számla másolatát, és kértem, változtassák meg, mert elvileg ugyebár 5 évnek kéne lennie. Ahhoz képest, hogy azt írták, 24 órán belül válaszolnak, úgy 3 hétbe telt, amíg kis noszogatásra, de végül átírták a garancia érvényességét :)

    Leszámítva ezt a pár bosszantó apróságot, tudom ajánlani mindenkinek, aki ilyesmit venne.

  • VVoid

    aktív tag

    válasz marcias #42 üzenetére

    A szatyort nem nagyon hasznaltam, mert nem igazan vedi a kuldo hatasoktol, es el is szinezi a matt szurke feluletet, sotet foltok jelentek meg rajta. Amugy meg egy pici helyen le is pattogzott a matt szurke boritas, tehat olyan fos az egesz boritas, ahogy van. Mondjuk engem kulonosebben nem erdekel, nem mutogatni akarom, hogy milyen gyonyoru, hanem hasznalni.
    A csuszkas problema nem tudom, mennyire egyedi, mindenesetre az is olyan gagyi modon van kivitelezve, hogy nem csodalkoznek, ha mas is igy jarna vele.
    Valoszinuleg ugyanaz a vinyo van benne, mint az Essentialban, ugyhogy az egyetlen erv, ami miatt megerne, az az 5 ev gari. Persze a kiskerek ezt nem adjak meg, ugy lattam, mindenhol 2 evet adnak, 2 ev utan RMA-val kell megoldani. Na meg joval strapabirobbnak tunik, mint az Essential...

Új hozzászólás Aktív témák