Hirdetés

2018. október 21., vasárnap

(#1) doggie

doggie
(fanatikus tag)

Ez a CNR-MS05O kicsit Tron-osra sikeredett, nem? :-)

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#2) Mooka-Miki válasza doggie (#1) üzenetére

Mooka-Miki
(senior tag)

Nekem is egyből a Tron ugrott be róla. Nem hiszem hogy véletlen :)

(#3) atti_2010

atti_2010
(PH! nagyúr)

Valahogy egyik sem tetszik, kezdek oregedni?? vagy a mérnök urak depressziosak kicsit?

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#4) Pug

Pug
(PH! kedvence)

hát hogy ezeken mi formás.... :U

(#5) Probber

Probber
(őstag)

Arra a végtelenül egyszerű kis SlimStar 8000-re akár még vevő is lennék, ennyit bőven megér.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#6) bsh

bsh
(őstag)

1200 cpi? te tényleg hadilábon állsz a mértékegységekkel... :N ja tudom, az autokorrektor a hibás, aham... értem.
egy lektort nem akartok alkalmazni? vagy nem a minőségi tájékoztatás a cél?

(#7) macilaci78

macilaci78
(Korrektor)

Az egér pedig egy 1200 cpi-s optikai szenzorral felszerelt model

Egyébként nagyon bejön. Most is egy Genius vezeték nélküli szettem van, de fehérben nem megy a fekete asztalra. Nem flancolni akarok, tényleg fárasztja a szemem a kontraszt.
Kíváncsi vagyok, hazánkban mikor jelenik meg. :)
És hogy a funkcióbillentyűk elhelyezkedése mennyiben lesz zavaró. De az AAA méretű elemek valóban vékony kialakítást sejtetnek.

bsh: Szvsz egy elgépelés (mert ez az) még nem rontja le a cikk nívóját. Mondjuk, egy javaslattal élnék a cikkíró(k) felé. Gondolom, a sok szakszó mind az Office, vagy egyéb szövegszerkesztő progi aláhúzza a nem SI mértékegységeket, szakszavakat, stb-t. Ezeket fel lehetne vetetni a szótárba és így máris csökkennének a piros aláhúzások, illetve a hasonló kellemetlenségek.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Egy mag, két mag, négy mag, nyolc mag, tizenhat mag, harminckét mag... A proci lassan súrolja a ''dinnye'' szó fogalmát...

(#9) ^Clown válasza Duree (#8) üzenetére

^Clown
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Már máshol is észrevettem, hogy beragadt a caps lock. Kapcsold ki légyszíves, köszi.

(#10) yakuza.tora válasza atti_2010 (#3) üzenetére

yakuza.tora
(PH! addikt)

"Valahogy egyik sem tetszik, kezdek oregedni??" - ezzel nem vagy egyedül! ;]

Alléz Olympique de Marseille!

(#11) sanzi89

sanzi89
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Egér/billentyűzet=soha többet Genius. Nagyon sok rossz tapasztalat volt velük, még a hobbi felhasználáskor is.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#12) yakuza.tora válasza sanzi89 (#11) üzenetére

yakuza.tora
(PH! addikt)

Nekem a Trusttel vannak rossz tapasztalataim...

Alléz Olympique de Marseille!

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.