Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    "Rock vagy metál avagy a mai trendek ellen menni" - Mondjuk azt nem tudom hogy a rockban és a metálban (vagy lassan bármiben) manapság mi megy a trendek ellen? :D Mert mondjuk 20-30 éve még ez igaz kijelentés volt.
    De most már a végtelen utáni harmadik deathcore vagy épp dallamos metál bandára is csak legyintek, mert minden tinédzser meg wannabe huszonéves ezt csinálja és azonnal publikálja is.
    Nem azért nem érzem különlegesnek mert rosszak, mert simán vannak nagyon jók, amikből akár évtizedes klasszikusok válhatnak, csak elég nehéz már olyat mutatni, hogy ne találjak azonnal harminc másik ugyanolyat. Múltkor szembejött egy mongol (!) torokéneklős(!) heavymetál(!) banda egy ismerős facebook oldalán, de csak legyintettem, mert már ismertem (BTW majdnem 30 millióan nézték meg, pedig eléggé rétegzene... lehetett volna 15 éve). Hol van már az hogy valami tényleg újat és meglepőt, trendkívülit :D lásson/halljon az ember?

    Olyan ez mint a PC hőskora, ma is születnek ki****tt jó játékok, de azt a fílinget már semmi nem hozza vissza, mint amikor kazettán/floppyn/56K modemen húztuk át egymáshoz és szorítottunk hogy fusson, és utána hajnalig toltuk csillogó szemmel, azt az elég korlátozott számú klasszikust :)

    A már említett 5FDP nagy kedvencem lassan 10 éve (nem, ők sem különlegesek zeneileg mint metál, egyszerűen megfogtak), a Digimortal (meg az Obsolete, meg a Demanufacture, meg az Archetype) nálam is előkerül a mai napig Persze én is azt veszem észre hogy nem hallgatok olyan előadót manapság, akit nem ismertem már 10 éve is. Nálam a drum and bass jött be mint koncentrálós zene, bár azt is szerettem ifjúkoromban is.

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák