Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yeffy

    veterán

    válasz k-adi #24 üzenetére

    szinten zenesz.

    huvely (no nem az, a masik ;]) nem izgat, sosem volt nalam fokuszban, ahogy a legtobb kinai sem, Pixelek mar a Nexusos idok ota erdekelnek, csak mindig volt masik, amire raprobaltam. HTC-t nagyon sajnalom, h elengedtek ezt a vonalat, mai napig a legjobb droidos mobilom az U11+ volt.

    a mostani Xperia sajnos nem mindenben valtotta be a hozza fuzott remenyeket, oertuk is kar, h hazon belul lenne minden, megis balfaszkodnak bizonyos dolgokban. Samu exifos miatt nalam kuka, hiaba erdekelne egy S21 Ultra, bar az ar es a meret gigalol, nem beszelve, h a kistesok miket nem kapnak meg.

    OP erdekelt egy idoben, de manapsag az sem mozgat meg annyira, ara mellette meg szinten rotfl, nem be szelve az ertekvesztesukrol szinte mindegyik droidos flagshipnek.
    viszont a leheto legkompromisszummentesebb point & shoot/videogep kell nekem, igy kb vagy Pixel, vagy Alma. P6 Pro-t meg megprobalom, remeem, h nem lesznek melegedesi, optimalizalasi gondok a custom (ami lattam valahol, h kb egy mittomenmilyen Exy?) chippel.

    ezert mondom, h nagyon varom, mit tud ez az uj vonal. volt Pixel mar korabban is csucshardver kozeli, bar szinten hulye aron vagy blama hibakkal. sokkal tobb ertelmet latom a mostani palettafelosztasnak, h egy P4a/5a az alsobb/olcsobb kategoriaba, mellette meg P6 csalad a komolyabb teljesitmenyt keresoknek.

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Új hozzászólás Aktív témák