H​ird​et​és

2017. december 11., hétfő

(#1) Dluinet

Dluinet
(PH! nagyúr)

A reklámblokkoló nincs véletlenül bekapcsolva?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#2) Trade88 válasza Dluinet (#1) üzenetére

Trade88
(lelkes újonc)

Nálam is folyton ezt csinálja ès nincs blokkoló.
Kicsit gáz most már tènyleg.

3570k @4.7 Ghz / Gtx 780 / 8Gb ddr3

(#3) janeszgol

janeszgol
(PH! kedvence)

Elkepzeleto, hogy most lovik be az uj HA feluletet?

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#4) kemotox válasza janeszgol (#3) üzenetére

kemotox
(őstag)

:C :C :C :C :DD :DD :DDD :DDD Én meg a mikulás vagyok ! :D

(#5) Luck Dragon válasza kemotox (#4) üzenetére

Luck Dragon
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Furcsa piros nyuszi mikulás. :))

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. Xiaomi Redmi Note 4 & Redmi 4X & MI A1 B20. Logout összehasonlítás.

(#6) AxBattler válasza janeszgol (#3) üzenetére

AxBattler
(PH! nagyúr)

Adja a fehérszakállú! :)

... mert már több, mint idegesítő, ami a HA működésével van. :U

"Cable management is for the weak!"

(#7) svensson

svensson
(PH! félisten)

Miért Logoutra kell írni az ilyen hisztiket? Miért nem az erre kitalált topik(ok)ba?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8) Medocsabi

Medocsabi
(őstag)

Nem nézel tévét,ez is a "Soros terv" része! :D Jön a Nemzeti Prohárdver- és Médiafórum,ahol ingyen osztogassák a Zinternetet. :K ;]
szerk: egyébként tényleg idegesítő.

[ Szerkesztve ]

Ami nem öl meg az megerősít.Kivéve a Medve.... ...A Medve az megöl!

(#9) razorbenke92 válasza svensson (#7) üzenetére

razorbenke92
(senior tag)

Valószínűleg a hibát ismerik, annak a topikban való papagájolása fölösleges lenne.

Itt kilőtt egy topikot, ami alatt kifejezte azt, amin már én is gondolkodtam, és ahogy elnézem, sokan mások is. Itt nyugodtan szét lehet offolni a témát olyan HSZ-ekkel, mint pirosnyúlmikulás meg Soros-terv. Szerintem semmi baj ezzel.

A baj inkább tényleg azzal van, hogy Prémium accounttal, kikapcsolt reklámblokkolóval nem tudok aprózni a decemberi dömping előtt.

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#10) flymi válasza razorbenke92 (#9) üzenetére

flymi
(őstag)
LOGOUT blog

Javulni látszik a helyzet, csak kell várni fél percet, mire megjeleníti a hsz-t és a listát.

svensson:
Nem hiszti, személyes bejegyzés, nem kötelező hozzászólni, ha nem akarsz. Mindenesetre a lehetőséget meghagytam, mikor bepipáltam. 1-2 nap múlva már nem bántja senki szemét.

Medocsabi: De miéééért? ;]

[ Szerkesztve ]

Talpig úriember, feljebb egy centivel sem! ** "Boldog ember aki jámbor, amíg be nem verjük a pofáját!" (T.B.A.) ** "Egy Seduxen-en élő csiga vagyok." (L.B.) ** "Romulán csatabagel" (R.K.)

(#11) Medocsabi válasza flymi (#10) üzenetére

Medocsabi
(őstag)

És ha a témát kiveséztük akkor szidhatná mindenki a Black Fridayt,hogy kamu az egész mert neki nem jutott olcsó xbox meg mosógép! :))
Én amúgy még mosts em látom a mentett hirdetéseket,és ha hozzá akarok adni lefagy a honlap.

Ami nem öl meg az megerősít.Kivéve a Medve.... ...A Medve az megöl!

(#12) sztanozs

sztanozs
(PH! addikt)
LOGOUT blog

#majdazujhardverapro

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#13) janeszgol válasza sztanozs (#12) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

De most miert? Mar miota a levegobe van mondva. Mondjuk nekem tokeletesen megfelel a jelenlegi is. :)

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#14) Pécsi gyerek

Pécsi gyerek
(őstag)
LOGOUT blog

Csatlakozom a "hisztihez" A tököm kivan vele.Folyamat ez van egy ideje.Jólenne ha megoldanák már végre.Én biztos nem fogom :DDD

Gigabyte ga ep35-ds3+Xeon E5440,4×2 gb ddr2 800 mhz,Sapphire R7 250X 1Gb,Fsp 400 80 plusz. +Gigabyte b250m-ds3h lap+pentium g4560+2×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+ +Gigabyte rx 460 oc 4 gb+zalman z1 neo házikó :)

(#15) Pécsi gyerek válasza Medocsabi (#11) üzenetére

Pécsi gyerek
(őstag)
LOGOUT blog

Tessék :DDD [link]

Gigabyte ga ep35-ds3+Xeon E5440,4×2 gb ddr2 800 mhz,Sapphire R7 250X 1Gb,Fsp 400 80 plusz. +Gigabyte b250m-ds3h lap+pentium g4560+2×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+ +Gigabyte rx 460 oc 4 gb+zalman z1 neo házikó :)

(#16) sanchezsa

sanchezsa
(PH! addikt)
LOGOUT blog

- Kedvencekhez rakásnál befagy az oldal
- Hozzáoszlásnál befagy az oldal.

Igen várni kell vele és megy.

Ami a legidegesítőbb, hogy középen a Termékinfot átrakták középre és én is alig találtam meg... Persze a reklám miatt. Gondolom most is a reklámok korszerűsítése miatt lassú minden.

Egyik megoldás, intézd az üzeneteket a lapcsalád többi részén.

[ Szerkesztve ]

(#17) flymi válasza sanchezsa (#16) üzenetére

flymi
(őstag)
LOGOUT blog

Logout-on szoktam, aprón csak akkor használom a privátot, ha a szűrővel rá kell keresnem egy névre.

Talpig úriember, feljebb egy centivel sem! ** "Boldog ember aki jámbor, amíg be nem verjük a pofáját!" (T.B.A.) ** "Egy Seduxen-en élő csiga vagyok." (L.B.) ** "Romulán csatabagel" (R.K.)

(#18) kisvakond111

kisvakond111
(lelkes újonc)
LOGOUT blog

Ez a folyamatos kis piros szöveg annyira kitudja nálam húzni a gyufát :W
Havernak olyan rage-et szoktam letolni.
De hát ez az élet rendje.
Az ég kék, a fű zöld, őőő nem jut eszembe semmi frappáns. :))

"amúgy mint olyan"

(#19) flymi válasza sanchezsa (#16) üzenetére

flymi
(őstag)
LOGOUT blog

Termékinfot átrakták középre és én is alig találtam meg... Persze a reklám miatt. -> Pontosan, detto.

kisvakond111: Asszem már meggyógyult az oldal.

Egyébként nem használok reklámblokkolót, azt sem tudom ha akarnám, hol kellene beállítani.

[ Szerkesztve ]

(#20) proof88

proof88
(PH! addikt)

A funkció a Prohardver szervereinek kommunikációs hibája miatt átmenetileg nem elérhető!

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.