Hirdetés

2019. augusztus 23., péntek

(#1) erdoke

erdoke
(titán)

Csupa jót olvastam eddig az új szériás ViewSonic notikról, szívesen kipróbálnám őket.
Viszont mintha a kijelző, ami talán a legjobb a gépekben, nem kapott volna megfelelő figyelmet a hírben. :F

Not addicted to sugar and grain anymore...

(#2) kulcsarb

kulcsarb
(tag)

19 colos gép atomprocesszorral?

kik a célcsoport? a hülyék?

[ Szerkesztve ]

(#3) Sicilian

Sicilian
(addikt)

Az a monitor ormótlanul debilen néz ki :(

nothing is true everything is permitted..

(#4) Laci.M válasza kulcsarb (#2) üzenetére

Laci.M
(senior tag)

A GMA 3150 nagyobb baj szerintem, még videólejátszás is bajos vele.

Oneplus 5, Dell Latitude E5430, Samsung UE49MU6452

(#5) Mikiller

Mikiller
(aktív tag)

Az ilyen Atomos gépeken elmennek a Reflexive oldalán található kissebb játékok? Lövöldözős, bejeweled,falbontós,stb...gondolok.

(#6) Móci válasza Laci.M (#4) üzenetére

Móci
(addikt)

Hát jah, az kb. kuka kategória. Vagy tényleg hülyéknek készült. :D
A notebookok tetszetősek, pláne a nagyobbikat próbálnám ki szívesen.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#7) ro_bert17 válasza kulcsarb (#2) üzenetére

ro_bert17
(őstag)

Mert az irodai munka már nem is számít? :DDD

(#8) Móci válasza ro_bert17 (#7) üzenetére

Móci
(addikt)

Szerintem akadna a pasziánsz is, ha fut az excel a háttérben. :)

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#9) ro_bert17 válasza Móci (#8) üzenetére

ro_bert17
(őstag)

:DDD
Azért ha tényleg így lenne, egy jó páran már az ablakon dobták volna ki a netbookjukat is! :)

(#10) Kaeg Lee

Kaeg Lee
(csendes tag)

A notebookokban milyen videokártya van?

(#11) Sn00k

Sn00k
(veterán)

Ha már egybe gép, akkor inkább MSI AE2200 Pro, ennek a kis tesóját tesztelték is a PH-án...

3njoy the Lif3

(#12) Duree

Duree
(veterán)

A lehetö legrosszabb párosítás az LCD Pc Atom procival,de ha atom akkor legalább ionos lenne

Notebook javítás alaplap szinten, csatlakozók , chipset , smd csere. Kijelző és káva javítás, csere

(#13) Laci.M válasza Kaeg Lee (#10) üzenetére

Laci.M
(senior tag)

Ugyan olyan integrált GMA950 az előző generációban, az újban ugyan ez átnevezve GMA3150-re. 0- azaz NULLA teljesítménnyel.

(#14) erdoke válasza Duree (#12) üzenetére

erdoke
(titán)

Szerintem jól mutat egy irodai asztalon, és ott az Ion se hiányzik, ahogy a 3D-s teljesítmény se. Akinek meg az kell, az ne ilyet vegyen. Hol itt a gond?

(#15) torma99 válasza Laci.M (#13) üzenetére

torma99
(tag)

Én a notiban bővel elvagyok a 3100-al is. Asztaliban meg befigyel a radeon. Miért kéne egyszerre mindent tudnia? Amire tervezték bőven megfelel

(#16) Laci.M válasza torma99 (#15) üzenetére

Laci.M
(senior tag)

Mondjuk az, hogy ez monitorként is üzemel -> filmnézés -> az meg, hogy egy HD filmet nem képes lejátszani az abszurdum. A laptopom (ugyan ezzel a videókártyával) van olyan 720p-s film amit nem visz el. és akkor még a nagyobb felbontásokról nem is volt szó.

(#17) ro_bert17 válasza Laci.M (#16) üzenetére

ro_bert17
(őstag)

Akad itt még olyan maradi, aki tévén, uram bocsá projektoron néz filmet?

(#18) erdoke válasza Laci.M (#16) üzenetére

erdoke
(titán)

Pedig a laptopod felbontása? WXGA? :D

(#19) Laci.M válasza erdoke (#18) üzenetére

Laci.M
(senior tag)

Van egy monitorkimenet is azon a gépen, meg megtalálható az asztalomon egy fullHD felbontású LG TFT.
És igen, nem is tudom mikor néztem utoljára filmet TV-n. Általában letöltöm még azokat a műsorokat is amik a TV-ben mennek (showder klub, fábry, kész átverés, különböző sorozatok) Nincs reklám, meg én döntöm el mikor nézem. Egyedül a Forma 1-et nézem, mert az csak élőben jó! Filmek szintén digitális formában vannak meg, kiírkálni nem fogom őket.
Sajna nincs sokezer ft-om egy projektorra, és mivel HDMI nincs a gépen ezért marad a monitor. --> Vagyis én támogatnám ha fejlettebb videólejátszási képességekkel rendelkeznének akár ezek, akár a netbookok.

(#20) bartucc

bartucc
(addikt)

Nagyon tetszik a noti-dizájn, a jelenlegi FS notim is az egyszerű, noir-fekete-szürke írányvonalat követi, nekem ez jobban tetszik mint a világos szinkavalkád.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#21) ro_bert17 válasza Laci.M (#19) üzenetére

ro_bert17
(őstag)

A mikor nézek filmet reklám nélkül, már a vhs korszak óta megoldható.
Az atom procis netbookokat, pcket nem mindent tudónak árulják. Sőt.
Német autópályán száguldozni se fiat puntot fogok venni. Viszont olcsó, keveset fogyaszt, és ugyanoda jutok el vele, ha munkára használom, mint az m5-ös bömössel, stb, stb...
Ha neked ilyen kritériumaid vannak egy pc-vel kapcsolatban, akkor rá kell dobni kb. 70 $ és venni pl. egy ilyet.
Akinek meg ez valamilyen szempontból megfelelőbb, az meg nyugodt szívvel ViewSonicot is.

(#22) vehement69 válasza Laci.M (#16) üzenetére

vehement69
(senior tag)

nekem 1280x800-as felbontásnál az x3100-zal simán nézek filmeket és játszani is tudok (mondjuk nem max minden ez is tény).. 720p is röhögve megy (bár ez lehet amiatt is, mert macen jobbak a codecek), annyira nem rossz ez persze egy amd radeon 2xxx mellett is elbújhat teljesítményben mindenben :D

szerk: persze ezek a gépek amikről a cikk szól bizony jócskán alul vannak méretezve, de mint írták előttem is mások, irodai felhasználásra tökéletesek, olcsók, a kijelzőjük alkalmassá tehetik kisebb fotosoppos munkákra is, ha arról volna szó..

[ Szerkesztve ]

I am cancer in your bones

(#23) Csaszykj

Csaszykj
(aktív tag)

Pofás kis gépek, a monitort megnézném hogy mutat egy "kisebb" tesója mellett :DDD

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.